The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 12-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачо Вижте мненията
Доколкото знам и най тъпия приемник работи на база линукс,но да говориш за уиндос си е малко несериозно,да не кажа смешно.Тука има доста капацитети,сигурно могат да ти обяснят по подробно,ама има ли смисъл
Щом казваш, че си капацитет и знаеш - би ли ме светнал за линукса и уиндоуса приемниците? Извинявам се, исках да кажа само за линукс приемниците, че то май други няма -както казваш. Да не чакам дълго! Късно е и не ми се рови в нета да ти цитирам какво казват и други за този приемник какъв е. И в този форум е писано. Ама нищо аз за сега ще си замълча, с тишината нали знаеш кой се убива..!?
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12-10-2013
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Според теб какъв е? Защо, не го ли ползваш?
Чист уиндоуски приемник е. Няма "Е"-ми, няма екстри извън софта. Всичко в един софт. Ако искаш!
Извинявай, ама ти виждаш ли въобще каква небивалица си написал
Бил Гейтс направо главен менажер на всичките му компании ще те направи, ако в 8Мб събереш WIN
Нобеловата награда явно и тебе те очаква
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нема лошо! Стигнахме до основния въпрос: "Кое е първичното - кокошката или яйцето"? Кое от къде е започнало да се рой?!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12-10-2013
Аватара на Ачо
Ачо Ачо е на линия
пенсионер
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Търговище
Мнения: 449
Благодари: 134
Получил благодарност:
193 пъти в 115 поста
Сваляния: 268
Ъплоуди: 2
По подразбиране

предавам се, с уиндос е.
__________________
GIGABLUE QUAD4K TRIPLE,GIGABLUE UE 4K CABLE COMBO,OctagonSF4008,AB PULSe 4K UHD COMBO,AB IPBox TWO COMBO
Samsung 65NU7102-4K,Samsung 55KU6072-4K...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12-10-2013
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Нема лошо! Стигнахме до основния въпрос: "Кое е първичното - кокошката или яйцето"? Кое от къде е започнало да се рой?!
Братле, ти си по-зле даже и от оня банковия юрист.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от алт Вижте мненията
Братле, ти си по-зле даже и от оня банковия юрист.
Себе си ли взе за еталон, та ме доближи така до себе си? Да беше вникнал в написаното щеше да разбереш, кой е прав и кой не!Много голем разбирач се намери по операционни системи ама не ти е ясно, че принципа е един. Всичко останало е развитие и глезотии. Нямам никакво намерение да навлизам в ненужна реторика с теб. Прави и мисли каквото щеш, един ден ще ти се светне лампата и ще разбереш, какво съм искал да кажа.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А бе "Далаверджия" аз не мога да те разбера ти що за модел си - Унибокс ли сиии, "УНИКУМ" ли си ?
Като много хвалиш нещо земи му направи малко ревю , а на извънземния приемник . Кажи как си го пипал , как си го разцъкал ?
Човек като няма за какво да се хване в един спор , отива на грешките при писане . Така че моля те като не знаеш как да спориш , от недей го прави . Чувал съм за гугъл сигурно много преди тебе , но и да ти кажа да се успокоиш малко че точно след като сайта и правилото за 30 минути за промяна на поста си намерих всичко и снимки и от вътре и всичко , така че стига си ми давал наклон на оная работа аз какво да пиша и какво казвам . Нали си много голям разбирач и си си купил най-големия приемник на всички времена.
За ПОРЕДЕН ПЪТ ще ти кажа , че когато не разбираш от техника и нейното "правене" нямаш никакъв шанс срещу хора , които са участвали в такава дейност . И пак ще ти кажа : ПРИЕМНИКЪТ ТИ НЕ Е ВЕЛИК , КОЛКОТО И ДА МИ ГО ХВАЛИШ И ДА МИ КАЗВАШ КАКВО СЪМ ГОВОРИЛ И КАК СЪМ ГО ГОВОРИЛ ЩЕ ОСТАНЕШ СЛАБИЯ !!!!! Понеже ти си МИСЛИШ неща , които аз съм ПРАВИЛ.... вземи направи една платка поне и тогава ми обяснявай аз как говоря... какво съм пипал и какво мога да преценя че е същото само че с два/три тунера, тоест отново любимия ти качамак. Ако не си разбрал И твоята кутийка е същото нещо с което хората мислещи за "МОДЕРНИЗИРАНЕТО" те карат да си купиш . Не ми обяснявай на мене какво си пипал и какво имаш. Ти поне една антена направил ли си в живота си че да ми казваш какво имаш и какво си пипал , съмнява ме че по изказа ти не си пипал даже и програма за смятане на антени , какво остава да си я правил... И вече големеца с унибокс-а .......


