The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 26-09-2011
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

тъжна е реалността но е такава - българите емигрират, малцинствата се множат
и вече далеч не са малцинства в големи части на българия

точно това се случи и в косово

сега като скочат агитките на бой и като станат мелетата
ще цъфнат разни правозащитни организации да защитават малцинствата

и преди да се усетим малцинствата ще си отцепят територия от българия и ще си направят държава

смееме се на гърците, че я закъсаха ама като я закъса гърция познайте кой взе че стана най-силен на балканите?
турция

а българия е далеч назад след румъния я и сърбия
сега разбирате ли защо медии и политици се правят на ударени?
защото вече знаят накъде духа вятъра

този проблем с мелета няма да се реши
нещата са изпуснати от контрол преди десетилетия
точно както и в косово
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26-09-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Така е. Прав си. Но по-добре късно, отколкото никога. Не вярвам някой Българин да даде съгласието си за да се настанят мангалите на късче от нашата орязана държава. Но, който си мислеше, че това нямаше да се случи значи е бил много наивен. Според мен, някой използва дългогодишното таене на бомбата със закъснение и сега избра момента. Доган се славеше, като крепител на етническия мир. Нищо подобно. Той само свърза релето на "бойлера" на късо. Но бойлера се нагрява и нагрява и рано ли късно ще гръмне, пък било то, че сме били в НАТО или ЕС. Но както казваш може би Турция дърпа конците. Утре Доган, ще може спокойно да каже " на виждате ли аз крепих мира, сега ме изхвърлхте - на ви сега". Лично аз обаче против Турците нищо лошо не казвам, но против мангалите и тия мангали дето се правят на турци - имам непоносимост.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26-09-2011
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,503
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
тъжна е реалността но е такава - българите емигрират, малцинствата се множат
човек като Волен Сидеров в дадената ситуацията е крайно необходим , повечето от вас ще кажат че съм се сдухал, но лично за мен човека независимо от всички екстри, примамки на политическия елит ,показва че държи на Българското,дано не се лъжа де
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912

Последно редактирано от atuani : 26-09-2011 на 00:32
Отговори с цитат
  #64  
Стар 26-09-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atuani Вижте мненията
човек като Волен Сидеров в дадената ситуацията е крайно необходими , повечето от вас ще кажат че съм се сдухал, но лично за мен човека независимо от всички екстри, примамки на политическия елит ,показва че държи на Българското,дано не се лъжа де
Подкрепям те.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 26-09-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Случаят не трябва въобще да се политизира, всеки политик който се покаже трябва да бъде освиркан наред с циганите!
На подготвените протести утре трябва да излезем ВСИЧКИ и да покажем, че не искаме да търпим повече.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26-09-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам какво се очаква да стане с тия простести, които се опитват да организират.
Подкрепям хората да отстояват правата си и да изискват от управляващите чрез протести /то друг начин няма в БГ/, но не и по този въпрос.
Не искам да съм Ахмет Доган в случая и да развявам картата с етническия мир, но онзи беловласия и малоумниците покрай него си играят без да знаят какво рискуват.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
Brian (26-09-2011)
  #67  
Стар 26-09-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Съобщение от пресцентъра на кандидата за президент от партия АТАКА Волен Сидеров
Дивашкото убииство на българин от страна на престъпния цигански клан Рашкови подтвърждава истините, които съм казвал през последните 15 години
Всички правителства досега, включително и днешното, не само си затваряха очите пред циганската престъпност, но я подпомагаха с липсата на реакция – полицейска, прокурорска и съдебна. Правителството на ГЕРБ и министерството на вътрешните работи продължи тази политика на толериране на цигански престъпления. Голяма част от българите са подложени на етнически геноцид по села и градове от върлуващи цигански банди. Вместо да ги санкционира и вкарва в затвора днешното правителство, както и всички досегашно, слага политически чадър над тази престъпност защото използват циганските гласове по изборите. Единствената политическа партия, подчертавам единствената, която не е купувала цигански гласове е АТАКА.
Във връзка с убииството в село Катуница, настояваме категорично пред вътрешния министър Цветанов да уволни незабавно директора на РДВР Пловдив Тодор Чонов за престъпното му бездействие. РДВР Пловдив е било сигнализирано приживе от 19 годишния Ангел Петров , че той е бил заплашен със смърт от клана Рашкови. Вместо да се намеси и предотврати отнемането на един млад човешки живот Тодор Чонов и неговите служители са бездействали. Това убииство лежи на неговата съвест. Ако Цветанов не уволни незабавно комисар Чонов ще докаже, че също отваря чадър над циганската престъпност, така както и над ислямската. Призовавам, също така, Цветан Цветанов незабавно да напусне поста си на щеф на предизборни щаб на ГЕРБ и да се заеме с пряката си функция на вътрешен министър.
Призовавам председателката на парламента Цецка Цачева да свика извънредно заседание в понеделник 26 септември, във връзка със зловещото убийство и мерките за сигурност по тази тема.
Призовавам, също така, президента на републиката да свика в понеделник 26 септември консултативен съвет за национална сигурност по темата “Циганската престъпност като заплаха за бъгарския етнос и националната сигурност“.
Призовавам в понеделник вечерта от 19 часа в зала „Запад“, в сградата на българския парламент опонентите си Плевнелиев, Калфин и Кунева, и всички национални медии на диспут по темата „Циганската престъпност – опасност за българската държава“. Нека българските избиратели да чуят тяхното мнение по въпроса. Моето те го знаят.
Призовавам всички структури и симпатизанти на АТАКА на протест в понеделник от 12 часа пред областните дирекции на МВР под надслов „Стига престъпно бездействие срещу наглата циганска престъпност“.
24 септември 2011г.
Гр. Козлодуй

