The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-11-2020
Аватара на fortschrit
fortschrit fortschrit не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 79
Благодари: 8
Получил благодарност:
19 пъти в 15 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране сателитен приемник булсатком

Здравейте ,на старците им гръмна приемника на булсатком.В момента нямаха да ми го заменят с тези който ги ремонтират и ти ги дават отново.Техниците ми дадоха от техните приемници голям колкото кутия и половина цигари.Старите ми се похвалиха ,че всички канали са отключени ,имам предвид 7/8 и спортните пакети за който не плащам.Менюто на приемника е дървено и има орязани опции спрямо старите приемници.Питаненето ми е какво е това чудо на БУЛСАТА



Последно редактирано от fortschrit : 07-11-2020 на 01:54
Отговори с цитат
  #2  
Стар 07-11-2020
х7д8бг х7д8бг не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2020
Мнения: 71
Благодари: 6
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fortschrit Вижте мненията
Здравейте ,на старците им гръмна приемника на булсатком.В момента нямаха да ми го заменят с тези който ги ремонтират и ти ги дават отново.Техниците ми дадоха от техните приемници голям колкото кутия и половина цигари.Старите ми се похвалиха ,че всички канали са отключени ,имам предвид 7/8 и спортните пакети за който не плащам.Менюто на приемника е дървено и има орязани опции спрямо старите приемници.Питаненето ми е какво е това чудо на БУЛСАТА


Корейче и е с HEVC.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 07-11-2020
Satelit Satelit не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 47
Благодари: 21
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране То се гледат но питай и за пакети и цени

Цитирай:
Първоначално написано от fortschrit Вижте мненията
Здравейте ,на старците им гръмна приемника на булсатком.В момента нямаха да ми го заменят с тези който ги ремонтират и ти ги дават отново.Техниците ми дадоха от техните приемници голям колкото кутия и половина цигари.Старите ми се похвалиха ,че всички канали са отключени ,имам предвид 7/8 и спортните пакети за който не плащам.Менюто на приемника е дървено и има орязани опции спрямо старите приемници.Питаненето ми е какво е това чудо на БУЛСАТА обади се и питай все пак колко ще струва


р
Отговори с цитат
  #4  
Стар 08-11-2020
Аватара на fortschrit
fortschrit fortschrit не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 79
Благодари: 8
Получил благодарност:
19 пъти в 15 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За момента никой нищо не знае какво ще се случва с този приемник.
1.Китайче,модел BSC2020-01,производител BEACON INC.
2.Входове: lnb и usb
3.изходи :hdmi,av3,5мм жак,оптичен изход аудио.
Приемника не може да контролира тв-то през HDMI.
Няма опция часовник на тв-то.
Каналите натискаш нагоре те тръгват надолу,няма опция да превърташ каналите в случая по 8 т.е. трябва да минаваш през всички канали поред .
До вчера в инфобара показваше само текущото предаване,от днес показва и следващото.
Софтуера виждам ,че не е пипан версията е от07,21,2020 модела са си го кръстили HS-E480R(BSBG00).
Изглежда ,че приемника пее на NAGRA3.Предполага се,че трябва да пипат още по софтуера на бокса за да започнат да работят всички функции на бокса.Примерно запис на предаване не е активно.

Последно редактирано от fortschrit : 08-11-2020 на 02:17
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на fortschrit за този полезен пост
TUISTERa (08-11-2020), авантикс (09-11-2020)
  #5  
Стар 09-11-2020
Ванси Ванси е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 371
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Със следващата версия на този приемник , ще му оправят софта
Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-11-2020
Аватара на fortschrit
fortschrit fortschrit не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 79
Благодари: 8
Получил благодарност:
19 пъти в 15 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Взех приемника при мен да си поиграя малко с него.В инфо бара при превключване на каналите се показва разминаване в информацията -пример:103 канал нова тв отдолу в жълто 102 бтв.Имаш опция да подредиш каналите по номера или по азбучен ред.Няма начин да записва при включване на флашката менюто се активира ,може да я форматираш и до тук ,приемника показва,че няма сигнал и не знам какво ще записваш?
Взех и новото дистанционно което предлагат,готиното е ,че е с 2 батерии ААА.Добавени са два реда бутони които са за запис и възпроизвеждане на видеото .Има и pip бутон-това ако заработи направо ще избият рибата.Има и бутон VoD ,но просто не знам за какво може да бъде използван на този приемник.

Като цяло функциите който можеш да използваш между новото и старото дистанционно са 1–1.Лошото е ,че предлагат новите приемници с не работещи основни функции с който са свикнали хората.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 09-11-2020
Валентинко Валентинко е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 627
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fortschrit Вижте мненията
Взех приемника при мен да си поиграя малко с него.В инфо бара при превключване на каналите се показва разминаване в информацията -пример:103 канал нова тв отдолу в жълто 102 бтв.Имаш опция да подредиш каналите по номера или по азбучен ред.Няма начин да записва при включване на флашката менюто се активира ,може да я форматираш и до тук ,приемника показва,че няма сигнал и не знам какво ще записваш?
Взех и новото дистанционно което предлагат,готиното е ,че е с 2 батерии ААА.Добавени са два реда бутони които са за запис и възпроизвеждане на видеото .Има и pip бутон-това ако заработи направо ще избият рибата.Има и бутон VoD ,но просто не знам за какво може да бъде използван на този приемник.

Като цяло функциите който можеш да използваш между новото и старото дистанционно са 1–1.Лошото е ,че предлагат новите приемници с не работещи основни функции с който са свикнали хората.
Откъде взе този приемник-от офис,или монтажници?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 09-11-2020
Аватара на fortschrit
fortschrit fortschrit не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 79
Благодари: 8
Получил благодарност:
19 пъти в 15 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Валентинко Вижте мненията
Откъде взе този приемник-от офис,или монтажници?
От офис.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10-11-2020
Аватара на fortschrit
fortschrit fortschrit не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 79
Благодари: 8
Получил благодарност:
19 пъти в 15 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес има ъпдейт на новия приемник но булсата.
Коригирали са недостатъците от преди:
бутона ок е със функциите на стария приемник, може да превърташ през 8 канала,бутона за часовника работи.В инфо бара все още има разминаване на номерата на каналите.Показва наличието на usb устройство,когато канала е HD го показва ,когато е SD показва чертички.Искам да се корегирам :в предния пост писах ,че не може да записва на флашка .Проблема се явява при ползване на различни видове флашки.Пробвах с три броя USB2.0 С по 8GB само с една от тях тръгна да записва.Каналите па работят на обратно с дистанционното.

Последно редактирано от fortschrit : 10-11-2020 на 17:53
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10-11-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,149
Благодари: 563
Получил благодарност:
772 пъти в 523 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fortschrit Вижте мненията
Пробвах с три броя USB2.0 С по 8GB само с една от тях тръгна да записва.
Виж файловата система на флашката. Може от там да идват ограниченията. Освен ако приемника не я форматира.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, приемник, сателитен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком замяна на SD за HD приемник Мартин_89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 70 26-01-2018 22:39
Сателитен приемник + IPTV на Булсатком Leoni ДРУГИ 3 07-11-2017 09:44
приемник на Булсатком Николай Пенев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 15 03-02-2016 15:35
HD приемник на Булсатком joro09 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 145 18-04-2011 22:55
Сателитен приемник на Булсатком Криси89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 19 13-03-2011 16:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.