The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-12-2011
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 272
Благодари: 10
Получил благодарност:
18 пъти в 14 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране Предложения за Таблет Тегра 2

Така колеги решил съм да си взема една такава машинка, Две седмици чета из нета и съвсем се обърках,спрял съм се на тези три модела..първият е ACER TABLET ICONIA A500 32GB Android 3.0......вторият е SONY 16GB WIFI. Tablet и третият е Asus EeePad Transformer TF101..Някой който притежава тези модели да сподели впечатления..или дайте някакви предложения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20-12-2011
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от териминатор3 Вижте мненията
Така колеги решил съм да си взема една такава машинка, Две седмици чета из нета и съвсем се обърках,спрял съм се на тези три модела..първият е ACER TABLET ICONIA A500 32GB Android 3.0......вторият е SONY 16GB WIFI. Tablet и третият е Asus EeePad Transformer TF101..Някой който притежава тези модели да сподели впечатления..или дайте някакви предложения
Недочетох темата,разбрах че за лаптоп става дума
Аз съм за Acer.

Последно редактирано от SatBox EOOD : 20-12-2011 на 20:14
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20-12-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То за всяка покупка има някаква причина или предистория - твоята каква е т.е. какви нужди имаш и за какво ще го ползваш ?
Парите явно си ги приготвил и не са проблем !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 20-12-2011 на 20:03
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21-12-2011
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 272
Благодари: 10
Получил благодарност:
18 пъти в 14 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
То за всяка покупка има някаква причина или предистория - твоята каква е т.е. какви нужди имаш и за какво ще го ползваш ?
Парите явно си ги приготвил и не са проблем !
Причина няма колега нито предистория,просто искам нещо имам парите и си го копувам това еЩе се ползва за всичко интернет,програмки,игри,филми към тв-то и най вече за разнасяне наляво надясно, за това трябва да е по лекичъкЗадължително трябва да може да му се включва усб флашка памет или външен хард дискдавайте идеи кой от трите
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21-12-2011
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Ако вземеш Asus-a с клавиатура (допълнителна от Asus) ще може да закачаш външни USB-та. Без клавиатура (в която има и още една батерия) нямаш връзка с външния свqт изключая Wi-Fi
Ако вземеш Acer на него има USB (стандартно голямо в което можеш да закачиш флашки, но не съм сигурен дали ще запали външен 2.5" диск заради тока който дърпа диска) и не ти трябва нищо друго.
За Сонито нямам информация за USB. Иначе освен козметични разлики и различни възможности за подмяна на вградения Android няма между таблетите. Ако ще ръчкаш (сменяваш буутлоадер/Ром) се ориентирай за кой има по-добра поддръжка. Ако само ще го ползваш като потребител няма разлика между моделите. Acer-а печели с повечето входове и по-голяма вградена памет.
Каква е цената на Сонито? Обикновенно за Сони плащаш повече заради името!

Последно редактирано от PhilipZ : 21-12-2011 на 00:27
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21-12-2011
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 272
Благодари: 10
Получил благодарност:
18 пъти в 14 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Ако вземеш Asus-a с клавиатура (допълнителна от Asus) ще може да закачаш външни USB-та. Без клавиатура (в която има и още една батерия) нямаш връзка с външния свqт изключая Wi-Fi
Ако вземеш Acer на него има USB (стандартно голямо в което можеш да закачиш флашки, но не съм сигурен дали ще запали външен 2.5" диск заради тока който дърпа диска) и не ти трябва нищо друго.
За Сонито нямам информация за USB. Иначе освен козметични разлики и различни възможности за подмяна на вградения Android няма между таблетите. Ако ще ръчкаш (сменяваш буутлоадер/Ром) се ориентирай за кой има по-добра поддръжка. Ако само ще го ползваш като потребител няма разлика между моделите. Acer-а печели с повечето входове и по-голяма вградена памет.
Каква е цената на Сонито? Обикновенно за Сони плащаш повече заради името!
Аз също клоня повече към Асер-аМисля че продуцента тук май имаше такъв Асер,нека да сподели как се държи и може ли да му се ръгне външен хард диск 2,5 или 3,5...сонито е 425 евро

Последно редактирано от териминатор3 : 21-12-2011 на 00:34
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21-12-2011
емилко63 емилко63 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 6
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Препоръчвам ти Packard Bell Liberty Tab. Той е аналогичен с ACER TABLET ICONIA A500 с тази разлика, че е с по-хубав дисплей и е по-евтин.
Ако не знаеш Packard Bell е собственост на ACER затова и двата таблета са практически еднакви.

Packard Bell Liberty Tab и ACER TABLET ICONIA A500 разполагат с USB порт(Host) към който може да се свърже USB Flash Drive. И аз четох доста ревюта и тестове на таблети и не видях други модели да имат такъв порт.

Таблетът на Sony има по-хубав дисплей от Packard Bell Liberty Tab и ACER TABLET ICONIA A500, но батерията му издържа по-малко и е значително по-скъп.

Asus EeePad Transformer TF101 няма светкавица, дисплеят му е най-лошия от разглежданите таблети - на слънчева светлина почти нищо не се вижда.

Аз ти препоръчвам да вземеш Packard Bell Liberty Tab или Motorola Xoom.

От няколко дни имам Packard Bell Liberty Tab и ако имаш въпроси относно него мога да ти отговоря. За Packard Bell Liberty Tab вече има update до андроид 3.2.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21-12-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако избора се свежда само до тези 3 модема , според мен ACER е за предпочитане ! Но лично за мен таблет с 10" екран не е удобен - имах 7" и бях доволен , а и никога не бих дал 800лв за такава играчка !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 21-12-2011 на 08:23
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, предложения, Таблет, Тегра


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Samsung представи 5-инчов смартфон и нов таблет ТИНТИН GSM мобилни комуникации 5 01-09-2011 17:48
Лебедовата песен на един таблет ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 23-08-2011 23:22
HTC пусна първия си таблет в продажба ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 16-05-2011 12:09
201-ят таблет ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 23 06-05-2011 19:16
Учи, за да имаш таблет ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 29-04-2011 11:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.