The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ПРИЕМНИЦИ

ПРИЕМНИЦИ Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Сателитни, Кабелни и Ефирни приемици

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 14-03-2021
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Има значение дали си свикнал да мишкуваш в ОЛХ или някъде другаде, тук във форума не се толерират подвеждащи обяви. Дори и само на булсата да не отваря S2 каналите е задължително да се упомене. Купувача може да няма друга антена освен към 39е.
И изобщо не отговарянето на продавача на зададените въпроси, остава съмнение за умишлено подвеждане или объркахме никовете?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на дрим за този полезен пост
gogotogo (14-03-2021), Venlancellot (14-03-2021), вассил46 (14-03-2021), Светия Дух (14-03-2021), Цец0 (14-03-2021)
  #22  
Стар 14-03-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тъкмо това да попитам,че изглежда все едно той е продавача!Алъш вериш яко и се е напълнило с измамници навсякъде!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14-03-2021
gkgkey gkgkey е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 72
Благодари: 16
Получил благодарност:
38 пъти в 20 поста
Сваляния: 151
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Има значение дали си свикнал да мишкуваш в ОЛХ или някъде другаде, тук във форума не се толерират подвеждащи обяви. Дори и само на булсата да не отваря S2 каналите е задължително да се упомене. Купувача може да няма друга антена освен към 39е.
И изобщо не отговарянето на продавача на зададените въпроси, остава съмнение за умишлено подвеждане или объркахме никовете?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Много мило обяснение на модератора с гениално проницание.
Не аз не бъркам никовете защото имам само един и тук и вав форума на Боян съм с него.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14-03-2021
Аватара на opti
opti opti не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Балчик
Мнения: 566
Благодари: 187
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gkgkey Вижте мненията
Много интересно е когато тарикатите в форума се прекарат и после реват като хималайски мечки.Приемника работи ли или не не разбрах.Ако работи какъв е проблема.Нямал ХД канали на Булсат,а изобщо има ли ХД канали от друг спътник.Ако няма и там значи приемника има дефект но ако работят други ХД канали значи проблем няма.
Когато си купувате кола 2-ра употреба всичко ли и работи и търговеца казва ли ви всички дефекти по нея.Естественно че НЕ ,и вие когато купувате стока втора употреба трябва да сте наясно че може да има и подводни камъни.
И от други спътници не приема S2 канали................ и не мисля ,че ако приема от други а от булсат не ,това не е проблем.......аз не съм си купил приемник за определен спътник,купувам за всички.....
__________________
VU+Duo 4K SE+Triax TD110.+Single INVERTO BLACK ULTRA.+OPTIBOX DM-3800
Samsung UE32F6400
+Sony KD43XF7596
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14-03-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от opti Вижте мненията
И от други спътници не приема S2 канали................ и не мисля ,че ако приема от други а от булсат не ,това не е проблем.......аз не съм си купил приемник за определен спътник,купувам за всички.....
Дефекти: Нямат
Гаранция: изтекла

Прецакан тунер и не го е упоменал,чиста измама!
Напълни се с измамници,прекупвачи на арабски бингии и всякакви алъш вериш хаймани,чакат балъци да изкарат някой лев,на гърба на някой!
__________________
На похлупака му намерих глупака!

