The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 26-09-2010
asb asb не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 46
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране m-tel да го духа

Отговори с цитат
  #42  
Стар 26-09-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
Защото аз участвам в тестването и обучението за тази система почти от 2 години.
Значи най-добре да си търсиш нова работа.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26-09-2010
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilia.ivanov Вижте мненията
Значи най-добре да си търсиш нова работа.
хаххахахахаххахахаххаххахахахах
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26-09-2010
Аватара на color
color color не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 152
Благодари: 10
Получил благодарност:
28 пъти в 16 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако бяха наистина сериозна европейска компания, от Мтел щяха да се извиняват на абонатите си по няколко пъти седмично и най-малкото да свалят наглите си рекламни билбордове заляли София, поне докато си решат компютърния проблем. Вместо това служителите им лъжат гледайки те в очите и се държат направо арогантно. Абонат съм на този оператор от самото му начало, когато се казваше Цитрон или както там беше. Първата СИМ карта съм им я платил 100 долара! Какво получих като техен лоялен клиент за всички тези години? Нищо. Мои приятели в Австрия всяка година са с безплатно хенди от оператора, и то не някакъв боклук за пет евро, а хубави, скъпи апарати. На мен като лоялен клиент ми предлагат да си продължа договора с една или две години и да си купя телефон на "промоция". Е, баста. Така клиенти не се пазят. Има и други мобилни оператори, с по-добри цени и по- добро отношение към клиентите си, поне засега.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на color за този полезен пост
Веско (26-09-2010), Джак (26-09-2010), НСБОБ (26-09-2010)
  #45  
Стар 27-09-2010
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,316
Благодари: 139
Получил благодарност:
467 пъти в 292 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз също съм абунак на МобилТел не мога да разбера защо такава "велика" фирма не си направи сметката и е си въведе системата така че да не пречи на клиентите си и те да не разберът че е имало таова начинание. Или понеже сме в България и с малко пара под масата на съответните органи и може си слагаме каква то платформа искаме без да се съобразяваме с хората от където ни идват заплатите. Ако това беше се случило в нормална държава като Германия, Англия или Франция с тяхните 5пъти повече абонати щеше да има фалит на фирмата и новата платворма ще си я заврът сещате се. Така и така съм почнал изпитвам истинска досада като отида в някой офис и започват като хиени да ме обграждат с хиляди въпроси и да ми предлагат услугите си. ОК това им е работата и затова им се плаща ама на мен ми е досадно да ми предлагат скъпи телефони апарати и бавен интернет. Когато ги отрежа от тъпите им въпроси ме гледат накриво и се изнизват зад шанда. За някой хора това е правене на бизнес за мен е досада. Също не мога да се начудя на некомпетентноста на служителите не може да ми се казва този телефон е нов и много хубав и до там. Предлагат ми домашен интернет за някакви космически суми и мижава скорост. И аз баламата да си фвърля рутера за 100 лева да си отрежа отичния кабел и да си метна в кофата медиа конвертора дето съм го платил те тия хора нормални ли са. Както и да стига толкова монолог ясно е че съм недоволен.

П.С. Единствено ми е кофти за момичетата дето бачкат там че като ме питат нещо трябва да им казвам НЕ
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27-09-2010
Аватара на yavoor
yavoor yavoor не е на линия
пълен полуидиот
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 865
Благодари: 73
Получил благодарност:
309 пъти в 182 поста
Сваляния: 210
Ъплоуди: 0
По подразбиране 4d

Мтел са велики! Две години обучават човек да работи със система, която не работи. Колко време ще трябва да обучат някой да работи със система, която работи?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27-09-2010
Аватара на НСБОБ
НСБОБ НСБОБ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 378
Благодари: 68
Получил благодарност:
117 пъти в 62 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

yavoor, стига бе комплексар! Душичко дребна и служител на конкурентна компания, такъв (лош, лош)! Няма да обиждаш Mtel, разбра ли!!!
Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
И напълно разбирам, че този момент е прекрасен за комплексирани типове, служители на конкурентни компании и хора, насъбрали злоба да я излеят и да им олекне на душичките..
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НСБОБ за този полезен пост :
малборо (27-09-2010)
  #48  
Стар 27-09-2010
skysat skysat не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 243
Благодари: 145
Получил благодарност:
50 пъти в 36 поста
Сваляния: 65
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Тъй като в последните си два поста си позволяваш думи и епитети, които са неприемливи за доброто поведение във форума, получаваш директен бан от 2 седмици.
За тези цитати, вие сами сте си виновни - с вашето НЕСЕРИОЗНО и МАЛОУМНО отношение към абонатите. Затова много от тях ще постъпят с вас така, както сега аз ще постъпя с теб - БАН.
Най-грозна е аругантността на големите компании и техните служители. На твое място вместо да сипя отрова, жлъч и обиди, бих потънал в земята от срам, още повече ако съм участвал в тестването на провалилата се система, заради която сега страдат милиони абонати.
А пред теб се открива идеалната възможност сега да изтестваш и системата за банове.
Джак,мисля че Цецо не е заслужил БАН,тъй като момчето е наистина коректно,лично на мен се обади преди седмица да ми предложи помоща си за прехвърлянето от един абонаментен план към друг,тъй като в офисите им не се получаваше.Аз все още съм на кантар и се чудя дали да не премина към Виваком или да сменя плана на Мтел на Active+.
Решението все пак е твое,просто изказвам мнението си
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на skysat за този полезен пост :
netman (03-10-2010)
  #49  
Стар 27-09-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Написал съм в предни два поста защо е баннат, не искам да се повтарям. Доста разпуснахме юздите в този форум, а има елементарни правила, които трябва да се спазват.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, Мтел, на, системата, срив, ЧРД


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Жена ми ми демонтира системата! лтрифонов Кошче 172 20-01-2011 20:16
Да се заключи ли темата "Жена ми ми демонтира системата!" MasterLee Кошче 28 20-01-2011 20:06
Тясно-специализирани въпроси за DVB-S системата ELvul Въпроси и отговори 12 15-07-2009 08:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.