The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 15-07-2015
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Айфона е направен качествено. Качествено и надеждно. Това за клапащи камери, изгорели пиксели са приказки под шипковия храст или става дума за отремонтирани, при това некадърно бройки, с китайски екрани, клас "В". Софтуера е надежден и стабилен, но невероятно тъп. За мен. Дисплея като технически параметри е компромисен, камерите са посредствени, батерията традиционно стабилна. Звука елементарен, по-тих от повечето други марки и с качество на радиоточка. За ограничаването на потребителя, няма и да споменавам.
Последният модел - шестицата вече се сдоби с т.нар. "екран на смъртта" и все още никой не е обявил официално причината за това. Доколкото знам, няма успешно ремонтирана шестица с този проблем, вкл. и в официалните сервизи на фирмата. Просто подменят дефектната бройка без въпроси.
Голяма част от чистите петици имат проблеми с WiFi и блуутут, понякога гори и мрежовия чип. С едно изречение -този телефон не заслужава парите си. От тройката да флагмана 6+.

Това са мои преки наблюдения, не претендирам за изчерпателност, нито ангажирам някой. Имам всичките модели на марката, плюс таблети, настолни и мобилни компютри. Даже и няколко айпода
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #72  
Стар 15-07-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Додо, на мен ми е интересно, при положение, че ползвам Андроид още от първите версии как така лично аз никога не съм имал проблем със свалено и инсталирано приложение от Гугълския маркет, ама никога? Толкова ли е трудно да се гледат брой сваляния на приложението, рейтинг, отзиви. А това, че очевидно от Епъл и Самсунг смятат голяма част от потребителите си за неандарталци и правят тези ограничения си е съвсем друга тема на разговор
Няма проблеми със свалянето, има проблем с ползването. Свалям приложение, което ми е необходимо. Пробвам, работи. Купувам го, за да ползвам допълнителни функции и да няма реклами. След 3 месеца- ъпдейт, който го скапва и повече не го оправят. Повечето тъпаци са с андроиди и дават положителни оценки на всичко, което е по-шарено. Не може да им се вярва на рейтингите. Минах на Самсунг, защото са добри плагиати на нахапаните ябълки и ми предлагат повече неща, което ме устройва. HTC или пак са настъпали мотиката, или Гугъл ги еб@в@ с операционната система, щото бъгясаха. Отпуснал съм правото на един жълт картон за Самсунг и ако повторят, отивам да бера ябълки наред.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #73  
Стар 15-07-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Па купи си оригинала,вместо ментето на иОС
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 15-07-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Липсват му някои неща на оригинала, а и не са му вдигнали някои безсмислени и тъпи ограничения. Трябва да дръпне още малко напред.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #75  
Стар 15-07-2015
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране


Много ги пренебрегват ,а са си много удобна система.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 16-07-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Уиндолс фона е идеален за някой пенсионер, който да използва максимум 2-3 приложения и да гледа снимки и видеоклипове на внуците.

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
... отивам да бера ябълки наред.
Приготви си по-голяма кошница и не забравяй да си вземеш и един линксис
Не знам защо реши, че охапаните от ябълка нямат проблеми с различни приложения, просто си мълчат и повтарят, че тяхното е най-хубаво, докато сами не си повярват.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пепи,
от както излезе 3S до ден днешен ги сменям през годините iOS-те,
да ти кажа не съм чул скърцане, нито изгорели пиксели, но ако чуя ,ще го дам в Апел да му сменят амортисьорите и на Кар глас предният панел
Тоя пост е като за лисицата и гроздето, с уточнението за Мерцедес и всички останали марки
Менюта , простотии и прочие, в двете фирми ,които съм работил до сега служебните телефони БЯХА марка Сони, а моята съм и купувал до миналата година само високия клас на Сони , излязоха ми разширени вени да ходя до фирмения сервиз за ремонти и накрая и купих един 5S, и забравих за случая
Детето има един LG G3, направо му стопява лагерите със слушане на музика и играене на игри и няма разваляне, а нямах никакви надежди за марката , защото съм почитател на Самсунг в нормалната технологична сфера
Така,че коментара е излишен ,новия Самсунг 6 Ейдж е жесток но е 1600 лв бг пара ,както го смятам на бръжки, съвета ми е е Сони не взимай
Отговори с цитат
  #78  
Стар 16-07-2015
Ланбер Ланбер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Хасково
Мнения: 7
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Безсмислено ще е,ако кажа да престанем да спорим и да доказваме,кой какво може,как и защо...,кой е за "Левски" и кой е за "Ботев"..Знам,че всичко е въпрос на вкус и желание,знам че спорейки се ражда истината..,но не знам защо някои от нас,знаейки не могат да възприемат истината или не искат..,може би са ослепени от егото си ..!?
Не ми пука за некомпетентните мнения на някои от съфорумците,нито пък за вманиачените индивиди,които не могат да видят по-далече от носа си,..но ме боли за "болното его" насъбрало се у всеки от нас,което ни кара да робуваме на самите себе си...,скрити от света..,дълбоко в себе си..,отричайки и мразейки всичко чуждо...,затова наистина ме боли.
Всеки има право на собствено мнение,но не и да го налага на другите.
Знам,че понякога и борбата за насъщния ,ни кара да се отречем от правдата,както става в многото форуми създадени за определена цел,затова не искам и нямам право да виня за туй никого.
Всички "умни" телефони си имат своите плюсове и минуси.
Всички са създадени с определена цел и за определена част от обществото и според възможностите на създателя.
Така,че дерзайте..,кой за андроид ,кой за ios и кой за Symbian ...
A ако попитате мен ...лошо..,сигурно пак ще превали и прегърми..,дано не падне градушка..
....IPhone ..-това е моят телефон,ако ще да е 3GS
Направен с вкус и мерак..,.качествен.
IOS- Eдна прекрасна ос..,пълен синхрон,удоволствие да го ползвуваш,която според мен е най-силния коз на Apple.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Ланбер за този полезен пост
bu12tras (16-07-2015), gggng (28-10-2015)
  #79  
Стар 16-07-2015
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Ланбер
Удоволствие е да го ползваш на светло... когато искаш да снимаш с камерата му, защото няма светкавица.
А размера на екрана му е като детско камионче...
Всички айфонаджии реваха, че над 4' телефона ставал лопата, ама сега 95% от тях са сервитьори с подноси
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
Wanderer (16-07-2015)
  #80  
Стар 16-07-2015
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Уиндолс фона е идеален за някой пенсионер, който да използва максимум 2-3 приложения и да гледа снимки и видеоклипове на внуците.

Не е точно така :
1.Евтини са
2.Бързи
3.Лично на мен плочките са ми страшно удобни
4.Има доста приложения
-HERE MAPS
-Google maps
Единствено ме яд че не съм взел по висок клас ,с по готина камера и дисплей.
За 30 лева съм взел лумния 535 ,доста хляб има в този тел.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
андроид, За, смартфон, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвет за андроид сат приемник vadzari Въпроси и отговори 5 20-05-2014 18:35
Андроид HD стрийм rico82 GSM мобилни комуникации 9 24-03-2014 00:09
Андроид бокс с DVB-S Стенс Уроци и съвети за начинаещи 19 19-09-2013 22:48
Андроид Слави2 GOLDEN MEDIA 5 09-04-2013 09:38
Може ли с Андроид да се ......... chano Въпроси и отговори 37 02-02-2013 12:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.