The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > Приключили продажби

Приключили продажби Приключили продажби или обяви с изтекъл срок

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 18-03-2015
илкодонев илкодонев не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Местоположение: Асеновград
Мнения: 70
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Е как?На кярия си!Ако плати 1месец само, си фитка!Кемаш си по 2кинта,ако е платил основния,ако не,ти може да го платиш и нищо не губиш,набутваш се с 2кинта,ама и пича гледа безплатно,ако знае,че си платил,ама той няма да знае,защото е на твое име!Ще знае,че е платен,ако сам го плати,а ти това може да видиш,щото е твой!
Амии ако плати за месец, нещо фитката не ми излиза, аз го продавам за 50 кинта. Купувам за 71 лв втори, плащам 2 лева за пакет разлика 71+2-50= 23лв той плаща 14.80 за първи месец и го спира, колкото съм плащал последноооо. И какво излиза че, аз ще платя 23 лв за пакета от 14.80. Къде е фитката? А и после за да гледам ако той го е спрял трябва да плащам вместо 14.80лв, по 16.80 за основния. който няма да е при мен и да допълнителния ...
големи схеми мислите чак ми е забавно
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18-03-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Илкодонев, форума има опция РЕДАКЦИЯ с която да си редактираш постовете, което е важно особено в тема за продажба. По този начин ти държиш нерегламентирано темата най-отгоре и тя ще бъде изтрита от някой модератор скоро.

Колкото до захарините. Ти вече си ги купил тия захарини така или иначе.
И аз да ги имам и аз няма да ги продам с основния
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18-03-2015
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Големи сте схемаджии сички, бре! 1/4 от форума с основни, другите 3/4 - с допълнителни към тях
Още ли няма темичка "търся трима, ама не за карти, не за пиене, ами с HD-основни, които да ги направя мои допълнителни, срещу 5 лв. на месец". Може по градове да се направи цял раздел!

Към продавача - намали на 35-40 и по-лесно ще замине, ако наистина искаш да се отървеш от него. В някои от офисите искат 10 лв. такса прехвърляне, стават 60 лв. разход, сложи и 5 лв. куриер - 65. За 6 лв. кирия ако чакаш някой да се занимава с пратки и прехвърляне...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пламен Тачев за този полезен пост :
Посветения (18-03-2015)
  #34  
Стар 18-03-2015
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,387
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от илкодонев Вижте мненията
Амии ако плати за месец, нещо фитката не ми излиза, аз го продавам за 50 кинта. Купувам за 71 лв втори, плащам 2 лева за пакет разлика 71+2-50= 23лв той плаща 14.80 за първи месец и го спира, колкото съм плащал последноооо. И какво излиза че, аз ще платя 23 лв за пакета от 14.80. Къде е фитката? А и после за да гледам ако той го е спрял трябва да плащам вместо 14.80лв, по 16.80 за основния. който няма да е при мен и да допълнителния ...
големи схеми мислите чак ми е забавно
Да де,ама тоя дето го вземе,може да не яде само боб и да го плаща на 35 кинта всеки месец!тогава може да закачиш и 3та и 4та фитка!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18-03-2015
севдалин севдалин не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 50
Благодари: 6
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пък.аз.глупака.взех.че.си.върнах.двата.приемника.на.булсат.при.истекъл.договор,вместо.да.ги.продам.Поне.антената.ми.оставиха.за.спомен.
__________________
ОФСЕТ 80 МУЛТИФИЛД 23,5е 28.2е 39е ОФСЕТ 60 75е кабелна тв
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23-03-2015
илкодонев илкодонев не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Местоположение: Асеновград
Мнения: 70
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
Големи сте схемаджии сички, бре! 1/4 от форума с основни, другите 3/4 - с допълнителни към тях
Още ли няма темичка "търся трима, ама не за карти, не за пиене, ами с HD-основни, които да ги направя мои допълнителни, срещу 5 лв. на месец". Може по градове да се направи цял раздел!

Към продавача - намали на 35-40 и по-лесно ще замине, ако наистина искаш да се отървеш от него. В някои от офисите искат 10 лв. такса прехвърляне, стават 60 лв. разход, сложи и 5 лв. куриер - 65. За 6 лв. кирия ако чакаш някой да се занимава с пратки и прехвърляне...
нова цена - 40 лв.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 08-04-2015
илкодонев илкодонев не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Местоположение: Асеновград
Мнения: 70
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

приемника е продаден, и само да отбележа че явно има желаещи, ден след като направих първото обновление в Продавалника и ми се обади жена от Бургас и без пазарлъци и конспиративни теории си го поръча и даже не ме попита за прехвърляне и т.н.. След като и го пратих , ама точно 2 часа след това друг кандидат и то от моя град също изяви желание да го вземе. Така че интерес има, само споделям за всички зевзеци които много теории развиваха
Отговори с цитат
  #38  
Стар 08-04-2015
Стоянов76 Стоянов76 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 59
Благодари: 8
Получил благодарност:
12 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от илкодонев Вижте мненията
приемника е продаден, и само да отбележа че явно има желаещи, ден след като направих първото обновление в Продавалника и ми се обади жена от Бургас и без пазарлъци и конспиративни теории си го поръча и даже не ме попита за прехвърляне и т.н.. След като и го пратих , ама точно 2 часа след това друг кандидат и то от моя град също изяви желание да го вземе. Така че интерес има, само споделям за всички зевзеци които много теории развиваха
Вярваш ли си ....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, булсат, на, приемник, Продава, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.