The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-05-2011
Аватара на Хишникът
Хишникът Хишникът не е на линия
Стара пушка
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: 3-тата планета от Слънчевата система
Мнения: 285
Благодари: 513
Получил благодарност:
69 пъти в 46 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами те друго не могат да направят. Видяха ни как ги надушихме като мишка-сиренце и го спряха. Май всички пишещи тука имаме по един резервиран Бан там.
  #12  
Стар 29-05-2011
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 310
Благодари: 43
Получил благодарност:
76 пъти в 52 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може би искат да сменят черния фон на форума?
  #13  
Стар 29-05-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Малък проблем със сигурността
  #14  
Стар 29-05-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При тях май всичко е "малък проблем".
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
  #15  
Стар 20-06-2011
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,075
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Не че нещо мен лично ме бърка, но май вече е крайно време да пуснете този прословут форум, уважаеми отговорни фактори в СателайтБГ!
Потенциалните ви бъдещи клиенти се убиха да питат кой приемник ще препоръчате за безпроблемно гледане с ваша конакс карта, но вие ни най-малко не се трогнахте и вместо да се забързате да го пуснете най-накрая публично този форум, вие отново си знаете омръзналия ни ваш рецидивистки номер - скатаване, скатаване, скатаване и така до последния възможен момент когато изправите всички пред свършен факт. Това "подковаването" на клиентите го нямате за нищо!
Хубаво участвахте на тв феста в Албена, но някой освен присъствалите на него разбра ли за вас и вашите намерения?
И после се засягате като ви сравняват клиентите с вашите предшественици, които умираха от кеф да ловят риба в мътна вода! Ами те абсолютно същите похвати и сега - тайнственост, слухове...
Много поздрави на маркетинговия ви отдел за новото течение в маркетинга, което се опитвате да наложите у нас и само предизвиквате подхилквания у колегите!
Изобщо няма да ме учудите, ако вземете да развивате тотално закъснялата си рекламна кампания, чак след като стартирате официално!
Винаги сте изповядвали "стратегията" каруцата преди коня.
Знам, че ще ми прочетете своевременно поста и дано вземете мерки, както ги взехте веднага когато ви разкрих форума официално. Явно ви трябва някой, който постоянно да ви ръчка да не заспите.
Тя камбаната шъ съ чуе на есен, ма късноооо...
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на uniqad за този полезен пост :
wlad_69 (20-06-2011)
  #16  
Стар 20-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
...Много поздрави на маркетинговия ви отдел за новото течение в маркетинга, което се опитвате да наложите у нас и само предизвиквате подхилквания у колегите!
Изобщо няма да ме учудите, ако вземете да развивате тотално закъснялата си рекламна кампания, чак след като стартирате официално!
Винаги сте изповядвали "стратегията" каруцата преди коня.
...
Абе мен ако питаш, каруцата преди коня ще е ако стартираш кампания преди да си стартирал! Или иначе казано ако вдигаш шум около продукт, който нямаш или ще имаш някога.

Що се касае приемниците, най-вероятно си чакат техните. И аз като гледам, ако стартират кампания то ще имат и продукт и оборудване, за разлика от стартиралите миналата година Виваком.

Относно маркетинга - или нямат такъв или е адски добър!
Замисли се, създадоха търсене преди да са похарчили един лев за реклама и преди да имат какво да предложат на потребителя. Направиха си и така наречената "проверка на копнцепцията" обявявайки цена от 38лв. и сигурно са засекли, колко бивши абонати на ИТВ са се хванали, колко нови са дошли от други оператори (защото явно разполагат с базата на тотал) и то без да се рекламират.
Разполагайки с тази информация са си поръчали приемници и т.н.

1. тихомълком пускат пакет за 38лв.
2. месец по-късно, на Албена се показват на "колегите" от бранша - телевизионери, телевизии, кабелджии и т.н. Даже демонстрират мусколи като спонсорират.
3. обявяват спирането на теста, горе-долу три месеца след обявената цена от 38 лв.
4. звънят упорито по телефоните на тест абонатите и ги питат дали биха си купили приемник от тях и дали ще плащат по 38лв. или ще се ориентират към друг оператор.
4. говори се за приемници тая седмица, което е 50-тина дни след пускането на въпросната цена. Дали тези 50-ина дни не са точно времето за анализ и поръчка на приемници?! Върти се цена около 150лв., което май е най-ниската цена за неоператорски приемник в БГ.
5. предполагам, че и ти можеш да добавиш нещо

Аз лично мисля, че и форум няма да пуснат! Това с форума пак е било проба, проба, 1,2,3. Защо ще пускат празен форум, в който можеш да се регистрираш?! Даже не се казваше форум на сателайт, а беше името на фре скина. Нали не си мислите, че е някъква грешка на ниско-платено ИТ? Преброили са твърдия електорат и то кой, от къде влиза (по градове и държави).

