The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #451  
Стар 27-05-2021
Станимир СС Станимир СС не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 43
Благодари: 23
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По пътя на логиката, така трябва да е. Но ние сме в България. Всеки прави каквото му е кеф..

P.S. Сега забелязвам, че в sms -a при мен няма частта с прекратяването на договора..

Последно редактирано от Станимир СС : 27-05-2021 на 17:01
Отговори с цитат
  #452  
Стар 27-05-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 616
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако в договора ви пише, че цената за макс спорт е 5.99 за 24 месеца, то не виждам как ще ви вдигат таксата. Би трябвало това да е за абонати, които тепърва ще се абонират. Вие сте подписали договор и може да ги съдите.
Но аз си мисля, че нищо няма да вдигнат на хора подписали за 24 месеца, а само на такива, които тепърва ще се абонират за Maxsport.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 27-05-2021
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблема при A1 не е Макс спорт а Диема Екстра !

Аз имам троен пакет премиум телевизия, интернет и домашен телефон още от времето на Близу и вече няколко пъти го предподписвам.

При едно предишно вдигане цената Макс Спорт, май преди пускането на Макс Спорт 4 ми казаха че ако не ме устройва мога да спра целия Макс спорт пакет и пак да си остана на същия план, защото той върви отделно независимо на какъв план си а и във фактурата ми е изведен отделно.

Обаче при поредното поскъпването с левче на Диема Екстра, казаха че не мога да го спра, защото той е включен в премиум плана и трябва да разваля договора, дори и без неустойки и да премина към някой от по-долните планове, които са без включен Диема Екстра.

Това обаче автоматично се отразява на другите екстри и отстъпки които ползвам, като домашен телефон с неограничени минути към всички в България и първа група международни-целия ЕС, САЩ и Канада.

Така че ако си на премиум пакета, Диема Екстра е камък на шията !

PS

Разговорите ми с оператор бяха преди 3-4 години, дано от тогава има някакво развитие, защото ако направят Диема Екстра 12 лева за 2-3 пикливи канала, които не са и 24 часови имам намерение да го спра.

12 лева са 1/3 от цената, която плащам в момента за премиум пакет телевизия и 75Mb интернет - 36 лева !

Последно редактирано от Трапера : 27-05-2021 на 21:50
Отговори с цитат
  #454  
Стар 14-06-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трапера Вижте мненията
Проблема при A1 не е Макс спорт а Диема Екстра !

Аз имам троен пакет премиум телевизия, интернет и домашен телефон още от времето на Близу и вече няколко пъти го предподписвам.

При едно предишно вдигане цената Макс Спорт, май преди пускането на Макс Спорт 4 ми казаха че ако не ме устройва мога да спра целия Макс спорт пакет и пак да си остана на същия план, защото той върви отделно независимо на какъв план си а и във фактурата ми е изведен отделно.

Обаче при поредното поскъпването с левче на Диема Екстра, казаха че не мога да го спра, защото той е включен в премиум плана и трябва да разваля договора, дори и без неустойки и да премина към някой от по-долните планове, които са без включен Диема Екстра.

Това обаче автоматично се отразява на другите екстри и отстъпки които ползвам, като домашен телефон с неограничени минути към всички в България и първа група международни-целия ЕС, САЩ и Канада.

Така че ако си на премиум пакета, Диема Екстра е камък на шията !

PS

Разговорите ми с оператор бяха преди 3-4 години, дано от тогава има някакво развитие, защото ако направят Диема Екстра 12 лева за 2-3 пикливи канала, които не са и 24 часови имам намерение да го спра.

12 лева са 1/3 от цената, която плащам в момента за премиум пакет телевизия и 75Mb интернет - 36 лева !
Аз съм в същата ситуация с този пакет. Диемата реално ще стане 12 лв. след месец. Получих SMS, че мога да прекратя без неустойка, но не съм звънял още да проверя какво предлагат. Предполагам ще е по-нисък пакет.
Отговори с цитат
  #455  
Стар 14-06-2021
Митко7 Митко7 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 258
Благодари: 9
Получил благодарност:
74 пъти в 42 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Ако в договора ви пише, че цената за макс спорт е 5.99 за 24 месеца, то не виждам как ще ви вдигат таксата. Би трябвало това да е за абонати, които тепърва ще се абонират. Вие сте подписали договор и може да ги съдите.
Но аз си мисля, че нищо няма да вдигнат на хора подписали за 24 месеца, а само на такива, които тепърва ще се абонират за Maxsport.
А1 и Виваком вдигат таксата на 7лв. и за стари абонати. Ако старите абонати не са съгласни могат да си прекратят договора, но не могат да продължат да плащат 6лв. Аз съм на Виваком с договор за Макс Спорт от Август 2020 до Август 2022, но получих съобщение на телевизора, че таксата става 7лв. Мога да се откажа до 15 Август 2021г. без неустойки от Макс Спорт, но не мога да продължа да плащам 6лв.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, Канали, Мтел, Нови, от, Предполагаеми, Спортни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за спортни HD канали valseat HDTV дискусии 8 14-08-2018 20:48
Въпрос спортни канали. danielrivanov САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 11 30-09-2014 14:56
Нови спортни канали на 26Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 0 25-07-2012 15:38
Свободни спортни HD канали? kkooccee HDTV нови канали и новини 6 08-01-2012 17:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.