The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 16-06-2021
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
И при А1 и Виваком са абсолютни еднакви условията - на Премиум пакет на А1 и Виваком няма причина за отказ - вкл. е всичко доп.платено НВО - Диема спорт - Макс спорт в крайната месечна такса на настоящите цени и за премиум пакет трябва да си много нагъл да искаш да се откажеш.
При положение че на премиум на двете компании всички доп.пакети са вкл. на промо цени за две години напред твърдо!
Ако бяха твърди цените до края на договора, тогава може да нямаш причина за отказ.

Те ги вдигат с мотива че това не зависи от тях, но ако са коректни към лоялните си клиенти трябва да вдигат цените след изтичане на договора.

Както Макс спорт може да бъде вън от премиум пакета по желание на клиента, така и Диема спорт може, но явно са финансово стимулирани да пробутват БУЛШИТА !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16-06-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
И при А1 и Виваком са абсолютни еднакви условията - на Премиум пакет на А1 и Виваком няма причина за отказ - вкл. е всичко доп.платено НВО - Диема спорт - Макс спорт в крайната месечна такса на настоящите цени и за премиум пакет трябва да си много нагъл да искаш да се откажеш.
При положение че на премиум на двете компании всички доп.пакети са вкл. на промо цени за две години напред твърдо!
Хайде само да ми обясниш защо да съм нагъл а?! Като съм подписал договор за 24 м. в него пише, че таксата може да се смени само с 1 лв. за Диема Екстра и то на конкретни дати 1.07.2021 и 1.07.2022! Сега не 1, а 3. Тея нагляри от Диема поне да пускаха качествено HD, а те и камерите в студиото не са HD! Другата година по това време нищо чудно да искат още пари! Освен това като са платени защо има реклами?! Само в БГ явно търпим такива идиотии!

Последно редактирано от свиленрр : 16-06-2021 на 22:16
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16-06-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам защо се обръщаш към мен за цените?
Не съм представител Домусчиев. Само цитирам факти.
Най-изгодно/най-малко са прецакани със спортните платени канали - тези на премиум пакет на А1-Виваком!

ХД вече е налично и за студиото на Диема Вижън.

Реклами има по всички спортни платени канали.
Дори по брутално скъпи кканали - като Скай Спорт и Беин спорт Франция дори след всеки гол има 10 секунден рекламен спот върху долната част от екрана. А още в секундата след свирката на съдията за края на мача веднага пляскат реклама Скай!

Не съм виждал спортен канал без реклами.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17-06-2021
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от свиленрр Вижте мненията
На премиум пакет всички са прецакани! Ето какво официално получих като отговор по мейл:
"Здравейте,

Цените и условията за ползване на Diema Xtra се определят от Нова Броудкастинг Груп. По-високата се налага поради пускането на нов канал Diema Spot 3 и разширяване на спортното съдържание в пакета, като например излъчването на Първа и Втора Бундеслига, както и Лига .

По регулаторни изисквания сме Ви уведомили за промяната с едномесечно предизвестие. Получили сте SMS за промяната в цената.

Можете да управлявате своята услуга по всяко време чрез профила си в Моят А1"
Демек ДГД ще плащаш повече и нищо не можеш да направиш!

Френската лига 1 и до сега се излъчваше Безплатно по Ринг !

Бундеслига-та и до сега се излъчваше Безплатно по Евроспорт 1 и 2 !

Тоест нищо ново не предлгат а само местят дадени спортни събития от един канал към друг, за да оправдаят дрането на РАЯТА !

Срещу тези 3 Лева не получавате нищо ново, само Красимир Гергов и Спас Русев получават нови ЯХТИ !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Трапера за този полезен пост :
даболе (17-06-2021)
  #35  
Стар 17-06-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Германската Бундеслига - първа и втора от август е само по Диема Спорт 3.

Френското също отива при новия Диема спорт 3.

И някой от големите тенис турнири.

Последно редактирано от демиров : 17-06-2021 на 14:41
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17-06-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
Германската Бундеслига - първа и втора от август е само по Диема Спорт 3.

Френското също отива при новия Диема спорт 3.

И някой от големите тенис турнири.
Които както Трапера писа по-горе досега бяха без допълнително заплащане по Еврпспорт и Ринг. Нито качество ново, нито нещо като съдържание ново дават!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на свиленрр за този полезен пост :
Трапера (18-06-2021)
  #37  
Стар 14-08-2021
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,063
Благодари: 242
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде да се оплача от тия ..........ци!
Договорът ми за дтх телевизия с тях прекратих още 2019-та, като когато връщах приемника платих всички задължения и изрично попитах "приключихме ли?". Нямам спомен да ми е казвано, че ще излезе още една сметка. Въпреки това си ми излезе още една такса в ипей и си стои до ден днешен, а аз си трая. Преди няколко дена получавам писмо от колекторска фирма - дължите 36 и нещо си, вече сте в списъците бла-бла?!
Значи за две години тия от А1 един път не са ми се обадили да ми кажат, че дължа ОЩЕ нещо, а ме дават на фирма и ме слагат в списъците барабар с цинго манго.
Платих ги, обадих се на колектора (щото така пише в писмото му) и зададох същия въпрос, а отговорът: не знам господине. Питах също виждате ли че е платено през ипей и ще информирате ли А1, че вече не съм престъпник? Не господине, плащането ще се види след няколко дни (?!) а по-скоро те ще питат нас.
Всичко е наред, а тия са най-големите!
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, Да, договор, как, на, прекратя


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Прекратяване на договор Джонатан ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 8 16-04-2020 21:49
Преподписване на договор Максо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-02-2017 19:15
как да прекратя заявка за декодиране дтв-бг MPCS/OScam 13 24-08-2014 08:06
Договор Виваком Timbo Дъра-Бъра 2 26-09-2012 02:18
Договор,наистина ли? gogyto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 12-05-2012 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.