The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 29-08-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Комбина Вижте мненията
Така може да се изкаже човек който дори не знае къде се намира въздушния филтър в един автомобил - пълен лаик със заучени лафчета. И за да не ме захапеш, карам и Волво купено от магазина и имам и Опел. С Волвото ми побеля косата от дефекти и ремонти. В момента пак има проблем с кормилната рейка и му предстои ТРЕТИ ремонт на подгревната печка. Да не говоря за фабричното аудио - вградения в таблото чейнджър стана на сол вътре щото било ФАБРИЧЕН дефект и слаби пластмасови части, втулки на носачи, централното на резервоара отказа, пръскалките на фаровете, автоматичната ниво регулация на единия фар, обелената топка на скоростния лост, отказващата врътка за силата на вентилатора в купето. А най-лошото. В движение със 70км/ч ми отказаха спирачките при спиране защото сервопомпата за вакуума на спирачките която се намира горе на главата е от дефектна партида и беше качвала масло в сервото което беше РАЗЛОЖИЛО гумената мембрана и тя се спука в движение като натиснах педала. Рециклирах серво, нова помпа, рециклаж на рейки и т.н. и т.н. Хиляди левове! Колата е на 90 000км. от Мото Пфое...
Колега в голема грешка си спрямо мен и марката VOLVO. Без да ме познаваш кой съм що съм, пишеш глупусти. Явно си голем кутсузлия, щом си попаднал на такава "находка". Като си толкова смел с това си изказване писа ли във форума на Волво, да ти отговорят там и да ти се посмеят? Ако искаш там може да ти обясня повече неща, а има и още доста други специалисти с които също ще може да дискотираш за твоя кутсуз! Така, че моля без лаици, дилетанти и непрофесионалисти, нещо май си сбъркал адреса...., А!!!!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29-08-2013
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Колега в голема грешка си спрямо мен и марката VOLVO. Без да ме познаваш кой съм що съм, пишеш глупусти. Явно си голем кутсузлия, щом си попаднал на такава "находка". Като си толкова смел с това си изказване писа ли във форума на Волво, да ти отговорят там и да ти се посмеят? Ако искаш там може да ти обясня повече неща, а има и още доста други специалисти с които също ще може да дискотираш за твоя кутсуз! Така, че моля без лаици, дилетанти и непрофесионалисти, нещо май си сбъркал адреса...., А!!!!
Дразни ме ироничният ти тон и генералните заключения които правиш. Защото когато един човек тегли общата черта обикновенно е много далече от истината. На тия от Волво форума им прати много здраве защото половината си чешат пръстите и си придават важност, а са пълен въздух под налягане. За кое ще ми се смеят? Че спрях с ръчна и за малко да се ударя, че като отворихме сервото вътре мембраната беше станала на парцал и всичко беше в масло, а гумата не е маслоустойчива? Че като говорих с Мото Пфое за това, те гледат в земята?! Айде проучи малко! Аз дали съм "кутсуз" или не, е видно от предишното ми мнение. А освен това съм доста технически грамотен и съм си направил сравненията с други собственици на S60. Казвам при мен какво се случва, а и не само. Здравината и качеството на Волво са вече един мит за съжаление. Нямам какво повече да дискОтирам с теб защото очевидно си един лаладжия, но ти ако искаш да научиш нещо повече за Опелите освен заученото клише "че ръждясвали" си добре дошъл на ЛС, а ако желаеш в официалния форум на марката, ще те валидирам веднага

Като си такъв волво-форумен разбирач, айде проучи за вградения чейнджър HU-850.

А забравих, ей сега ще снимам сервопомпата, щото аз като ми правят нещо по-колата не седя в кафето

Последно редактирано от Комбина : 29-08-2013 на 11:34
Отговори с цитат
  #53  
Стар 29-08-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мой приятел, преди 2 години си смени Астра комби 95 с Волво комби от ония с черна пета врата пак 95. Пича псува здраво през седмица е в сервиз, то не беше окачване, то не беше двигател. То верно че е дърта кошница вече, но с Астрата нямаше проблем. Реши да я смени уж за по хубава кола. Това съм чувал и от доста други пострадали.
За Форда - тоя мотор не беше ли с верига вместо ремък?
През 94 баща ми купи Форд Ескорт 1,8дизел от Мото Пфое. След 3,4 години почнах да го карам аз. Преди година го продадох. Навъртях му близо половин милион километра. Много трудно се разделихме, много неща преживяхме заедно. Като стана на около 10 години и около 250000 км. зимата почна да пали доста трудно. Смених му стартера с редукторен и си реших проблема. Като я продавах не беше палена месец, пламна от раз. През годините съм късал 2 пъти ремък с набиване на клапани - бих казал проблем на този форд. Сменях после ремъка на 40к. Най хубавия форд бил продадения - така се шегуваха познати. Ама аз междувременно пак купих Форд, Фокус II 1.6 дизел 2006 пак от Мото Пфое. Сега е на 170000, вече почти на 7 години и съм сменял само накладки, които са консуматив и един накрайник.
Междувременно жена ми смени 2 бензинови пежа - 307 и 308, втората от СФА - нямат работа при Форда, независимо че двигателя е Пежо.
Сега жената е с новия B клас на Мерцедес и разликата с форда вече е огромна, все пак е друга класа.
Та не зная тоя дето хвали Волво, колко годишно Волво кара, но аз и нов и стар Форд съм карал и съм все доволен
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Фитцджералд за този полезен пост :
TUISTERa (29-08-2013)
  #54  
Стар 29-08-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Комбина Вижте мненията
Дразни ме ироничният ти тон и генералните заключения които правиш. Защото когато един човек тегли общата черта обикновенно е много далече от истината. На тия от Волво форума им прати много здраве защото половината си чешат пръстите и си придават важност, а са пълен въздух под налягане. За кое ще ми се смеят? Че спрях с ръчна и за малко да се ударя, че като отворихме сервото вътре мембраната беше станала на парцал и всичко беше в масло, а гумата не е маслоустойчива? Че като говорих с Мото Пфое за това, те гледат в земята?! Айде проучи малко! Аз дали съм "кутсуз" или не, е видно от предишното ми мнение. А освен това съм доста технически грамотен и съм си направил сравненията с други собственици на S60. Казвам при мен какво се случва, а и не само. Здравината и качеството на Волво са вече един мит за съжаление. Нямам какво повече да дискОтирам с теб защото очевидно си един лаладжия, но ти ако искаш да научиш нещо повече за Опелите освен заученото клише "че ръждясвали" си добре дошъл на ЛС, а ако желаеш в официалния форум на марката, ще те валидирам веднага

