The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 29-03-2021
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е, явно започва разпределяне на абонатите...Кой на А1/Поларис/...кой на Неосат...Който остане последен...на Вива...Само не знам, дали достатъчно хора ще въртят към 1.9 , че да просъществува и този оператор!!! Иначе ми се струва добро предложението и качеството им. Сръбският Поларис и той е там...Може да се добавят канали към нашия пакет. Не ни остава друго, освен да наблюдаваме развитието.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 29-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
По-принцип тази информация можеше да си я оставя за мен, но реших да я споделя с други хора, които също ползват Булсат като мен. Точно затова пиша и в темата на Булсат. Който иска да вярва, който иска да не. Аз не съм на съд да доказвам каквото и било, също така не ми са сложили на мен приемниците, че да разполагам с най-точната информация. Каквото ми е казал колегата, това съм споделил.
Дето се вика времето ще покаже дали ще се разцепи Булсат или не
Едно е сигурно. Поларис не е партенка нищо, че още нямат офиси и, че сайта им е фиктивен за момента.
Не ме разбра, не става дума за вярване, ти си казал , каквото са ти казали, и ако няма информация като твоята , няма да има никаква. Но и, ако няма невярващи и подозрителни, тогава всички ще разчитаме на догадки и погрешни изводи,а в натурат ни е да търсим още информация за да попълваме празнините. Подобни полемики водят до разкриването на още и още, някой друг ще види какво сме писали и той ще допълни. Особено , когато става дума за схеми, родени в нечия глава(ганчев, заяков, каролев и др. висши мениджъри)
Отговори с цитат
  #93  
Стар 29-03-2021
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,385
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По последни данни не е на А1
Следва Сливен за "подмяна" замяна на приемници

__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 29-03-2021
Аватара на uplevel
uplevel uplevel е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Местоположение: Пловдив
Мнения: 756
Благодари: 497
Получил благодарност:
320 пъти в 193 поста
Сваляния: 450
Ъплоуди: 18
По подразбиране

От фейсбук.
__________________
Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, GigaBlue HD Quad Plus+Multistream tuner SP2246T,TBS 5980,DABlin DAB player
Отговори с цитат
  #95  
Стар 29-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И какво става , единия една година реклама прави с очаквайте скоро на услугите(НЕОСАТ) , другия прибира абонати и техници тихомълком 1 година преди да заппочне да работи
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
Neo64 (31-03-2021), uplevel (29-03-2021)
  #96  
Стар 29-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Не ме разбра, не става дума за вярване, ти си казал , каквото са ти казали, и ако няма информация като твоята , няма да има никаква. Но и, ако няма невярващи и подозрителни, тогава всички ще разчитаме на догадки и погрешни изводи,а в натурат ни е да търсим още информация за да попълваме празнините. Подобни полемики водят до разкриването на още и още, някой друг ще види какво сме писали и той ще допълни. Особено , когато става дума за схеми, родени в нечия глава(ганчев, заяков, каролев и др. висши мениджъри)
Още малко информация. Колегата ползва телевизия и интернет от булсата и сега след като подписа договор с Поларис за телевизия, то жена му трябвала да плати днес за услугите и ходила в офис, та искала да плати само интернета, но оттам и казали, че не може, понеже услугата била пакетна и нямало как да плати само интернета, при, което колегата звъня на техника и той му казал да му дадял парите за интернета и той щял да оправи работата. Малко измамна работа ми се вижда, но хубавото в случая, че парите ще ги даде друг колега, който също е на Булсат и се уговори с техника да му отиде на посещение и да каже какво може да му предложи и на него. Та ми е обещал като мине техника през тях да ми се обади и да каже за какво става въпрос. Подковах го да пита някои въпроси предварително като дали сателита е на А1 и как ще се извършва плащането, за какви пари какви канали ще получава(най вече Диемите и Максовете) та ще чакам обаждане Иначе техника действа доста агресивно и е уговарял старите си клиенти от Булсата да минават на Поларис.

Иначе това, че аз първи дадох информация за Поларис беше пълна случайност, ако колегата не беше споменал, че са му сменили приемниците с тези на Поларис, нямаше да пиша сега.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
vasilstf (29-03-2021)
  #97  
Стар 29-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
И какво става , единия една година реклама прави с очаквайте скоро на услугите(НЕОСАТ) , другия прибира абонати и техници тихомълком 1 година преди да заппочне да работи
За мен това е нелоялна конкуренция. И продажба под масата. Но родните комисии отново не са видели нищо нередно в това.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
111111 (29-03-2021)
  #98  
Стар 29-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
За мен това е нелоялна конкуренция. И продажба под масата. Но родните комисии отново не са видели нищо нередно в това.
Родните комисии ги чакат избори и това не ги вълнува в момента. Какво по-добро време за далаверки под масата
Отговори с цитат
  #99  
Стар 29-03-2021
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

На един колега му го "турили", той познавал друг, който познавал друг и той му бил техника...карал кола с надписи...
Догодина да очакваме, да почнат да купуват квартални кабелни мрежи, после, с фалкон-хеви да изстрелят 3 спътника на 1.99Е и накрая... нова тема в дътъвъ-то...То е ясно, че нито единия, нито другия ще пусне кокала, който ги храни вече толкова години. А за нас остава "очаквайте скоро", "защо не мога да си наредя каналите" и култовото "къде ми е часовника"!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 29-03-2021
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,385
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
На един колега му го "турили", той познавал друг, който познавал друг и той му бил техника...карал кола с надписи...
Догодина да очакваме, да почнат да купуват квартални кабелни мрежи, после, с фалкон-хеви да изстрелят 3 спътника на 1.99Е и накрая... нова тема в дътъвъ-то...То е ясно, че нито единия, нито другия ще пусне кокала, който ги храни вече толкова години. А за нас остава "очаквайте скоро", "защо не мога да си наредя каналите" и култовото "къде ми е часовника"!
Или един го изхвърлили чрез един ликвидатор от един управителен борд.
И той решил да си събере клиентите в една негова нова фирма.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на 111111 за този полезен пост
wassl (30-03-2021), йо-йо-йо (29-03-2021), Ченгел (29-03-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, виваком, Да, ДС, държавни, Каролев, Кумува, Може, на, от, пари, пристане, ченгето


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком може да има нов, а може и стар собственик БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 15-12-2020 21:02
Булсатком с нов транспондер може би черните ягуари ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 02-01-2013 21:27
какво може ХД приемника на виваком АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 18 02-02-2012 00:48
какво може виваком тв сет топ бокс uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 25-11-2011 19:43
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.