VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар Преди 2 часа
Златанов Златанов е на линия
Спец

Дата на присъединяване: Jun 2010
Благодари: 112
Получил благодарност:
1,250 пъти в 621 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wassl Вижте мненията
Златанов, какво толкова лошо има с едно конакс камодулче в слота на телевизора да си гледаш с едно дистанционно и картината ще е добра, няма наем...Просто предложение.Днес цял ден май няма нищо ново на 1.9е.
Защото мястото, за което плащам Буля, нямам сателитни тунери на ТВ-тата, а само кабелни. Тоест ще трябват външни боксове или да купувам нови ТВ-та, което пак не е оферта. Вкъщи мога с модул, обаче тук нямам нужда - имам си прекрасно IPTV, което не мисля да сменям.

Като чета групата на Неосат във фейса, ми се струва, че един голям процент абонати на Буля, не са си платили за юни, като са очаквали, че 2 месеца ще са на кирия и няма да плащат, при което като не е станало това, което са очаквали, в момента такова мрънкане и клетви падат, че ми става смешно. Били казали, че от 1.06, BNT4 и BNT 2 били в SD и това е краят на оператора още преди да е започнал и т.н. и т.н. Пак, типично по български, се оплюва нещо, дето изобщо не е стартирало и се пишат всякакви небивалици... Чудя се, защо мрънкащите, изобщо си правят труда да пишат и мрънкат, кого дирят в тая група и защо не откажат теста и да приключат.. То едно мрънкане, едни чудеса, едни глупости...
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Златанов за този полезен пост
gogyto (Преди 2 часа), polomski (Преди 1 час), satuser (Преди 2 часа), Велков (Преди 2 часа), Иван1958 (Преди 39 минути)
Стар Преди 2 часа
Балканец Балканец не е на линия
изгряващ форумец

Дата на присъединяване: Feb 2020
Благодари: 1
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Напълно съм сигурен, че е било страшно. Добре че не влизам в такива групи и мрежи като фейсбоклук. И аз вече не плащам на Була, но си имам и кабел. То беше ясно, че няма стане толкова бързо. Аз съм пуснал заявка за тест и чакам след 15ти да звъннат, ама дано само може без техна антена само приемник и карта.
Отговори с цитат
Стар Преди 2 часа
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците

Дата на присъединяване: Feb 2009
Благодари: 102
Получил благодарност:
3,983 пъти в 2,260 поста
Сваляния: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Отдавна са мои, може би от 2007. Имам 3 четворки, купени, тоест 12 приемника общо. За всички си пазя документите за покупка сканирани, че с годините избледняват Че и всичките са HD-та - успях да ги сменя до един!

Ако с боксовете на Буля не става, аз 72лв. за приемник не давам, ако ще каквото ще да става...
Нищо не е твое,това ,че не го търсят ,нищо не значи,ако не ги плащаш ,ще ти звъннат!
Да те светна,първия е безплатен за всеки следващ се плаща по 54 за включване в четворка,но оборудването си е тяхно!Говориме за HD!
Виж ,моите вече са си мои,защото 2012 исках да стана абонат,но нямаха приемници 2-3 месеца,питах ги, ако аз си купя ,некви проблеми при активация,казаха не!Събрах 4 приемника от обяви, два по 90 и два по 30 и ми ги признаха,обаче ме цакаха за втори HD с още 54лв!Никъде не съм се подписвал и са си мои!
В нито един договор,не продават приемници,ако имаш 4 HD,си платил 162 за включване в четворка,но не си ги купил!
Отговори с цитат
Стар Преди 2 часа
Робертван Робертван е на линия
изгряващ форумец

Дата на присъединяване: Nov 2014
Благодари: 1
Получил благодарност:
71 пъти в 30 поста
Сваляния: 21
По подразбиране NEOSAT нов оператор в България

Amsterdam
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg IMG_20200602_203612346666.jpg (67.9 КБ, 153 разглеждания)
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Робертван за този полезен пост
Joe (Преди 2 часа), АДМИН (Преди 1 час), Дедал (Преди 2 часа), пилатус (Преди 10 минути)
Стар Преди 1 час
Златанов Златанов е на линия
Спец

Дата на присъединяване: Jun 2010
Благодари: 112
Получил благодарност:
1,250 пъти в 621 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Нищо не е твое,това ,че не го търсят ,нищо не значи,ако не ги плащаш ,ще ти звъннат!
Да те светна,първия е безплатен за всеки следващ се плаща по 54 за включване в четворка,но оборудването си е тяхно!Говориме за HD!
Виж ,моите вече са си мои,защото 2012 исках да стана абонат,но нямаха приемници 2-3 месеца,питах ги, ако аз си купя ,некви проблеми при активация,казаха не!Събрах 4 приемника от обяви, два по 90 и два по 30 и ми ги признаха,обаче ме цакаха за втори HD с още 54лв!Никъде не съм се подписвал и са си мои!
В нито един договор,не продават приемници,ако имаш 4 HD,си платил 162 за включване в четворка,но не си ги купил!
Нищо такова. Платил съм си първо 4 бройки S1000, после ги смениха постепенно. Не бяха плащани едните почти 2 години, през които ми звъняха само да ми предлагат да ми платят от тях някакъв нисък пакет, пък аз ако искам, да си доплатя за по-висок и никой дума не е обелил за връщане. Но ще проверя, не е проблем, след което ще пиша, разбира се.
Отговори с цитат
Стар Преди 1 час
Миленск Миленск е на линия
изгряващ форумец

Дата на присъединяване: Jan 2011
Благодари: 2
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 159
По подразбиране

Здравйте,искам да попитам знаещите всички канали на неосат са кодирани.С какво ги отваряте ако не е тайна.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus  Изработка на уеб сайт, онлайн магазин и реклама
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 66 (39 членове и 27 гости)
archibal, Can.82, dimfiles, egalov, EVRODANKATA, fox, greenhorn, hammerstrikebg, heracle, kabel, koceto78, Leon, Mediadigital, nekobg, Nun4o, oldman, painkillerbg, Rafaello, uplevel, vladogrozdanov, Валентинко, Дзмей, Дънди Крокодила, Е34, Иван1958, йордан йорданов, клисура, коковт, Ламерът, мамми, Марти, Миленов, Миленск, Момчил Минков, приемника, Робертван, солаков, Стоян6, телеман
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 14 15-01-2016 21:02
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:21.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.