Като си такъв волво-форумен разбирач, айде проучи за вградения чейнджър HU-850.

А забравих, ей сега ще снимам сервопомпата, щото аз като ми правят нещо по-колата не седя в кафето
Пич има една българска поговорка: "На лошите/ кофтите хора не им стават нещата" ! С това си обяснявам твоя кутсуз ! Обиждаш без да ме познаваш, няма да ти се представям какъв съм. Продължавай да ръсиш обиди и да се правиш на "велик". Със своите си изрази сам си нарушаваш аурата си, това никак не е добре. После защо имаш проблеми, те за това си кутсузлия. OPEL е последната марка кола която бих си купил. Не ми хвали автомобил на който още на проектанската дъска са му задраскали емблемата.
Не искам да правя и реклама на VOLVO. Като не ти изнася се изнасяш, купуваш си още един ОРЕЛ и си готов. Проблема си е чисто и само твой - просто се държиш като изигран бабаит. Обиден и засегнат, от какво и кой? От самия себе си, май А?! Айде нема нужда от повече истини!
Няма какво повече да си оротиме с теб.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #55  
Стар 29-08-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма нужда да се заяждаме. Щом си доволен от Волвото си-карай си го. Аз съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволен от всички Опели,които съм имал и НИКОЙ не може да ме убеди,че са кофти коли. Здрави и стабилни са,със сравнително евтини части(за редките случаи,ако се наложи) и ги има(частите).Да не говорим,че жена ми кара така,че направо се гаври с колата и Опел издържат тестовете. Тя кара колите,след като спра аз да ги карам.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Зелен за този полезен пост :
  #56  
Стар 29-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
Сега жената е с новия B клас на Мерцедес и разликата с форда вече е огромна, все пак е друга класа.
Така си е жена ти е взела правилното решение, всяко друго е компромисно
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29-08-2013
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Немам нерви, за това /карам/ VOLVO!!! Извинявам се за спама, ама за това е измислен OPEL да не е все на последно място FORD !!! Нищо лично!
Аз също съм притежател на друга марка,но мнението за опела си го задръж за себе си. Има си място за реклами
Отговори с цитат
  #58  
Стар 29-08-2013
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да допълня, Попитай Немците за мнението им за Опел?
(Опел е сиромашки Мерцедес)
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29-08-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
Опел е сиромашки Мерцедес
За сиромашки мерцедес не съм чувал, но за "циганско порше"(опел тигра) и "циганско ферари"(опел калибра) едва ли има човек който да не е чувал
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29-08-2013
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

На пича въпросите му бяха за друго ... ама нали сме в България - страната където всеки се гордее със собствения с избор и най-мрази да излезе, че се е самопреебал ...

По темата:
Цитирай:
Първоначално написано от boboturboto Вижте мненията
2002 края,а първата рег е 2003
Колега не мислиш ли, че на тази кола и е време за смяна - не казвам с каква марка за да не ме разкостят по-напористите заради мнението ми ... ама помисли за това, като алтернативно решение на текущия си проблем ...
Ако пък много държиш на тази конкретно - смяна на агрегата ми се струва разумно решение ... морги колкото щеш!
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
16, зетек, КАПУТ, мк1, тотал, Фокус, Форд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Фокус на офсет shemetcho САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 8 06-06-2014 21:21
Тотал тв Емилстар Други сървъри 19 21-08-2012 22:48
Хитлер Капут Джак ФИЛМИ 1 05-05-2012 12:35
Четвъртфиналните срещи от Купа България „Форд Мото – Пфое” пряко по bTV Action ТИНТИН СПОРТ 0 04-04-2011 19:11
Новия сезон на Форд Бояр стартира днес (12.01.2009) по bTV Джак ФИЛМИ 0 12-01-2009 20:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.