The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 12-09-2008
Аватара на Ланселот
Ланселот Ланселот не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: Разград/Казанлък
Мнения: 655
Благодари: 26
Получил благодарност:
134 пъти в 75 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto
Е какво всички ли са свободни там, предполагам без HBO и подобни .
Не! Не са всички вече, но мисля, че не е мястото за коментари тук, но пак гледам всичко без HBO и Cinemax!
__________________

http://www.satshop.bg - Специализираният магазин за сателитна техника
Алоууу, спамерите, ако ви шибна по един шамар и с гугъл няма да ви открият после!

Отговори с цитат
  #32  
Стар 20-10-2008
ee3si ee3si не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Unhappy Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Аз живея на края на Г.Делчев и нямам видимост към Копитото, само към Ю.Парк, хващам с перфектно качество 6-те ТВ програми и 2-те радиопрограми със стайна антена от старият ми ТВ - Панасоник (15 годишен). Не знам каква е нуждата да се купуват специални антени, могат ли да се хванат повече от 6-те програми?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21-10-2008
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Антената е за този, който няма като теб силен сигнал - ако е засенчен от някой блок или е далеч от предавателя.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10-11-2008
claudius claudius не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Днес сутринта нямаше сигнал (нищо фатално не съм изпуснал), а сега се е появила нова дигитална услуга - data1. Нищо не показва, та въпроса ми е ако някой има информация за какво служи тази услуга нека сподели?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 11-11-2008
HDouse HDouse не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Цитирай:
Първоначално написано от claudius
Днес сутринта нямаше сигнал (нищо фатално не съм изпуснал), а сега се е появила нова дигитална услуга - data1. Нищо не показва, та въпроса ми е ако някой има информация за какво служи тази услуга нека сподели?
Не съм за познат много с цифровата ефирна телевизия, но това Дата 1 може и да е добър знак за увеличение на програмите
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11-11-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Не забравяйте че цифрово могат да се предават освен телевизионен сигнал, радио-сигнал, също така и данни! Според мен тестват третото - нали е още в тестов режим транспондера. Дано се натестват най накрай и пуснат 24-те цифрови ефирни канала. Толкова е планувано да има в София а също и във Варна. Тогава доста клиенти ще се отлеят от кабелните оператори с техните непрекъснато увеличаващи се цени.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11-11-2008
HDouse HDouse не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи
Не забравяйте че цифрово могат да се предават освен телевизионен сигнал, радио-сигнал, също така и данни! Според мен тестват третото - нали е още в тестов режим транспондера. Дано се натестват най накрай и пуснат 24-те цифрови ефирни канала. Толкова е планувано да има в София а също и във Варна. Тогава доста клиенти ще се отлеят от кабелните оператори с техните непрекъснато увеличаващи се цени.
Те и БТК скоро ще вземат да искат да им плащат. Ти да не мислиш, че 24 ефирни канала ще се предават без пари ? Кой ще им плаща сметките на БТК иначе ? Иначе и аз се надявам да е третото. Не ми звучи много Дата на нов канал, но предположих, че ще е то понеже пакета от канали все още си стои 6.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11-11-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Телевизиите ще си плащат излъчването. Достатъчно приходи от реклама имат за да искат потребителите да им плащат за да ги гледат. Това ще ги закопае. Колкото повече зрители има един канал, толкова по-апетитен е за рекламодателите - и съответно по-печаливш за собствениците.
Вероятно ще има допълнително платени канали като HD-канала на bTV, но времето ще покаже.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11-11-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи
Телевизиите ще си плащат излъчването. Достатъчно приходи от реклама имат за да искат потребителите да им плащат за да ги гледат. Това ще ги закопае. Колкото повече зрители има един канал, толкова по-апетитен е за рекламодателите - и съответно по-печаливш за собствениците.
Вероятно ще има допълнително платени канали като HD-канала на bTV, но времето ще покаже.
Прав си Момчи, но живеем в бг и съм 99,999% сигурен, че ще стане точно обратното ... :?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15-01-2009
HDouse HDouse не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Цифрова ефирна телевизия в района на София

В предавател.ком пише, че в доста градове ще стартира цифровата ефирна телевизия и са отбелязани 3-4 честоти на които пише "Очаквайте". Надявам се тази година в доста градове да тръгне, както и да започнат да пускат и други канали, освен ефирните, които 100% ще ги има - БНТ1, бТВ, Нова ТВ и ТВ2.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ефирна, на, района, софия, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 56 (0 членове и 56 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Аналогова ТВ или Кабелна цифрова в тунер за ефирна цифрова dulan Въпроси и отговори 12 05-05-2014 18:18
ВВТ става национална ефирна телевизия ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 22-01-2011 00:50
Не се приема ефирна цифрова телевизия Алекс1956д ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 12 22-11-2010 17:03
Търся С от района на София Емилстар CCcam 0 23-06-2010 21:56
Вътрешна цифрова ефирна антена STRONG SRT ANT10 - 24 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-11-2009 03:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.