The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #811  
Стар 11-09-2020
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Откъде да ги поръчат тези нови бройки, те не се произвеждат вече?
Отговори с цитат
  #812  
Стар 11-09-2020
коста_дим коста_дим не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 74
Благодари: 12
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Глупости!Ако искаш олед и имаш кинти ,вземаш Сони,въпреки дървеното и гадно меню,ако си ограничен,отиваш на LG,но откъм картина са еднакви,а Панасоника е по назад!
Понеже и на мен ми е време за обновяване, може ли мнение кое е по-добро
Sony KD-65AF9 или Sony KD-65AG9.Разликата в цената е 20€.Благодаря!
Отговори с цитат
  #813  
Стар 11-09-2020
Аватара на notwist
notwist notwist не е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 395
Благодари: 486
Получил благодарност:
435 пъти в 171 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasho1bs Вижте мненията
И за какво тая чорапена марка Сони?Екрана и е LG така че не ми я хвали.Ако търси човек най доброто до колкото знам Panasonic Oled.Картината им е топ но операционната е много орязана.Ако ти трябва просто тв и имаш външни плеъри Panasonic е марката.
Потвърждавам за Панасоника като ползвател на такъв. Преди да го купя се колебаех между него и LG C9, но след като сравних картината на 2-та тв избрах Панасоника (Sony не гледах, тъй като за мен покупката му е неоправдана - цената му е х2 спрямо останалите ОЛЕД-и, а не предлагат нищо кой знае колко повече като качество). В един магазин Англия, единствено на Панасоника бяха пуснали да върви от freview канал - BBC One HD, защото се справаше толкова добре с обработката и качеството на HD каналите, че продавача ми каза, че при него няма нужда да лъчат разни напомпани промо клипчета като при други марки, с които да примамват клиенти. Да напомня, че телевизорите на Панасоник са със THX-сертификат и специална професионална калибрация на картината за Netflix. Да, приложенията магазина му са малко (въпреки че основните са налични), но като му хакнах един Amazon Firestick и всичко стана 6. В обобщение - за филми и телевизия - Панасоник, за игри - LG.
__________________
Panasonic OLED TX-55GZ950E||Apple TV 4K HDR 2021+ 2 броя Apple HomePod Gen2||Amazon Firestick 4K MAX HDR|| Smart IPTV Player
Отговори с цитат
  #814  
Стар 11-09-2020
ЗЗлатев ЗЗлатев не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 327
Благодари: 372
Получил благодарност:
45 пъти в 30 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Откъде да ги поръчат тези нови бройки, те не се произвеждат вече?
От LG България ми казаха, че може да има някакви останали, които могат да се изтеглят. Има някакъв минимален шанс, но не ми се вярва. Ще се засилвам към CX-a.
Отговори с цитат
  #815  
Стар 11-09-2020
Аватара на Криси89
Криси89 Криси89 не е на линия
Зяпач
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: на Тепето майна
Мнения: 81
Благодари: 54
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги съфорумци какво може да ми кажете за този телевизор като добри и /или нидобри показатели. Няма нещо кой знае какво детайлно описание :
https://www.emag.bg/televizor-lg-55-.../pd/DFGCJMMBM/
__________________
Изхода от кризата е да ми помогнете, за да ви помогна и на Вас!
Отговори с цитат
  #816  
Стар 11-09-2020
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,075
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Криси89 Вижте мненията
Колеги съфорумци какво може да ми кажете за този телевизор като добри и /или нидобри показатели. Няма нещо кой знае какво детайлно описание :
https://www.emag.bg/televizor-lg-55-.../pd/DFGCJMMBM/
По-добре си вземи миналогодишния SM8600 докато все още не е разпродаден напълно. Доста по-евтин вече, но за сметка на това с по-добре калибрирана картина и истински 100hz.
В общи линии тазгодишните модели на LG в средния и ниския клас са много зле спрямо предишните модели от последните 2 години... Калибровката в завода е отвратителна... искали са да заприличат на qled-ите на конкуренцията, но ефектът е отрицателен... изкривени размазани и нереални цветове... Само който обича шаренкото ще се излъже да ги предпочете. Тази година си вкараха голям автогол. Приятно съм изненадан от добрия среден и нисък клас на Самсунг с моделите от 2020! Размениха си ролите двата корееца спрямо миналата година...
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на uniqad за този полезен пост
Cool_Breeze (12-09-2020), wassl (21-09-2020), ЗЗлатев (11-09-2020), Криси89 (13-09-2020)
  #817  
Стар 20-09-2020
ЗЗлатев ЗЗлатев не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 327
Благодари: 372
Получил благодарност:
45 пъти в 30 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В крайна сметка се спрях на CX-a. Честно казано, аз не знам какво съм гледал досега. Този телевизор е уникален. Препоръчвам го!

