The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #6281  
Стар 30-01-2019
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 350
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ей не се научихте "мам. му ст.ра". С фуния да се налива, по алармите дето са по училищата да се кажа, ПАК НЯМА ДА ГО РАЗБЕРЕТЕ. Ако искаш да помогнеш на някой който е пожелал някой канал - даваш на лично, а ако искаш да кажеш че имаш листа и искаш да я споделиш, напиши го, пък всеки който желае ще ти пише. Така може да не изкара кой знае колко, но поне ще е 10 пъти повече време отколкото така.


Живи и здрави, но да кажа, че човека е нов и му е простено, поне от мен.
Отговори с цитат
  #6282  
Стар 30-01-2019
woobu woobu не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2018
Мнения: 45
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GkYssl Вижте мненията
Браво!!! Специално се регнах да ти благодаря!!! Човече ,не съм спец по сканиране на разни там проксита-мроксита, и този лист бях намерил след дълго ровичкане по IPTV форуми. Също така и не съм кой знае какъв телеманиак, нямам шанс да се вредя от двете си деца гледащи ютуб. И чат-пат успявам да изгледам някой филм по ХБО или някой мач.
Сега защо искаш да ми отнемеш тази малка радост?!?
Защо го изтипоса този лист?!??
Защо искаш да го отрепиш???
Ако продаваш IPTV и по този начин отстраняваш конкуренция,просто не това е начина да печелиш клиентите. Аз например никога няма да платя 15-20 лева за услуга която ползвам от дъжд на вятър. и пак ще си ровичкам из форумите.
Поне да беше постнал само един канал и който разбира щеше да намери и другите.



Мен ме устройва тоз лист,нищо,че HBO е SD , пускам го когато успея да докопам телевизор за фон кат си върша някаква работа в къщи. Ако наистина ми се гледа филм то си го пускам 4К с TorrServe
Брей че вулгарно отношение към първият цитат има алтернативи daplayer ала бала и така нататък не е нужно да се правиш на велик герой. Като не ти изнася не се заяждай с хората преди да погледнеш много преди него колко пъти е публикувано това нещо ами направо бягай към легално било то кабеларка или подобна. Или както е казал модератор направи си сървърче и си гледкай
Отговори с цитат
  #6283  
Стар 30-01-2019
jycom jycom не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 82
Благодари: 12
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А, ...ще стане работата. Започна се! Този сериал сме го гледали повечето от нас! Всички сезони!
Отговори с цитат
  #6284  
Стар 30-01-2019
GkYssl GkYssl не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 14
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woobu Вижте мненията
daplayer ала бала и така нататък не е нужно да се правиш на велик герой. Като не ти изнася не се заяждай с хората преди да погледнеш много преди него колко пъти е публикувано това нещо ами направо бягай към легално било то кабеларка или подобна. Или както е казал модератор направи си сървърче и си гледкай
Закво ми е тоз Daplayer? Ползвам плеер където мога да вкарам допълнително плейлисти,да местя каналите както си искам да ги обединявам по групи.
И аз не се заяждам,а гледам че тез листи ги постват някак си тендециозно.
И не дей ме съветвай да бягам към кабеларките,защото в горния си пост вече написах причината.
Тази тема трябва да се нарече-''Дай да отрепим всичко което в свободен достъп и да бегаме към кабеларките'' .
А също така не мога да си направя ''сървърче'' по причината която пак написах в горния пост. а ко не си разбрал просто не умея да сканирам и за това ползвам такива теми като тази по форумите.
И в случая заяждането е от твоята страна!!!

P.S. С случая ,пича не трябваше да изтипосва половината плейлист на ГСН ,а ,например само един канал,а другите да си ги търсят. аз така си ги намерих всичките в Пастебийна ,като видях само два канала на Диема.

Последно редактирано от GkYssl : 30-01-2019 на 22:26
Отговори с цитат
  #6285  
Стар 30-01-2019
woobu woobu не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2018
Мнения: 45
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GkYssl Вижте мненията
Закво ми е тоз Daplayer? Ползвам плеер където мога да вкарам допълнително плейлисти,да местя каналите както си искам да ги обединявам по групи.
И аз не се заяждам,а гледам че тез листи ги постват някак си тендециозно.
И не дей ме съветвай да бягам към кабеларките,защото в горния си пост вече написах причината.
Тази тема трябва да се нарече-''Дай да отрепим всичко което в свободен достъп и да бегаме към кабеларките'' .
А също така не мога да си направя ''сървърче'' по причината която пак написах в горния пост. а ко не си разбрал просто не умея да сканирам и за това ползвам такива теми като тази по форумите.
И в случая заяждането е от твоята страна!!!

