The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 30-05-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,176
Благодари: 576
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дааа. Аз пуснах предизвестие да спирам телевизията на а1 и час по-късно получих смс, че премиум пакета който ползвам ще е с лев по-скъп заради диема екстра. А в офиса докато пускахме предизвестието и не успяха да ми дадат адекватна оферта ме убеждаваха, как техни колеги щели да се свържат с мен да ми направят индивидуална оферта.

Може би това е офертата, с лев по-скъпо заради диема екстра, ама аз да не съм разбрал.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 30-05-2020
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доколкото разбрах от съобщението, първо трябва промяната да влезе в сила и след това в срок от един месец договора може да се прекрати без неустойка. Значи юли месец или бъркам?
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 30-05-2020
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също "пропуснах" април и май , предвид богатия асортимент от спортни предавания , но за юни реших пак да си подновя абонамента. Честно казано в сегашната ситуация мен повече ме притеснява факта, че продукта който се очертава да гледаме следващите няколко месеца ще бъде своеобразаен еквивалент на "претоплена манджа" с блудкав вкус. Защото за по-голямата част от спортовете липсата на публика прави дори гледането по ТВ напълно различен продукт. Тоест "качеството" определено няма да е същото и това може да породи сериозни съмнения в доста хора дали ще си струва. И това не важи само за бг пазара де. Колко точно ще е загубата от удоволствието да се гледат подобни спортни мероприятия предстои да разберем. Първоначално е логично на запад хората да склонят да гледат каквото и да е при тая суша в последно време, ама да видим колко дълго ще продължи. Щото едно е да гледаш някоя друга среща така (като нещо извънредно) и съвсем друго е това да продължи с месеци. В крайна сметка повечето хора гледат спорт заради емоциите, а ако те са орязани този "продукт" няма да е чак толкова атрактивен както преди.

Последно редактирано от Ender : 30-05-2020 на 12:48
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Ender за този полезен пост
ЗЗлатев (30-05-2020), ники62 (30-05-2020)
  #134  
Стар 30-05-2020
милстан милстан е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Местоположение: Ямбол
Мнения: 285
Благодари: 190
Получил благодарност:
95 пъти в 71 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Без коментар!


Отговори с цитат
  #135  
Стар 30-05-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Домуса да умре


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #136  
Стар 30-05-2020
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 633
Благодари: 139
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко е 9 лв за тези невероятни канали с супер HD качество , след като им увеличат броя с още 2-3 канала които да повтарят от другите им канали справедливата цена ще е 20 лв. .Все пак трябва да се избиват едни 20 милиона на година.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на fox за този полезен пост :
ники62 (30-05-2020)
  #137  
Стар 30-05-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Кола да го блъсне ,влак да го размаже, автобус да му строши черепа, това нагло копеле. Не знам дали съществува по долен и гнусен ... То и човек не е а изрод. Майка ти и боклука мръсен, жена ти в черно да ходи , децата ти да ги е срам цял живот да се покажат на улицата от теб, майка ти на могила свещи да ти пали дейба и урида мръсен. Колко народ са погубили живота си заради теб долна мръсна комунистическа твар да умреш в адски мъки мама ти и боклука долен да умреш червеите да не искат да те ядат дейба и грозната измет


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
Трапера (30-05-2020)
  #138  
Стар 30-05-2020
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Кола да го блъсне ,влак да го размаже, автобус да му строши черепа, това нагло копеле. Не знам дали съществува по долен и гнусен ... То и човек не е а изрод. Майка ти и боклука мръсен, жена ти в черно да ходи , децата ти да ги е срам цял живот да се покажат на улицата от теб, майка ти на могила свещи да ти пали дейба и урида мръсен. Колко народ са погубили живота си заради теб долна мръсна комунистическа твар да умреш в адски мъки мама ти и боклука долен да умреш червеите да не искат да те ядат дейба и грозната измет
Олаби жилата ще получиш инфаркт !

Специално за теб, масло в огъня вместо вода !

КРАТКА БИОГРАФИЯ НА ДОМУСЧИЕВИ

ДА СЕ ЗНАЕ !

Гелосания Домус(ПРАСЕ) е Потомствен Комунист Назначен за "Бизнесмен" от Партията Майка БКП !

Като всеки Правоверен Комунист и Кирил Домусчиев взима за жена не БЪЛГАРКА, а разбира се РУСКИНЯ !

В Дъното на Забогатяването на Двамата Братя стоят Дядото на Домусчиеви, който е Активен Борец против Фашизма и Капитализма, Бащата на Домусчиев, който по времето на Комунизма е с Ранг на Министър, куфарчетата на БКП , ДС и Майка им, която е верен и дългогодишен Активист на Компартията, а по време на Комунизма и след 10.11.89г. е Директор на завод „Балкан“ в Ловеч, който Домусчиев успява да Приватизира за Жълти Стотинки, чрез Фонд „Напредък“и на който след това става Шеф.

Благодарение на съветите на Другарите на бащата на Домусчиев от ДС и отчасти на Майка си, още ненавършил 30 години Кирил вече участва в Голямото Разграбване на България от Децата на Комунистите-КОПЕЛЕТА чрез фонда си „Напредък“.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 30-05-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Да умре


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #140  
Стар 31-05-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,176
Благодари: 576
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Доколкото разбрах от съобщението, първо трябва промяната да влезе в сила и след това в срок от един месец договора може да се прекрати без неустойка. Значи юли месец или бъркам?
На мен договорите са ми изтекли отдавна. Затова нямам неустойки, само предизвестие. Но не това беше причината, решил съм да ги сменям.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
11, 99, вече, ДИЕМА, Екстра, За, ЛВ, от, Пакет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Диема Екстра поднови договора си с Формула 1 М САТ ВАРНА СПОРТ 5 29-11-2019 17:25
Диема Екстра 7.99лв от 1 Юли 2019г. Потребител19 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 17-06-2019 02:01
Диема Екстра Стик ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 30 20-02-2015 21:53
Брилянтни филми по Диема и Диема 2 ТИНТИН ФИЛМИ 0 21-12-2009 10:27
4 Мача на вечер от Шампионската Лига по ДИЕМА И ДИЕМА 2 ТИНТИН СПОРТ 1 25-06-2009 01:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.