The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #411  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Това е довод, който звучи логично, защото е потплатен и с известна доза патриотизъм. Може би затова е използван широко, понеже не звучи като дежурно хейтърство.
Всъщност, този футболист беше зачеркнат от въпросния списък, основно поради особеностите на характера си, още преди да се откаже от "националната гарнитура".
По същата причина, един друг страшно добър футболист, не получаваше златната топка почти половин десетилетие...
Aбсолютно верно,ама иди го обясявай на ония с "богатия речник",включващ само думи от рода на "ууу","грух","ти не си българин" и подобни...
Отговори с цитат
  #412  
Стар 18-02-2014
themaster301 themaster301 е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Той , си ''подготвял чергата'' за ''Интер'' Милано. От лятото.
Ако това се случи , ще стане враг за някои наши ''миланисти''.
Източник: в. Стандарт.
Отговори с цитат
  #413  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Той , си ''подготвял чергата'' за ''Интер'' Милано. От лятото.
Ако това се случи , ще стане враг за някои наши ''миланисти''.
Източник: в. Стандарт.
Аз съм от Милан,но ще се радвам ако заиграе в Интер.Преди години ми беше гот като беше нападател на цфка.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 18-02-2014
Аватара на Онджичек
Онджичек Онджичек не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: СФ
Мнения: 955
Благодари: 889
Получил благодарност:
302 пъти в 189 поста
Сваляния: 177
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Бербатов е противоречив, дори и за мен - един цесекар, но след време ще оценим това което е направил, както вече осъзнаваме какво се е случило през далечната вече 94. За съжаление намаляваме като нация, хората бягат на запад, ние плюем малкото хубаво, което ни е останало. Перспективите хич не са добри.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 18-02-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране БЕРБАТООООООВ!!!!!

Цитирай:
Първоначално написано от Онджичек Вижте мненията
Бербатов е противоречив, дори и за мен - един цесекар, но след време ще оценим това което е направил, както вече осъзнаваме какво се е случило през далечната вече 94. За съжаление намаляваме като нация, хората бягат на запад, ние плюем малкото хубаво, което ни е останало. Перспективите хич не са добри.
Разликата е , че през 94-та се случи с национала и всички разбраха кои сме и къде сме.
Бербатов може би е решил , че неговото име олицетворява България?!? Какво да оценя? Головете срещу кипър или головете за Юнайтед? Да му се кефят феновете на Юнайтед. Като иде в Барса или в Ботев, и вкара за Барса може да ми стане любимец. Дотогава той не играе за нито един от любимите ми отбори и не е българин, а надничар в Монако...
Проблема не е в моя патриотизъм, а в неговия...
Ицо обичаше да псува на български та да знаят всички съдии какво означава думата"майка"

Последно редактирано от TUISTERa : 18-02-2014 на 12:16
Отговори с цитат
  #416  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Онджичек Вижте мненията
Бербатов е противоречив, дори и за мен - един цесекар, но след време ще оценим това което е направил, както вече осъзнаваме какво се е случило през далечната вече 94. За съжаление намаляваме като нация, хората бягат на запад, ние плюем малкото хубаво, което ни е останало. Перспективите хич не са добри.
Не отричам успехите му.Те са сухи факти,които си остават във футболната история и статистика.Това,че не ми е приятен има значение само за мен.Усещането може би се засилва и от реакцията на тия който до вчера го плюеха и псуваха,докато беше техен играч,а сега се бият в гърдите и го боготворят...
Просто взех отношение по темата когато решиха да упрекват Алекс Фергюсън за провала на кариерата му,при положение,че Митко можеше да си тръгне от Ман.Юнайтед и да докаже че е силен футболист в някой друг отбор,като същевременно опровергае съра,че не е прав.А какво направи Бербатов?По собствена воля остана да лъска пейката на Юнайтед,само и само да взима парите,които на друго място нямаше да получава.Еми,на това аз не мога да му кажа "велик футболист" и да се гордея с него че е българин,както го правя с един посредствен човек, но Велик (с главно В) футболист,какъвто беше Хр.Стоичков.
Отговори с цитат
  #417  
Стар 18-02-2014
themaster301 themaster301 е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравей Рики,
Не знаех , че си от ''Милан'' , но за да го видиш в Интер , трябва да го поискат. Може някои ден да кацне на ''армията'' , отзоваваики се на повика на '' директивата'' и да заиграе рамо до рамо с '' житния бегач''. То поне Марто не отказваше на националния отбор.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 18-02-2014
petar_ganev petar_ganev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 180
Благодари: 81
Получил благодарност:
71 пъти в 39 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от РИКИ Вижте мненията
Не отричам успехите му.Те са сухи факти,които си остават във футболната история и статистика.Това,че не ми е приятен има значение само за мен.Усещането може би се засилва и от реакцията на тия който до вчера го плюеха и псуваха,докато беше техен играч,а сега се бият в гърдите и го боготворят...
Просто взех отношение по темата когато решиха да упрекват Алекс Фергюсън за провала на кариерата му,при положение,че Митко можеше да си тръгне от Ман.Юнайтед и да докаже че е силен футболист в някой друг отбор,като същевременно опровергае съра,че не е прав.А какво направи Бербатов?По собствена воля остана да лъска пейката на Юнайтед,само и само да взима парите,които на друго място нямаше да получава.Еми,на това аз не мога да му кажа "велик футболист" и да се гордея с него че е българин,както го правя с един посредствен човек, но Велик (с главно В) футболист,какъвто беше Хр.Стоичков.
Знаеш ли какво ,що не вземеш да коментираш вашите играчи излизали на вън на никому неизвестни.Какво има да коментирате Бербатов той е доказал кой е за разлика от други наши "звезди".
Отговори с цитат
  #419  
Стар 18-02-2014
Стивт Стивт не е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Донякъде вината на Бербатов беше такава че след като е толкова велик играч не успя да поведе националния отбор към нещо велико което сътвориха Стоичков и компания. При него го няма този дух на водач както е при Ицо. Затова го виняха за провала на националния отбор защото на върха на кариерата си не успя да бъде лидер !!!
Далеч съм от мисълта че е слаб футболист или че не е постигнал нищо, просто при него отсъстват лидерските качества а това не е никак малко... затова не може да го наречен велик футболист като Стоичков !!!!
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стивт за този полезен пост :
gogyto (18-02-2014)
  #420  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Здравей Рики,
Не знаех , че си от ''Милан'' , но за да го видиш в Интер , трябва да го поискат. Може някои ден да кацне на ''армията'' , отзоваваики се на повика на '' директивата'' и да заиграе рамо до рамо с '' житния бегач''. То поне Марто не отказваше на националния отбор.
Навремето Кирячето беше така.Отказа да играе за националния,при положение,че никой не го викаше там...Иначе ще се радвам да видя манекенчето на Панчарево,където му е мястото.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БЕРБАТООООООВ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.