Последно редактирано от фокус : 14-03-2021 на 17:06
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на фокус за този полезен пост :
uplevel (14-03-2021)
  #26  
Стар 14-03-2021
gkgkey gkgkey е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 72
Благодари: 16
Получил благодарност:
38 пъти в 20 поста
Сваляния: 151
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мислех да не пиша повече но не издържах.
Сега ще ви обясня за да си знаете.
След упдейта на ХД транспондера на Булсата 12463 Н 30000 5/6 някои приемници не намират честотата ,или пък я намират има сигнал но не сканира каналите или трети вариант сканира каналите и после или черен екран или много насича и картината е мазало като картина на Пикассо.Проблема е софтуерен и трябва да се пробват различни имиджи а може и различни версии на имиджи.Аз съм с Едишън мио 4к и Опен АТВ имидж и при мен вапросните канали накъсват от време на време.Имам и Едишън аргус пингулукс с Опен Пли на който каналите са черен екран т.е. сигнал има сканира но картина няма.На другите спътници нямат никакав проблем с ХД каналите.
Затова запитах дали работят ХД по другите спътници да се разбере дали наистина има хардуерен проблем или е софтуерен.
По думите на колегата опти "И от други спътници не приема S2 канали................ и не мисля ,че ако приема от други а от булсат не" стигам до извода че не е пробвал а побърза с констатацията.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14-03-2021
Аватара на opti
opti opti не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Балчик
Мнения: 566
Благодари: 187
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gkgkey Вижте мненията
Мислех да не пиша повече но не издържах.
Сега ще ви обясня за да си знаете.
След упдейта на ХД транспондера на Булсата 12463 Н 30000 5/6 някои приемници не намират честотата ,или пък я намират има сигнал но не сканира каналите или трети вариант сканира каналите и после или черен екран или много насича и картината е мазало като картина на Пикассо.Проблема е софтуерен и трябва да се пробват различни имиджи а може и различни версии на имиджи.Аз съм с Едишън мио 4к и Опен АТВ имидж и при мен вапросните канали накъсват от време на време.Имам и Едишън аргус пингулукс с Опен Пли на който каналите са черен екран т.е. сигнал има сканира но картина няма.На другите спътници нямат никакав проблем с ХД каналите.
Затова запитах дали работят ХД по другите спътници да се разбере дали наистина има хардуерен проблем или е софтуерен.
По думите на колегата опти "И от други спътници не приема S2 канали................ и не мисля ,че ако приема от други а от булсат не" стигам до извода че не е пробвал а побърза с констатацията.
Първо за софтуерен проблем си помислих.......пробвах три различни имиджа ,но без резултат........просто не намира никакъв сигнал на S2 транспондери.75 лв. не ме събарят.....въпроса е,че купих приемника за мой познат който не е наясно с такъв вид техника и ме помоли да му избера някакъв приемник за вилата......и кофти се получи....
__________________
VU+Duo 4K SE+Triax TD110.+Single INVERTO BLACK ULTRA.+OPTIBOX DM-3800
Samsung UE32F6400
+Sony KD43XF7596

Последно редактирано от opti : 14-03-2021 на 19:23
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14-03-2021
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не разбирам адвокат на продавача, който ползва този форум само като битпазар ли се явяваш? Защо не се появява той и сам да се включи в дискусията? Гузен ли е? Май точно на това прилича. Тук е специализиран форум и е крайно време да бъдат изметени измекярите, ползващи го само и единствено като пазар.

Последно редактирано от Цец0 : 14-03-2021 на 19:17
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на Цец0 за този полезен пост
gogotogo (14-03-2021), kostading (14-03-2021), uplevel (14-03-2021), Venlancellot (15-03-2021), любоянев (25-03-2021), Светия Дух (14-03-2021), фокус (14-03-2021)
  #29  
Стар 14-03-2021
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тук колеги мога да кажа че има прекупвачи. За Опти неказвам да ли е,мога да кажа че съм взел някои неща от него и всичко е точно. Има и друг, от който сам купил доста неща и в инфото не е имало измама.И не само от тези.Е че има измамници има.Нека те да не правят това ако се обръщат с колега! тук във форума.Това че копуваш продаваш не е лошо,НО
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14-03-2021
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

За прекупвачите има Олх и Базар. Тук не сме за да се цакаме и лъжем. Или поне не би трябвало....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
uno, vu, броя, продавам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам 4 броя DC-107 armaturata Приключили продажби 8 28-01-2015 00:13
Продавам 2 броя Yu-ma-tu SatBox EOOD Приключили продажби 1 21-03-2012 23:31
Продавам 6 броя DVB-C и 4 броя нови HD DVB-C приемника неонейм Приключили продажби 16 05-12-2011 11:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.