По въпроса с УЙндоус-а , гледам че Далавераджията разбира и от това : Само за справка ще ти кажа че вътре в софта ( ама кой да знае как да провери , нали е по лесно другите да са тъпи а аз да съм умен и да казвам че всичко е качамак) и да види че е ползвано едно нещо наречено GCC в оригинал писан за GNU. И ще оставя Далавераджията да НИ каже какво е това че аз не знам.

Относно скопения приемник съм склонен да се съглася , защото OS-а си е OS , Фирмуера е за по-простите неща...не знам УЙндоусджията да каже.

Последно редактирано от Йовчо Димов : 14-10-2013 на 11:42
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
А бе "Далаверджия" аз не мога да те разбера ти що за модел си - Унибокс ли сиии, "УНИКУМ" ли си ?
Като много хвалиш нещо земи му направи малко ревю , а на извънземния приемник . Кажи как си го пипал , как си го разцъкал ?
Човек като няма за какво да се хване в един спор , отива на грешките при писане . Така че моля те като не знаеш как да спориш , от недей го прави . Чувал съм за гугъл сигурно много преди тебе , но и да ти кажа да се успокоиш малко че точно след като сайта и правилото за 30 минути за промяна на поста си намерих всичко и снимки и от вътре и всичко , така че стига си ми давал наклон на оная работа аз какво да пиша и какво казвам . Нали си много голям разбирач и си си купил най-големия приемник на всички времена.
За ПОРЕДЕН ПЪТ ще ти кажа , че когато не разбираш от техника и нейното "правене" нямаш никакъв шанс срещу хора , които са участвали в такава дейност . И пак ще ти кажа : ПРИЕМНИКЪТ ТИ НЕ Е ВЕЛИК , КОЛКОТО И ДА МИ ГО ХВАЛИШ И ДА МИ КАЗВАШ КАКВО СЪМ ГОВОРИЛ И КАК СЪМ ГО ГОВОРИЛ ЩЕ ОСТАНЕШ СЛАБИЯ !!!!! Понеже ти си МИСЛИШ неща , които аз съм ПРАВИЛ.... вземи направи една платка поне и тогава ми обяснявай аз как говоря... какво съм пипал и какво мога да преценя че е същото само че с два/три тунера, тоест отново любимия ти качамак. Ако не си разбрал И твоята кутийка е същото нещо с което хората мислещи за "МОДЕРНИЗИРАНЕТО" те карат да си купиш . Не ми обяснявай на мене какво си пипал и какво имаш. Ти поне една антена направил ли си в живота си че да ми казваш какво имаш и какво си пипал , съмнява ме че по изказа ти не си пипал даже и програма за смятане на антени , какво остава да си я правил... И вече големеца с унибокс-а .......


По въпроса с УЙндоус-а , гледам че Далавераджията разбира и от това : Само за справка ще ти кажа че вътре в софта ( ама кой да знае как да провери , нали е по лесно другите да са тъпи а аз да съм умен и да казвам че всичко е качамак) и да види че е ползвано едно нещо наречено GCC в оригинал писан за GNU. И ще оставя Далавераджията да НИ каже какво е това че аз не знам.

