The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-03-2019
Аватара на подслушвател
подслушвател подслушвател не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 34
Благодари: 51
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 0
По подразбиране Булсатком IPTV

Ще сменям оператора. Предишния вдигна таксите, а качеството не. Та, в процеса на проучванията ми се спрях на Булсатком. Въпроси те ми са към ползващите услугата. Доволни ли сте? Какво включва обявеното на сайта им. "Абонатите на тази услуга ще получат като бонус и пакет канали /пакет IPTV/, който се предлага персонално само за нея."? Колко HD програми има? Като брой. Сеттопбокса им струва ли си, или да ползвам мой? Да уточня, спортни канали не ме интересуват. Благодаря, предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-03-2019
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,115
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от подслушвател Вижте мненията
Ще сменям оператора. Предишния вдигна таксите, а качеството не. Та, в процеса на проучванията ми се спрях на Булсатком. Въпроси те ми са към ползващите услугата. Доволни ли сте? Какво включва обявеното на сайта им. "Абонатите на тази услуга ще получат като бонус и пакет канали /пакет IPTV/, който се предлага персонално само за нея."? Колко HD програми има? Като брой. Сеттопбокса им струва ли си, или да ползвам мой? Да уточня, спортни канали не ме интересуват. Благодаря, предварително.

Горещ телефон: 0800 13 800
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-03-2019
Аватара на подслушвател
подслушвател подслушвател не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 34
Благодари: 51
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taewu Вижте мненията
Горещ телефон: 0800 13 800

Не ме интересува мнението на служителите и работещите в Булсатком. То е ясно без да ги питам. Мисля ясно съм написал, че въпросите ми са към ИЗПОЛЗВАЩИТЕ услугата.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-03-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от подслушвател Вижте мненията
Не ме интересува мнението на служителите и работещите в Булсатком. То е ясно без да ги питам. Мисля ясно съм написал, че въпросите ми са към ИЗПОЛЗВАЩИТЕ услугата.

Ако е за сателитната им услуга,пази боже,яко мъгла в морето,почти не различавам футболистите,ама тва е те и другите не са усвет!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24-03-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от подслушвател Вижте мненията
Ще сменям оператора. Предишния вдигна таксите, а качеството не. Та, в процеса на проучванията ми се спрях на Булсатком. Въпроси те ми са към ползващите услугата. Доволни ли сте? Какво включва обявеното на сайта им. "Абонатите на тази услуга ще получат като бонус и пакет канали /пакет IPTV/, който се предлага персонално само за нея."? Колко HD програми има? Като брой. Сеттопбокса им струва ли си, или да ползвам мой? Да уточня, спортни канали не ме интересуват. Благодаря, предварително.
Е ми като не те интересуват спИртните канали ,освен да лющиш Планета и Хоби какви други очакваш да гледаш на по ниските такси????
Получават пакет ИПТВ на талафона , андроид бокс, лаптоп и прочие и да ти кажа не ми е направило впечатление колко по различен е от Сат пакета, тъй че пременил се Илия и пак в тия!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24-03-2019
kostadin_123 kostadin_123 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 166
Благодари: 22
Получил благодарност:
24 пъти в 23 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Ако е за сателитната им услуга,пази боже,яко мъгла в морето,почти не различавам футболистите,ама тва е те и другите не са усвет!
Не разбирам какво им пречи да увеличат броя на HD каналите?!

Започвам да се чудя дали не ги таксуват на трафик?
Типичен пример е "Балканика" която на IPTV е на FullHD, а на сателита си остава SD???
To e ясно че се са скръндзи и на сателита пускат по-малко канали отколкото на iptv fusion.

Като цяло сателита си е зле и не разбирам тези от A1 какво толкова му рекламират на този hellas, толкова е слаб сигналът, че като хванеш румънците губиш гърците и обратно, а тази арабската на 11517 H се хваща единствено с усилвател.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24-03-2019
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,115
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Question

Цитирай:
Първоначално написано от kostadin_123 Вижте мненията
Не разбирам какво им пречи да увеличат броя на HD каналите?!

Започвам да се чудя дали не ги таксуват на трафик?
Типичен пример е "Балканика" която на IPTV е на FullHD, а на сателита си остава SD???
To e ясно че се са скръндзи и на сателита пускат по-малко канали отколкото на iptv fusion.

Като цяло сателита си е зле и не разбирам тези от A1 какво толкова му рекламират на този hellas, толкова е слаб сигналът, че като хванеш румънците губиш гърците и обратно, а тази арабската на 11517 H се хваща единствено с усилвател.

то става нещто на 16 Е и на сърбите пише ,че се местят на 23 та не знам
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24-03-2019
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,220
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Усилвател за сателитна... Аз ли съм изостанал нещо...
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24-03-2019
Аватара на Верту
Верту Верту не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Местоположение: София
Мнения: 358
Благодари: 275
Получил благодарност:
167 пъти в 89 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Минков Вижте мненията
Усилвател за сателитна... Аз ли съм изостанал нещо...
Човек не може да знае всичко..първия усилвател който монтирах на сателитна чиния беше преди повече от двайсет години.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24-03-2019
ЗомбиМоцарт ЗомбиМоцарт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2017
Мнения: 9
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от подслушвател Вижте мненията
Ще сменям оператора. Предишния вдигна таксите, а качеството не. Та, в процеса на проучванията ми се спрях на Булсатком. Въпроси те ми са към ползващите услугата. Доволни ли сте? Какво включва обявеното на сайта им. "Абонатите на тази услуга ще получат като бонус и пакет канали /пакет IPTV/, който се предлага персонално само за нея."? Колко HD програми има? Като брой. Сеттопбокса им струва ли си, или да ползвам мой? Да уточня, спортни канали не ме интересуват. Благодаря, предварително.
За другите не знам,но качеството на иптв е доста по добро от сателитната,но уловката е че към пакета който плащаш,заплащаш още 5лв отгоре за иптв пакета на каналите,който може да видиш във сайта им какви са,боксчето им не забива мн често,от 1 година от както го имам,да е забило 1 2 пъти,но пък си има видеотека,връщане назад на канали и доста други неща,поне за мен лично си заслужава.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ЗомбиМоцарт за този полезен пост
polomski (25-03-2019), Кррииисссс (25-03-2019), подслушвател (25-03-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, Булсатком


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
VU+ Solo4K и Булсатком + IPTV danahold ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 3 21-10-2016 00:08
Булсатком IPTV Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 681 22-10-2015 02:35
IPTV булсатком, как астра ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 6 03-01-2014 06:42
Булсатком IPTV? klapa ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 10-07-2012 20:04
БУЛСАТКОМ интернет iptv петър05 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 28 21-05-2012 15:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.