The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-10-2013
ВЕНЕТА ВЕНЕТА не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктор Вижте мненията
Тази, начална и крайна честота кой ти я дава и защо поставяш отметка на цифрови?
самият телевизор.Мога да я променя ръчно но е много бавно защото фи мести с 1 на всяко натискане.А давам само цифрови защото иначе набира и аналоговите и става много бавно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26-10-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Задай автоматично сканиране,цифрово и аналогово,кабел и чакай.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27-10-2013
armaturata armaturata не е на линия
Железният човек
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 303
Благодари: 21
Получил благодарност:
36 пъти в 25 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При търсенето трябва да избереш "ПЪЛНО" или нещо от сорта, става по-бавно, но иначе е възможно да пропусне нещо.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27-10-2013
Аватара на Трънката
Трънката Трънката е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Белозем,Пловдивско
Мнения: 90
Благодари: 43
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виж на неото коя е първата честота на която хваща канал и после на LG-то отиваш на настройки, авто настройка, кабел, избираш тип бързо после пишеш честотата(трябва да бъде в Khz) и даваш следдващ после слагаш отметка на търсене само цифрови и даваш начало.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27-10-2013
ВЕНЕТА ВЕНЕТА не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трънката Вижте мненията
Виж на неото коя е първата честота на която хваща канал и после на LG-то отиваш на настройки, авто настройка, кабел, избираш тип бързо после пишеш честотата(трябва да бъде в Khz) и даваш следдващ после слагаш отметка на търсене само цифрови и даваш начало.
Честотите са същите,просто набира повече програми.При ЛГ-то набира през 8000 кHz,на 658 000 набира първите 6 програми,после на 666 000 набира 11 програми,после на 674 000 набира 8 програми и т.н
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Този телевизор да не се е ошашкал от нещо ? Я го изключи за 5 минути от контакта и после го включи ! И сканирай пълно , става по-бавно и се чака !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27-10-2013
Аватара на Трънката
Трънката Трънката е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Белозем,Пловдивско
Мнения: 90
Благодари: 43
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВЕНЕТА Вижте мненията
Честотите са същите,просто набира повече програми.При ЛГ-то набира през 8000 кHz,на 658 000 набира първите 6 програми,после на 666 000 набира 11 програми,после на 674 000 набира 8 програми и т.н
Виж кои честоти ти липсват на LG-то спрямо неото и ги пробвай ръчно да ги въведеш, като не забравяш да въведеш и S/R и QAM и тях трябва да видиш на неото.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27-10-2013
ВЕНЕТА ВЕНЕТА не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трънката Вижте мненията
Виж кои честоти ти липсват на LG-то спрямо неото и ги пробвай ръчно да ги въведеш, като не забравяш да въведеш и S/R и QAM и тях трябва да видиш на неото.
Ще пробвам след няколко часа,защото сега не мога.А какво е S/R?Civica пробвах и с изключването,не стана.Благодаря,че се опитвате да помагате,няма да се откажа ще се пробва пак.Не съм много наясно с нещата но просто не виждам как да ги променя.Разрових се дали не мога да намаля на по малко от 8000kHz да набира,но явно е фабрично.Да не би по някакъв начин самият телевизор да заключва каналите над 60-ти?Само предполагам.Защото като пусна да набира цифрови и аналогови,набира 59 цифрови и 60 аналогови,но примерно след 59 цифрови,ако искам 60-ти канал,ме връща на 1 канал само че аналогов,и ако искаш да избереш 2-ри канал трябва да определиш вида,цифров или аналогов.Незнам дали е така и при вас.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо някой да е бърникал по сервизното меню и да не се споменава ?
Опитай се да върнеш заводските настройки на телевизора и пусни сканиране .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27-10-2013
Стефка Стефка не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 35
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВЕНЕТА Вижте мненията
Ще пробвам след няколко часа,защото сега не мога.А какво е S/R?Civica пробвах и с изключването,не стана.Благодаря,че се опитвате да помагате,няма да се откажа ще се пробва пак.Не съм много наясно с нещата но просто не виждам как да ги променя.Разрових се дали не мога да намаля на по малко от 8000kHz да набира,но явно е фабрично.Да не би по някакъв начин самият телевизор да заключва каналите над 60-ти?Само предполагам.Защото като пусна да набира цифрови и аналогови,набира 59 цифрови и 60 аналогови,но примерно след 59 цифрови,ако искам 60-ти канал,ме връща на 1 канал само че аналогов,и ако искаш да избереш 2-ри канал трябва да определиш вида,цифров или аналогов.Незнам дали е така и при вас.
Aз имам Samsung US37ES6100 когато заредих за първи път на автоматично ми зареди цифрови и аналогови всички програми,зареждането става бавно и за това и аз като теб сложих от до определена честота и не ми зареди всичките цифрови програми,понеже знаех на кои честоти са каналите които не излезнаха ги сканирах ръчно примерно на честота 538000 Нz 128 QAM 6900 скорост ми зареди 10 канала,на 642000 Нz 256 QAM 6900 ми зареди също 10 канала и т.н.Провери тези липсващи 71 канала на Неото на каква честота,QAM и скорост излизат и си ги сканирай ръчно.Когато въведеш тези данни изчаквай 10-15 сек. да дойде сигнала поне така е при мен,пробвай така и успех.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32lm620s, lg, Канали, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифрови канали M-SAT Cable JovaniJo Оператори в гр. ВАРНА 2758 04-10-2023 07:02
Проблем с цифрови канали на Мсат дколев КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 15 16-05-2017 02:29
Разкодиране на цифрови канали НЕРОДЕН КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 25-05-2011 17:51
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.