The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #9271  
Стар 16-03-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Току-що, пъпеша сдаде титлата в Испания. Пак ги надъниха.
Пъпеша да не е и шпалира да изпусне!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #9272  
Стар 17-03-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Пъпеша да не е и шпалира да изпусне!
Тука пишат някакви на които Верея им вкарва тройка спатия.
Шпалири, събличания , а бе гледайте у вашио обор как стои въпроса с плявата ,какво Ви интересува чуждите неволи?!?!
Нали с Черепухин Чампиони щяхте да ставата, днес не, МАНЯНА!!!!
  #9273  
Стар 17-03-2019
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

А ти защо не си гледаш само твоя отбор, ами все надничаш в чуждите канчета за остатъци чорба? Пъпеша сам си го тури няколко ката, сега е редно да му бъде сипано подобаващо.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
дрим (17-03-2019)
  #9274  
Стар 17-03-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Тука пишат някакви на които Верея им вкарва тройка спатия.
Шпалири, събличания , а бе гледайте у вашио обор как стои въпроса с плявата ,какво Ви интересува чуждите неволи?!?!
Нали с Черепухин Чампиони щяхте да ставата, днес не, МАНЯНА!!!!
Може и паса маняна,ама пупеша с кохонеса не,щото Роналдо му ги взе с една тройка а и вчера се видя кои има топки,баските ги доумъртвиха,та това е по повод предсказанията ти,че Барса март месец ще е трети,иначе нищо лично
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #9275  
Стар 17-03-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Може и паса маняна,ама пупеша с кохонеса не,щото Роналдо му ги взе с една тройка а и вчера се видя кои има топки,баските ги доумъртвиха,та това е по повод предсказанията ти,че Барса март месец ще е трети,иначе нищо лично
И на теб и на Жоро по отгоре, също и на ръкопляскащия Сашо- с трети и пети отбори какъв спор да се води и в Първа Лига и в Ла Лига.
А на тебе ако не е Барса на която се пребоядиса за да видиш трофеи ,защото ако чакаш на Подуене още 3-4 години ще се пениш тука на форума с калъфките, оп те за трето и назад и калъфки не дават!
  #9276  
Стар 17-03-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
А на тебе ако не е Барса на която се пребоядиса за да видиш трофеи ,защото ако чакаш на Подуене още 3-4 години ще се пениш тука на форума с калъфките, оп те за трето и назад и калъфки не дават!
Е то па твоита петолъчка цял живот с калъфки да те радва!Колкото до Барса и месията поклони се и кажи велики сте
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #9277  
Стар 17-03-2019
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Хахаха, някой много обича да се подпичкосва, но като не му изнася, се почва лесни-трудни, обор и т.н, без значение, че не се коментира БГ първенството в момента
Чък ти го каза супер, ако можех още веднъж щях да изракопляскам
Ако на теб не ти е кеф истината, то това не е наш проблем и си хвани УисЕъра и ела да ни го разясниш на 31ви, че както си се писал

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


  #9278  
Стар 17-03-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

За 31 щом съм се записал ,сигурно няма да е за 6 месечен бан , а може и да е за да не чета тука това реване като Многострадалната Геновева.
Атлетико и Чоло спечелиха доста неща , които в близкото минало отбори със до 100 милиона бюджет в Ла Лига можеха или и днес могат само да мИчтаят.
Че Чоло се е изчерпал , това аз обикновения запалянко съм го казал преди година след загубения втори финал в Шампионска.
Единствения трофей който мисля винаги ще му липсва, и с право щом не може да докара днес до домашния финал на Уанда за мен е свършил цикъла в Атлетико, който с бюджета си може да си позволи който и да е треньор с визитка.
И сега бюджета е 350 милиона , ами то и Милан, Интер , Манчовците и Сити и Юнайтед, Арсенал и ПСЖ имат бюджети като тоя ,че и повече ама са с калъфките в последните 5-6 години.
Даже не слагам на Сашо любимия Байерн , че там положението е плачевно и половината отбор е пред пенсия.
Стораро , каква беше дИрективата , за която само ти знаеш като Ви назначиха Черепо.
Сигурно е буква Г с поклон пред Лайноходец у лево и у десно , аре по сериозно моля те .
На ГуранУв още му вадят чимовете от завъртането на Лукоку.
Само ти и още двама вярвате в директивата и в титлата , ГГ ти каза отколе ние играем за 2-3 място.