Е може и да съм в огромна грешка, ама нали всички знаят всичко, та и аз типично по български да дам една алтернативна теория за случващото се около Сателайт

Последно редактирано от Lord Sith : 20-06-2011 на 20:42
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Lord Sith за този полезен пост :
hajduk (20-06-2011)
  #17  
Стар 20-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,935
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lord Sith Вижте мненията
Замисли се, създадоха търсене преди да са похарчили един лев за реклама и преди да имат какво да предложат на потребителя.
Бъркаш, търсенето не са го създали те, а просто се възползват от момента, когато бск спират ирдетото. Като цяло политиката им е грешна, защото все още има клиенти които са били на итв и се чудят какво става или просто са преминали на друг оператор.
  #18  
Стар 20-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Бъркаш, търсенето не са го създали те, а просто се възползват от момента, когато бск спират ирдетото. Като цяло политиката им е грешна, защото все още има клиенти които са били на итв и се чудят какво става или просто са преминали на друг оператор.
Прав си, обаче тия клиенти са утекли на 18.07

И добре, че този път са им дали време да се преориентират към друг оператор.
Имам познат, който е с оборудване от ИТВ и той казва, че му излиза постоянно съобщение, че на 18.07 минават мпег4. Били му се обаждали и по телефона да го облъчват за ХД-та, но тъй като него това не го грее, той им отказал. Питал ги какво да прави след като нежелае да минава на орбитал и те му казали, че до 17.07 може да гледа, но след това няма да може и от сега да помисли за друг оператор.

Те добре, че не са му препоръчали някой

Моя човек е абсолютния абонат на бск, но го мързи да звънне и да си реши проблема. Аз му се чудех защо стои на Сателайт, след като само ходеше по приятели да гледа мачове. Отговор: "... не ми се занимава..."

Последно редактирано от Lord Sith : 20-06-2011 на 21:14
Стар 20-06-2011
д.е.м.т
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Без връзка с темата
Стар 20-06-2011
Lord Sith
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Без връзка с темата
Стар 20-06-2011
д.е.м.т
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Без връзка с темата
Стар 20-06-2011
Lord Sith
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Без връзка с темата
Стар 20-06-2011
Lord Sith
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Без връзка с темата
  #19  
Стар 20-06-2011
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,075
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

@Lord Sith
Направо ти завиждам за способността набързо да изградиш такъв правдоподобен сценарий на случващото се! За момент си помислих, че всички ние участваме в един лабораторен експеримент от типа на Биг Брадър! Веднага да кандидатстваш за маркетинговия им отдел.
Мога ли да попитам кое е грешното в стратегията на Виваком? Точно пък те успяха да продадат на неимоверно много заблудени души една посредствена стока, която ако гледаш тв рекламите им всяка божа вечер, ще помислиш че си станал притежател на нещо невиждано досега в България.
Иначе най-успешната маркетингова стратегия успешно прилага доста години един друг мобилен оператор - Мтел. Когато трябва да налагат някаква нова услуга, преди да я пуснат в употреба те зомбират близо месец с реклами, в които постоянно се натяква конкретната пускова дата, богато гарнирана със "съспенс" в началната фаза на рекламната кампания.
Колкото до форума.... Просто не са готови все още с хората, които ще се грижат за неговото поддържане! Търсят си нов Златко или поне Виктор. Админа е съвсем нов непознат за мен човек. Когато случайно открих форума в него имаше само три регистрации - на админа разбира се, както и на още двама наши колеги от този форум, които да дам жокер не са писали в тази тема все още. Никой друг.
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
  #20  
Стар 20-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Uniqad

приема се
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
satellitebg, на, новия, форум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SatelliteBG Astra 3B CCWS - как се прави явор73 ECHOSMART 0 30-03-2011 11:03
Бавен форум? Пакостник Дъра-Бъра 53 19-02-2011 10:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.