The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ЧЕРНА ТЕХНИКА

ЧЕРНА ТЕХНИКА Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Телевизори, Ресивъри, DVD / HD / BLUERAY Плеъри, Озвучителни тела и др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 10-07-2018
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,503
Благодари: 7,522
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Клипа по- горе е с образователна цел за ей такива като теб , няма лошо ти не си виновен
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на atuani за този полезен пост :
ник72 (17-07-2018)
  #32  
Стар 10-07-2018
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atuani Вижте мненията
Клипа по- горе е с образователна цел за ей такива като теб , няма лошо ти не си виновен
Клиповете са за кретени като теб!И да,не съм виновен,че е пълно с такива като теб,дето ги зяпат,попиват само глупостите и накрая дават акъл не на място!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
ник72 (17-07-2018)
  #33  
Стар 11-07-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CITRON Вижте мненията
Ти съвсем изтрещя! .....
Даже не ти изчетох писаниците. Казах, че не споря с теб! Тук все се обръща на лично отношение. В "тъпата" Норвегия (тя наистина е тъпа, спор няма) са фенове на американските аудио системи. Бутикови, много качествени, но нереално скъпи. Моята скромна система, купена втора, трета, а може и пета ръка и съживена от мен с много мъки и немалко пари е предусилвател Макинтош, лампов и крайно стъпало Маранц, пак лампово. Едното е щатско, другото също, макар, че моя марципан, както аз го наричам е произведен в Япония. Скромен грамофон Сони и кирлив плеар Накамичи. Екстри като 7,8...15+1 нямам. Нито HDMI, USB, нито оптика, нищо. Даже и дистанционно нямам. Колоните са Акапела, но имам малки съмнения дали са оригинални, защото бяха твърде евтини, дори и за втора употреба, въпреки, че произвеждат невероятен звук. Разбира се, всичко е балансирано.

Извинявам се на автора на темата за спама и излишната информация. Желая му да се кефи на каквото и да си купи
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 11-07-2018 на 13:15
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Wanderer за този полезен пост
atuani (11-07-2018), ник72 (17-07-2018)
  #34  
Стар 12-07-2018
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Даже не ти изчетох писаниците. Казах, че не споря с теб! Тук все се обръща на лично отношение. В "тъпата" Норвегия (тя наистина е тъпа, спор няма) са фенове на американските аудио системи. Бутикови, много качествени, но нереално скъпи. Моята скромна система, купена втора, трета, а може и пета ръка и съживена от мен с много мъки и немалко пари е предусилвател Макинтош, лампов и крайно стъпало Маранц, пак лампово. Едното е щатско, другото също, макар, че моя марципан, както аз го наричам е произведен в Япония. Скромен грамофон Сони и кирлив плеар Накамичи. Екстри като 7,8...15+1 нямам. Нито HDMI, USB, нито оптика, нищо. Даже и дистанционно нямам. Колоните са Акапела, но имам малки съмнения дали са оригинални, защото бяха твърде евтини, дори и за втора употреба, въпреки, че произвеждат невероятен звук. Разбира се, всичко е балансирано. Това последното е за баланс.

Извинявам се на автора на темата за спама и излишната информация. Желая му да се кефи на каквото и да си купи
Нещата стават още по-притеснителни. Някой или сериозно те съветва или имаш друго Аз. Разбирам, че искаш да си покажеш играчките НО
Във форум за телевизия се предлагат устройства многоканално аудио
Та ние се опитваме да сме полезни в тази насока. Има други форуми за музика. Отказваш да четеш, самонадеян си, съветваш хората за уж за многоканално а ти самия слушаш два канала на лампова техника а даваш акъл за ватове закона на Ом и Ампер. Казваш Следното: "нямам Нито HDMI, USB, нито оптика, нищо. Даже и дистанционно нямам. Колоните са Акапела" В тази сутуация , аз като пиша за Дакове наример Асаши Казей и възможности на дадено у-во То "Върха на сладоледа", "Черешката на тортата" е че човек като теб който има Макинтош, Маранц и Акапела, да предложи на друг да си купи Техникс или Сони. Това е шокинг за мен разбираш ли го!? Галантно казано няма логика, въпреки че в българският език е богат на изразни средства.