Последно редактирано от Neo64 : 17-03-2019 на 16:56
  #9279  
Стар 17-03-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
За 31 щом съм се записал ,сигурно няма да е за 6 месечен бан , а може и да е за да не чета тука това реване като Многострадалната Геновева.
Атлетико и Чоло спечелиха доста неща , които в близкото минало отбори със до 100 милиона бюджет в Ла Лига можеха или и днес могат само да мИчтаят.
Че Чоло се е изчерпал , това аз обикновения запалянко съм го казал преди година след загубения втори финал в Шампионска.
Единствения трофей който мисля винаги ще му липсва, и с право щом не може да докара днес до домашния финал на Уанда за мен е свършил цикъла в Атлетико, който с бюджета си може да си позволи който и да е треньор с визитка.
И сега бюджета е 350 милиона , ами то и Милан, Интер , Манчовците и Сити и Юнайтед, Арсенал и ПСЖ имат бюджети като тоя ,че и повече ама са с калъфките в последните 5-6 години.
Даже не слагам на Сашо любимия Байерн , че там положението е плачевно и половината отбор е пред пенсия.
Стораро , каква беше дИрективата , за която само ти знаеш като Ви назначиха Черепо.
Сигурно е буква Г с поклон пред Лайноходец у лево и у десно , аре по сериозно моля те .
На ГуранУв още му вадят чимовете от завъртането на Лукоку.
Само ти и още двама вярвате в директивата и в титлата , ГГ ти каза отколе ние играем за 2-3 място.
Яка тирада и на практика нищо сериозно,а твойте сигурни предсказания за чоло пупеша ги помним всичките и както писаха по горе иде реч за топките на чоло,а темата за за лудогорец е друга тема,щото гледай супата да не хапне още две загуби пт Левски и белкем млъкнеш!Мани тва кажи за кохонеса на чоло,торро а
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #9280  
Стар 17-03-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Яка тирада и на практика нищо сериозно,а твойте сигурни предсказания за чоло пупеша ги помним всичките и както писаха по горе иде реч за топките на чоло,а темата за за лудогорец е друга тема,щото гледай супата да не хапне още две загуби пт Левски и белкем млъкнеш!Мани тва кажи за кохонеса на чоло,торро а
Бягаш по тъча, ама тънко по Геренски
Кажи за дИрективата с която ми проглуши ушите за баш лескаря Божков и как тая сбирщина че става Чампион на РБ.
Чоло има кохонес дваж по големи от сите смяшни тренери на неплащащия стадион утбор от Гереня.
И единствения който от Атлетико средняк направи отбор с който се съобразява цяла Европа.
Паднали на 1/8 финал и ко рече, те отпаднаха балетю и шейховете дето ги редиха за Носители ти ми говориш глупости по подхуенски.
Твоите идоли ,дето бултраса ти каза за ко иде реч ни купа ни дупа в превод, ся намери Барсата и се криеш зад джуджето , месията та месията , убаво махни го и Барса няма да додрапа до 4-ката.
Футбола го гледаш през синия тапет и иЧ не го удяваш!!!
И тва е по тъча нали, ама как Вие всичко сте си платили и даже лицензите при -30 милки са Ви редовни от по редовни.
Казах ти , аз не съм от ония лапни шарани по на 30-40 лазарника,дето можеш да им разтягаш синяви лакърдии.
По наше село ,който плаща той поръчва музиката, така каза Бай ти Тошя на Априлския 76-а.
И като биеш Супата два пъти ми напомни да ти се извиня тука в прав текст и да кажа баси Лескарите сте велик дрийм тийм!

Последно редактирано от Neo64 : 17-03-2019 на 19:59
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Футболен, чат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 782 (0 членове и 782 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футболен ТВ понеделник ТВ Запалянко Интересното по ТВ за деня 1 16-04-2012 14:22
Кой е този футболен рекордьор?! Стоян СПОРТ 9 26-03-2012 06:32
ФУТБОЛЕН ПРАЗНИК DON Джолан СПОРТ 16 28-10-2011 21:45
Футболен маратон с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 21-10-2010 13:25
Футболен уикенд с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 14-10-2010 12:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.