Ще отида, въпреки че нямам нищо общо с партията, но каузата им трябва да се подкрепи.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
atuani (26-09-2011), Джак (26-09-2011)
  #68  
Стар 26-09-2011
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Съобщение от пресцентъра на кандидата за президент от партия АТАКА Волен Сидеров
Дивашкото убииство на българин от страна на престъпния цигански клан Рашкови подтвърждава истините, които съм казвал през последните 15 години
Всички правителства досега, включително и днешното, не само си затваряха очите пред циганската престъпност, но я подпомагаха с липсата на реакция – полицейска, прокурорска и съдебна. Правителството на ГЕРБ и министерството на вътрешните работи продължи тази политика на толериране на цигански престъпления. Голяма част от българите са подложени на етнически геноцид по села и градове от върлуващи цигански банди. Вместо да ги санкционира и вкарва в затвора днешното правителство, както и всички досегашно, слага политически чадър над тази престъпност защото използват циганските гласове по изборите. Единствената политическа партия, подчертавам единствената, която не е купувала цигански гласове е АТАКА.
Във връзка с убииството в село Катуница, настояваме категорично пред вътрешния министър Цветанов да уволни незабавно директора на РДВР Пловдив Тодор Чонов за престъпното му бездействие. РДВР Пловдив е било сигнализирано приживе от 19 годишния Ангел Петров , че той е бил заплашен със смърт от клана Рашкови. Вместо да се намеси и предотврати отнемането на един млад човешки живот Тодор Чонов и неговите служители са бездействали. Това убииство лежи на неговата съвест. Ако Цветанов не уволни незабавно комисар Чонов ще докаже, че също отваря чадър над циганската престъпност, така както и над ислямската. Призовавам, също така, Цветан Цветанов незабавно да напусне поста си на щеф на предизборни щаб на ГЕРБ и да се заеме с пряката си функция на вътрешен министър.
Призовавам председателката на парламента Цецка Цачева да свика извънредно заседание в понеделник 26 септември, във връзка със зловещото убийство и мерките за сигурност по тази тема.
Призовавам, също така, президента на републиката да свика в понеделник 26 септември консултативен съвет за национална сигурност по темата “Циганската престъпност като заплаха за бъгарския етнос и националната сигурност“.
Призовавам в понеделник вечерта от 19 часа в зала „Запад“, в сградата на българския парламент опонентите си Плевнелиев, Калфин и Кунева, и всички национални медии на диспут по темата „Циганската престъпност – опасност за българската държава“. Нека българските избиратели да чуят тяхното мнение по въпроса. Моето те го знаят.
Призовавам всички структури и симпатизанти на АТАКА на протест в понеделник от 12 часа пред областните дирекции на МВР под надслов „Стига престъпно бездействие срещу наглата циганска престъпност“.
24 септември 2011г.
Гр. Козлодуй

Ще отида, въпреки че нямам нищо общо с партията, но каузата им трябва да се подкрепи.
@Продуцентът e прав. всеки политик който се покаже трябва да бъде замерян с камъни. а тоя смешник сидеров къде беше 2 години? от него требва да се почне с камъните. между политиците и мангалите не виждам никаква разлика и едните и другите лъжат и крадът. само че политиците в огромни размери. случката изобщо не трябва да се полятизира.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26-09-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Така е. 2 години лиза задните части на ББ. Но ако си забелязал аз подкрепям каузата.

Не ми е старнен и факта, че в сайта на МВР - поне в началната страница няма нищо по въпроса. http://www.mvr.bg/ Що за наглост е това. България "гори", а те тръгнали за избори да ми говорят. Наистина, че политиците са за замеряне с камъни.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26-09-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Не знам какво се очаква да стане с тия простести, които се опитват да организират.
На протест се излиза за да покажеш гражданската си позиция, от там нататък всичко е в ръцете на властимащите, ако не се вслушат в гласът на народа, при следващите избори ще усетят какво е наказателен вот.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
какво, КАТУНИЦА, ЛИ, СЛЕДИТЕ, Става


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледайте филмовите изненади на MGM през юли Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-07-2010 13:04
Гледайте тук руска телевизия. коко ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 23-06-2010 17:43
ОЛИМПИАДА: Гледайте сега Александра Жекова Джак СПОРТ 22 17-02-2010 22:21
Гледайте по MTV през февруари 2010 Chello Central Europe МУЗИКА 0 05-02-2010 17:36
Гришо играе1/4-финал, гледайте тук Джак СПОРТ 0 07-08-2009 19:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.