P.S. С случая ,пича не трябваше да изтипосва половината плейлист на ГСН ,а ,например само един канал,а другите да си ги търсят. аз така си ги намерих всичките в Пастебийна ,като видях само два канала на Диема.
Кефът цена няма, алтернативата е следващата стъпка в случай на провал.
Онлайн гледане през еди кво си е времено явление рано или късно го няма дали днес или вдругиден ще се случат нещата дали благодарение на теб или друг идва му времето. Оправдания не ми се слушат щом си тръгнал да гледаш нещо платено за без пари или се научаваш как да търсиш или чакаш наготово това е животът. А това че имаш претенции че това че онова си е твой проблем а не на хората във форумът. За твое сведение си има модератори и ако даден пост е недопустим просто се сезира и чака преглед, от там нататък каквото такова
Отговори с цитат
  #6286  
Стар 30-01-2019
GkYssl GkYssl не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 14
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woobu Вижте мненията
щом си тръгнал да гледаш нещо платено за без пари или се научаваш как да търсиш или чакаш наготово това е животът.
В смисъл искаш да кажеш всичките'' Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 95''' да не четем този форум,а да се научим да вадим плейлистите сами и да започне ''Якото сканиране'' Кажи ми защо всички имат зъб на GSN ,на другите Тивита,плахо постват по един -два канала,а точно на тези ''горките'' всичко може да се намери в нета.
Отговори с цитат
  #6287  
Стар 30-01-2019
woobu woobu не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2018
Мнения: 45
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GkYssl Вижте мненията
В смисъл искаш да кажеш всичките'' Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 95''' да не четем този форум,а да се научим да вадим плейлистите сами и да започне ''Якото сканиране'' Кажи ми защо всички имат зъб на GSN ,на другите Тивита,плахо постват по един -два канала,а точно на тези ''горките'' всичко може да се намери в нета.
Чакай само да те светна това го има цял свят

И не е нужно в момента да прибавяш други потребители под твой знаменател "95" при положение че хленчещото момче е?
Отговори с цитат
  #6288  
Стар 30-01-2019
GkYssl GkYssl не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 14
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woobu Вижте мненията
Чакай само да те светна това го има цял свят
?

Еми нали точно за това ти питах,защо цакате само ГСН, земи постни повечко канали на novacom или на ss или нещо подобно.
Отговори с цитат
  #6289  
Стар 31-01-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ахаха почна сезон 2019, много весело .
Та все ми е тая за въпросната плейлиста, утре няма да я има факт, който гледал гледал, на мен ми е по смешно друго, самият копий пейст, тя листата е изтекла от някой, и някой друг я препубликува. Чудя се с какъв мотив? Че ще получи благодарности, ще му се вдигне рейтинга, ще го повишат до модератор или админ? Или си убиец на листи за да продаваш твоя телевизия....Направи ми впечатление че юзърът е регистриран скоро, значи този юзър има и други акаунти, чудя се защо си сменя акаунтите като ностна кърпичка, и що си трие постовете, псуваш ли ме и после триеш за да не се види съдържанието щото ще си в нарушение, баси дивака, честно...
Та няма кво да коментирам повече, това е несериозно и като отношение, спазвам добрия тон дори в мрежата,както и в реалният живот, нямам раздвояване на личността в интернет, щото тук всеки е ебати голямата работа, а в реалния живот може да е мишленце...
Срамота, толкова ли сме деградирали че дори един смислен дебат не може да се води.

Моля, никой да не ме вкарва в категория нагъл или неблагодарен, винаги съм благодарил, за даден стрийм, и винаги съм спазвал обещаното, като ми се даде листа на лично и ми се каже не го разпространявай си държа на думата.

Та спорът си е безсмислен, всеки с неговата си гледна точка и разбирания.

Тя темата отдавна се превърна в убиец на листи.
Който иска стейбъл сорс си прави или си плаща.

Всичко добро, поздрави!
С най добър тон и към двете групи за и против масово разпространяване на изтекли листи..
Кой квото ще да твърди, но има голяма разлика, как се разпространява даден списък, и от това зависи колко ще оцелее.


Специално за ефирните канали е ебати простотията, мисля че схванах иронията, всеки може да си бъде сам сорса на тези канали...
Тези канали са свободни и могат да се уловят с антена и колко му е да се изкарат в IP

Последно редактирано от Танннер : 31-01-2019 на 00:57
Отговори с цитат
  #6290  
Стар 31-01-2019
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Спрете да се карате, че пак сте обърнали форума на бг путьо. Тея от ГСН са аматьори и си заслузават да им се бута плейлистата, белким накрая да назначат някой които отбира и да му плащат най-вече.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
ibram (31-01-2019), Бернар (03-02-2019), бонго (31-01-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 138 (3 членове и 135 гости)
mitkobs, димитър65, росенколев
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 18:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.