Относно скопения приемник съм склонен да се съглася , защото OS-а си е OS , Фирмуера е за по-простите неща...не знам УЙндоусджията да каже.
Колега ти проблеми ли имаш или жена ти вчера в неделя нещо не ти е пуснала, а? Напрегант ми се виждаш, нещо май "жилката" ти е остана неосвободена! Виждам, че пак си се изхвърлил неподходящо, като ч...я на мокър песък. Защо не ходиш първо да "дръпнеш заека за ушите" после да пишеш? Кои те натиска да звъниш, кога ще престанеш да се правиш на велик в теми чието естество ти е непознато? Значи не ми се четат твойте глупости и велики празни перчения. Не знам да ли си българин, ама пишеш със страшно много стилистични и правописни грешки. Може би за това си чувал за чичко Гугъл, че му ползваш преводача, нали? Далеч съм от мисълта да ти обяснявам каквото и да е било, просто е ненужно. Не е необходимо. Няма как да ме разбереш. Това какво знам, какво мога и какво съм постигнал не е твой проблем, не си ми никакъв да ти давам обяснения, а ти да ме оценяваш! Стой си далеч в твоята си материя и не ми обременявай мисленето с твойте простотии. Ти си ми никой!!! Господин НИКОЙ!
По отношение на приемника GOLDEN MEDIA UNIBOX2, мога да ти кажа само това, че си в тотална грешка. Приемника е добър, надминава мойте очаквания от към възможности. Справя се чудесно и съм много доволен. Има разкошни функции и възможности. При DVB-S/S2 като клиент приема линии от локална карта/сървър, отваря всичко наред. Ако линията е ОК всичко е ОК, няма забавяния и фризвания! За кабелен не съм го ползвал, че нямам кабелна телевизия. Като DVB-Т/Т2 се справя също чудесно, тунера му е чувствителен и с вътрешна антена на 25 км. от Копитото и 15км от Старата кула, нямам никакви проблеми. Всичко си хваща и със запас. В пост #14 съм дал линкове за софт на ЕДИСОН, за оригинален към доставчиците. Бих поместил и ревю на приемника ама нали ти си по "знаещ и можещ" от мен така, че това го оставям на теб да се доказваш. Така ще може да ти видим поне малко от уменията за които претендираш, че ги имаш - боравене с чичко Гугъл. Макар, че аз силно се съмнявам в тях - предвид на писанията ти. Като те гледам колко си силен в съветите в една тема http://dtv-bg.com/showthread.php?p=282700#post282700 направо се чудя какво разбираш от сателитна техника? Като си толкова много гявол и наперен, що не вземеш да почнеш да пишеш смислени неща в теми за сателитна техника? Или и там няма кои да разбира повече от теб? Нещо не виждам да имаш подпис и да покажеш каква техника имаш. Може би това е защото сега я склобяваш или тя е само ефирна - УйНДОУСКА?!Като ти кавам, че не си дорасал да се занимаваш с мен, вервай ми ! Айде ходи се учи още, за да не пишеш на някакъв странен български език докато се научиш, после ще те видим. Всъщност що не вземеш да си седиш в темата за ефирна телевизия... ?
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14-10-2013
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
За това ще си позволя пак да напиша, че този УИНДОУС приемник не е за пренебрегване.
Моля те да спреш да пишеш небивалици, те такова животно нема , ако не разбираш , не въвеждай в заблуждение останалите потребители
Баси войнстващата посредственост
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21-11-2013
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране unibox 2

Приемника Golden Media Unibox 2 е много добър за своят клас (сателитен + ефирен + кабелен) има интернет порт и автоъпдейт.Всички притежатели на Unibox 2 се гордеят с него.Изпипан приемник за тези които искат да гледат.И при тава чудесна картина, лесно управление дефекти до този момент не е дал нито един.Този приемник е за гледане без ядове, а за тези които могат да пишат програмни езици ето ново домашно упражнение XPEED LX2 ; Open PLI 3.00 :http://*************/sattv/sat-receiv...erstarlx2.html
Ще се продава и само сателитен Golden Interstar LX1, но това съкровище ще видим през декември .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, media, unibox


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов софтуер за Golden media -1.2.60 viktor GOLDEN MEDIA 22 18-12-2012 09:04
Golden Media 990 HD and AV v_88_z GOLDEN MEDIA 5 30-10-2012 23:47
golden media N_1 Кошче 0 26-02-2012 18:38
Купувам HD приемник Golden Media Unibox Динко Приключили продажби 0 03-10-2011 22:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.