Сомо си представи слиза една батка от Порше 911 или роадстар на Мерцедес и някакъв човек го пита каква кола да си купи без значение от цената. И батката започва да го обеждава, Виш са Бате земи си един Форд, Фауве, да ти е мирна главата, не ти трябват тия Мерцедеси, Бентлита, Богатита те са за хора като мен, аз мойто с много мъка си го купих пета ръка,много харчат, скъпи застраховки и пък и няма дистанционно щото се поръчва отделно т.н. щуротии.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на CITRON за този полезен пост :
ник72 (17-07-2018)
  #35  
Стар 12-07-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CITRON Вижте мненията
Нещата стават още по-притеснителни. Някой или сериозно те съветва или имаш друго Аз. Разбирам, че искаш да си покажеш играчките НО
...
Нищо не си разбрал. Ти самият започна със закони, ватове, ток и напрежение. Не аз! Аз само ти припомних, че говорим з променливо напрежение, където освен съпротивление, напрежение и ток, влияние имат още няколко параметра, без да се задълбочавам. И посъветвах човека за Сони и Техникс, ИМЕННО защото той такъв клас търси. А това да си "показвам играчките" го правя за пръв път в този форум, не за да се хваля - уточних, че всичко е осма употреба, нямам възможност за нови "играчки" от такъв клас, а в отговор на твоте сметки и закони. Законите в електротехниката са си закони, но цитирането им няма много голям смисъл, когато говорим за битова техника от среден и нисък клас.

Да, бих препоръчал Форд Мустанг, пред който и да е мерцедес, но нека не влизам и в тази тема, че пак ще трябва да си показвам "играчките".
P.S. Благодаря за добрия тон.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17-07-2018
ник72 ник72 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 2
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране благодаря на всеки !!! този ресивър бива ли го да го вземам направо.?

https://www.cnet.com/products/onkyo-tx-nr626/specs/
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17-07-2018
кулио кулио е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2015
Мнения: 163
Благодари: 28
Получил благодарност:
54 пъти в 36 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране


Ако е на добра цена и работи всичко по него го взимай.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18-07-2018
Аватара на gogo102
gogo102 gogo102 не е на линия
Сат и Рок Любител
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Silistra
Мнения: 621
Благодари: 552
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ник72 Вижте мненията
Смятам,че ще движи сериозно басовите говорители.Съдя по общата мощност 600 вата.В по горните постове съм описал какво бях изпатил.С една дума,мисля,че ще си доволен от покупкатаУспех!
__________________
Receiver-(VU+Uno4K-VTI Image-15.0.2);(VU+Duo4KSE-VTI Image-15.0.2)(Octagon SF8008(Single)-OpenPli 8.3); Антени-(Параклипс 1.80-Invacom(Single) и Пасат 2.20-Black Twin Inverto)(90E-34.5W);TV-LG Oled65CX3La & Philips 50PUS6809/12
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22-06-2019
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледам, че има добри специалисти тук, та да помоля за препоръка за евтин но читав усилвател за 2 двойки 300 ватови 4/8 ома и 1 двойка 120 ватови 8 ома колони, които ще работят заедно
Най-вероятно ще се купи от Амазон или Алиекспрес
__________________
ред сълзи
ред сополи
ред дафинов лист
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, Ресивер, съвет, усилвалет, усилвател


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
U2C Denys HD ресивер c IPTV, модел 2017 Leoni ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 12 03-12-2017 12:52
Лед Панасоник + 4к ресивер проблем! dzumba ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 38 12-09-2016 23:34
Усилвател WSA 833 valli ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 29 01-05-2015 14:11
усилвател Кирчо Иванов Въпроси и отговори 27 07-04-2012 19:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.