И сега с проблемите. Засега не искам да закачам нищо на HDMI-а му. Скоро ще си взема Amazon Fire Stick и ще реша проблема. Но до тогава, мога ли да гледам по някакъв начин от TVHeadend или Enigma2?
Вкарах някаква плейлиста тестова в SS IPTV, но никак не ми е удобно. Най-вече ми трябва приложение, за да мога да гледам записите. Нещо, което браузва по мрежата...

Plex от друга страна работи много по-бързо от Андроида. За филмите и сериалите съм си решил проблема, макар да предпочитам Коди.

Благодаря на отзовалите се
Отговори с цитат
  #818  
Стар 20-09-2020
Аватара на gogo102
gogo102 gogo102 не е на линия
Сат и Рок Любител
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Silistra
Мнения: 621
Благодари: 552
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЗЗлатев Вижте мненията
В крайна сметка се спрях на CX-a. Честно казано, аз не знам какво съм гледал досега. Този телевизор е уникален. Препоръчвам го!

И сега с проблемите. Засега не искам да закачам нищо на HDMI-а му. Скоро ще си взема Amazon Fire Stick и ще реша проблема. Но до тогава, мога ли да гледам по някакъв начин от TVHeadend или Enigma2?
Вкарах някаква плейлиста тестова в SS IPTV, но никак не ми е удобно. Най-вече ми трябва приложение, за да мога да гледам записите. Нещо, което браузва по мрежата...

Plex от друга страна работи много по-бързо от Андроида. За филмите и сериалите съм си решил проблема, макар да предпочитам Коди.

Благодаря на отзовалите се
Защо не искаш да ползваш Hdmi,не можах да схвана.А сат. приемника ,къде ще го гледаш.
__________________
Receiver-(VU+Uno4K-VTI Image-15.0.2);(VU+Duo4KSE-VTI Image-15.0.2)(Octagon SF8008(Single)-OpenPli 8.3); Антени-(Параклипс 1.80-Invacom(Single) и Пасат 2.20-Black Twin Inverto)(90E-34.5W);TV-LG Oled65CX3La & Philips 50PUS6809/12
Отговори с цитат
  #819  
Стар 20-09-2020
ЗЗлатев ЗЗлатев не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 327
Благодари: 372
Получил благодарност:
45 пъти в 30 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gogo102 Вижте мненията
Защо не искаш да ползваш Hdmi,не можах да схвана.А сат. приемника ,къде ще го гледаш.
Защото за известно време няма как да му сложа сат. приемника. За коледните празници би трябвало всичко да е готово и да го използвам пълноценно.

Колкото до HDMI, засега не смятам да слагам конзолата и Wetek-a, защото те са общото с гнусното Сони.(което сега пука по-рядко, след като му развих винтовете)

BTW - намерих едно прокси, което вкарва IPTV в Plex, като имитира мрежови тунер(примерно HDHomerun). Ще отворя тема. Ако някой има желание, да идва да помага.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ЗЗлатев за този полезен пост :
gogo102 (20-09-2020)
  #820  
Стар 20-09-2020
Аватара на gogo102
gogo102 gogo102 не е на линия
Сат и Рок Любител
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Silistra
Мнения: 621
Благодари: 552
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЗЗлатев Вижте мненията
Защото за известно време няма как да му сложа сат. приемника. За коледните празници би трябвало всичко да е готово и да го използвам пълноценно.

Колкото до HDMI, засега не смятам да слагам конзолата и Wetek-a, защото те са общото с гнусното Сони.(което сега пука по-рядко, след като му развих винтовете)

BTW - намерих едно прокси, което вкарва IPTV в Plex, като имитира мрежови тунер(примерно HDHomerun). Ще отворя тема. Ако някой има желание, да идва да помага.
Т.е няма никакъв проблем с телевизора.Мен това ме вълнува,понеже и аз съм се настървил за CX,65 инча.Мисля,че за момента,това е най доброто.
__________________
Receiver-(VU+Uno4K-VTI Image-15.0.2);(VU+Duo4KSE-VTI Image-15.0.2)(Octagon SF8008(Single)-OpenPli 8.3); Антени-(Параклипс 1.80-Invacom(Single) и Пасат 2.20-Black Twin Inverto)(90E-34.5W);TV-LG Oled65CX3La & Philips 50PUS6809/12
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 61 (0 членове и 61 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор ддннп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 62 26-09-2016 16:48
Избор на телевизор ibram ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-11-2015 18:18
Избор на телевизор :P Никибелята ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 18-03-2013 18:43
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 08:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 19:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.