The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1161  
Стар 05-03-2021
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,238
Благодари: 395
Получил благодарност:
627 пъти в 393 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Аз съм доволен от бензиностанциите на Инсаойл.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 05-03-2021
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мога да разбера, защо сте толкова наивни. Във всички бензиностанции горивото е боклук, защото зареждат от едно и също място. само тея от пловдивската фирма вкарават част от батака от чужбина и го смесват с другия батак.Или редуват чуждестранен с готвен в тяхната рафинерия или мазгоча от черноморието. Не е така при аптекаря, но знам, че и той в определени дни от седмицата пуска боклук.
Разберете, не може основата да е калпава и да чакаш с разни добавки да я направиш супер -гупер. Няма как да стане. Отказал съм се въобще да разсъждавам над качеството на българските горива. До преди 10 години всички минаваха през "Братово"... Докато има мафия и картел така ще е , а вие си мислете, че зареждате.
Направете един тест с напълнен резервоар. Зареждах за проба от австрийците, от "Братовистите", от "газовистите" Резултата винаги беше един и същ. Колата уж бърза, а горивото свършва много бързо. Ако някой се сеща... нискооктаново число... с добавка. Даже си мислих да правя основен ремонт, че много харчи.... После един приятел ме светна в коя бензиностанция на майните има от чужбинското гориво и като видях, че всичко си ок, теглих една ... защото се размножават безполово като п@д@расите и вече не се замислям. Знам, че крадът и то много. Мафия са, като всичко в България. На 4-ти другия месец всички под строй, иначе няма оправия.

Тая новата инсталация, дето я направиха по черноморието, говориха, че с нея щели да рафинирт всичкия боклук, който оставал от рафинериите в Европа. Според вас какво сипвате?
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze

Последно редактирано от spgi : 05-03-2021 на 21:12
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на spgi за този полезен пост
dolby (05-03-2021), Em (06-03-2021)
  #1163  
Стар 05-03-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък сипвам дизел на Петрол за сега съм доволен. Напълних 68л резервоар вече минах 500 км и е 1/2 и съм решил докато не светне лампата да не зареждам. Днес по Тракия я "напънах" здраво 170, като под 140 не съм падал.
Искам да пробвам и други бензиностанции да видя има ли разлика. Мисля да издумкам 4 пълни резервоара от Лукойл, Омв, Шел и Еко и накрая да решавам оставам ли на Петрол. Някой мнение ?

Последно редактирано от аас : 05-03-2021 на 22:50
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 05-03-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,554
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,944 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я вижте,дали не сте пропуснали някоя верига! Виждам, че от всички има доволни!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Светия Дух (06-03-2021)
  #1165  
Стар 06-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,198
Благодари: 582
Получил благодарност:
785 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Я вижте,дали не сте пропуснали някоя верига! Виждам, че от всички има доволни!
Никой не е писал за Еко
Е аз зареждам само там, но не съм по темата, защото карам на бензин.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 06-03-2021
батвидинио батвидинио не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 105
Благодари: 3
Получил благодарност:
26 пъти в 18 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Не мога да разбера, защо сте толкова наивни. Във всички бензиностанции горивото е боклук, защото зареждат от едно и също място.
Точно така! Това го знам от хора запознати с темата...
Но да кажем ако изобщо в бг може да се говори за стандарти то най-близо до това са румънците...
Не става дума само за икономия,а да удължите живота на колата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на батвидинио за този полезен пост :
Ooo_Pepi (06-03-2021)
  #1167  
Стар 06-03-2021
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Никой не е писал за Еко
Е аз зареждам само там, но не съм по темата, защото карам на бензин.
Най накрая някой с нормална кола аман от печки
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dolby за този полезен пост :
Ooo_Pepi (06-03-2021)
  #1168  
Стар 06-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,198
Благодари: 582
Получил благодарност:
785 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Разход отдавна не засичам, то няма как да го засечеш в тия задръствания, ако караш само в София. В над 95% от случаите зареждам на една и съща колонка, много рядко на друга бензиностанция. Колата си върви, градско дава разход около 12-14 по компутер, извънградско може да падне и под 7, климатика не се изключва, газ не мисля да слагам.

Поредната тема в която всеки си хвали неговото като най-добро (типично по български), а реалността - всички караме еднакви каруци и ги зареждаме със един и същи боклук. Разликата е само в цвета, марката и буквите.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 06-03-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,554
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,944 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В София разход под 10 не съществува!
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 06-03-2021
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Не мога да разбера, защо сте толкова наивни. Във всички бензиностанции горивото е боклук, защото зареждат от едно и също място. само тея от пловдивската фирма вкарават част от батака от чужбина и го смесват с другия батак.Или редуват чуждестранен с готвен в тяхната рафинерия или мазгоча от черноморието. Не е така при аптекаря, но знам, че и той в определени дни от седмицата пуска боклук.
Разберете, не може основата да е калпава и да чакаш с разни добавки да я направиш супер -гупер. Няма как да стане. Отказал съм се въобще да разсъждавам над качеството на българските горива. До преди 10 години всички минаваха през "Братово"... Докато има мафия и картел така ще е , а вие си мислете, че зареждате.
Направете един тест с напълнен резервоар. Зареждах за проба от австрийците, от "Братовистите", от "газовистите" Резултата винаги беше един и същ. Колата уж бърза, а горивото свършва много бързо. Ако някой се сеща... нискооктаново число... с добавка. Даже си мислих да правя основен ремонт, че много харчи.... После един приятел ме светна в коя бензиностанция на майните има от чужбинското гориво и като видях, че всичко си ок, теглих една ... защото се размножават безполово като п@д@расите и вече не се замислям. Знам, че крадът и то много. Мафия са, като всичко в България. На 4-ти другия месец всички под строй, иначе няма оправия.

Тая новата инсталация, дето я направиха по черноморието, говориха, че с нея щели да рафинирт всичкия боклук, който оставал от рафинериите в Европа. Според вас какво сипвате?


Е, не можа да се здържиш и да минеш без политизиране! Споко, там ще сме на 4.4., но дали ще ти хареса е друг въпрос!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, Бензин, бензиностанции, бензиностанциите, ГОРИВА, горивата, дизел, на, ПО, ЦЕНА, цената


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 28 (0 членове и 28 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честито! Нови цени на горивата! vaskonay Дъра-Бъра 8 16-02-2013 16:55
Протест за горивата Въйко Дъра-Бъра 44 27-02-2012 08:32
Отново намаление в цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 10-11-2010 20:26
Намаляват цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 22-07-2010 09:15
Цената на истината очаква първите мераклии ТИНТИН ДРУГИ 0 07-07-2009 15:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.