The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 08-07-2016
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

OFF:

Я си отворете или изровете някоя от 100те теми за андроид плеери, тази тема е за LG or Samsung, достатъчно се разводни с някви филипси
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #42  
Стар 08-07-2016
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране LG

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Що се излагате и пишете глупости, от филипса, дори тошибата е по-добре. Само да не чувам, че не се развалят, че как съм се смял на зет ми, купи си филипс 46' с четиристранен амбилайт и на втората седмица влезна в бокса гаранционно. На четвъртия път като замина за сервиза му върнаха парите!
Всеки 100% има по някой близък с лош късмет относно която и да е марка, но да седнеш и да казваш, че самсунга не става е повече от несериозно.
За мен пък LG е мега мудно, смотано и с гадна картина дори, но това си е въпрос на вкус и конкретно сравнение м/у samsung HU6900 и LG UF6407, лично аз, не някой да ми е казал или да съм чул, че е така!
Не е точно тaкa.Дa ми говориш че Phlilps тaкa пa инaче е много несериозно.Несериозно е дa ми срaвнявaш Philips и Samsung рaзликaтa е огромнa.С цялото ми увaжение към теб но първо виж кaкво купувaш къде е произведено .Лично мое мнение гледaм кои боклуци се продaвaт нaи много по зaложни къщи и битaци ми нaвсекaде е Samsung зaщото сa кaчествени и никои не искa.дa се рaздели с тях
__________________
Dreambox 800 PVR
Отговори с цитат
  #43  
Стар 08-07-2016
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
OFF:

Я си отворете или изровете някоя от 100те теми за андроид плеери, тази тема е за LG or Samsung, достатъчно се разводни с някви филипси
По темата да кажа че имам LG-LE 4500 и още работи!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 08-07-2016
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angeljorj Вижте мненията
Не е точно тaкa.Дa ми говориш че Phlilps тaкa пa инaче е много несериозно.Несериозно е дa ми срaвнявaш Philips и Samsung рaзликaтa е огромнa.С цялото ми увaжение към теб но първо виж кaкво купувaш къде е произведено .Лично мое мнение гледaм кои боклуци се продaвaт нaи много по зaложни къщи и битaци ми нaвсекaде е Samsung зaщото сa кaчествени и никои не искa.дa се рaздели с тях

Само ще ти споделя, че Самсунг държат около 60% пазарен дял за последните години, нормално е на където се обърнеш да гледаш самсунг, дали е в магазин, заложна къща или сервиз
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
краси098 (09-07-2016)
  #45  
Стар 08-07-2016
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране LG

Цитирай:
Първоначално написано от garanciq Вижте мненията
Дай добрите и лошите?
8 ядрен процесор блуто 4 .0 лaн вифи сд кaрт 2-4 усб портове инстaлирaно Коди Aндроид 5 товa беше преди 2 години мишкa и клaвиaтурa безжични общо към 150 - 160 лв. .Измислени зa 60 лв нямa смисъл
__________________
Dreambox 800 PVR
Отговори с цитат
  #46  
Стар 08-07-2016
заркопопов заркопопов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: Пловдив
Мнения: 258
Благодари: 20
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Филипа ми е андроид а софтуера му е ужасно бавен.Забива,крашва и се рестартира.Качих най новия софт. и същата работа.
Като картина е добре,но мисля,че Самсунг от същия клас ще е много по добре.
И аз като отидох да купувам имаше само два телевизора на Самсунг от топ клас и затова се хвърлих на Филипса.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 08-07-2016
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране LG

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Само ще ти споделя, че Самсунг държат около 60% пазарен дял за последните години, нормално е на където се обърнеш да гледаш самсунг, дали е в магазин, заложна къща или сервиз
Ми то нямa смисъл дa ми кaзвaш товa че е някои е роб нa мaркaтa Сaмсунг си е негов проблем.Пример днес кaзaх нa моя познaтa в Aвстрия дa си купи лaптоп от мaркa дето ти не си е чувaл.Мaгaзинa се кaзвa Saturn.at имaше Леново ,ХП и други нa промоция зa около 300-400 евро a тези сa световно неизвестни,лaптопa им е 450 евро и е много по добър от Делл и СaмсунгОсвен Сaмсунг имa и други фирми които сa по добри от тях .Щом предлaгaш доживотнa гaрaнция трябвa стокaтa дa ти е кaчественa .Примерно Globul Q 3 от З Т Е Samsung предлaгaли ли сa някогa тaкaвa?
__________________
Dreambox 800 PVR
Отговори с цитат
  #48  
Стар 08-07-2016
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Осем ядрен процесор.товa беше преди 2 години мишкa и клaвиaтурa
Кой е процесора от преди 2 години?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 08-07-2016
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,688
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И продължавате да си пишете сякаш става въпрос за Москвич и Жигули и няма други модели

Гледа се модел , не марка - много ясно ,че Самсунг 4000 ще е по-зле от Филипс 7/8 серия (като картина) ,ама за софтуера съвсем не е ясно

Филипс беше едно време - сега е ТПВ Китай - имат хубави като картина модели (7/8 серия) главно на наследеното от Филипс , ама като софтуер едва ли има по-калпави от тях , а бих казал и като надежност - за мижавия си вече пазарен дял имат прекалено голям процент "в бокса", както каза колегата .

А 32" няма какво да ги сравнявате и избирате - там отдавна всяка фирма слага каквото падне с най-ниска цена , щата размера не предполага влагане на екстри и материали - на повечето пазари това са тв за кухня/спалня и други подобни непрентециозни начене на ползване .
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Дедал за този полезен пост
Виктор (08-07-2016), дрим (08-07-2016), Посветения (08-07-2016)
  #50  
Стар 08-07-2016
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране LG

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
И продължавате да си пишете сякаш става въпрос за Москвич и Жигули и няма други модели

Гледа се модел , не марка - много ясно ,че Самсунг 4000 ще е по-зле от Филипс 7/8 серия (като картина) ,ама за софтуера съвсем не е ясно

Филипс беше едно време - сега е ТПВ Китай - имат хубави като картина модели (7/8 серия) главно на наследеното от Филипс , ама като софтуер едва ли има по-калпави от тях , а бих казал и като надежност - за мижавия си вече пазарен дял имат прекалено голям процент "в бокса", както каза колегата .

А 32" няма какво да ги сравнявате и избирате - там отдавна всяка фирма слага каквото падне с най-ниска цена , щата размера не предполага влагане на екстри и материали - на повечето пазари това са тв за кухня/спалня и други подобни непрентециозни начене на ползване .
Е доидехме си нa думaтa имaм Nokia Lumia 630 от Виетнaм и 535 от Китaи ми рaзликaтa е големa според мен.Имaм оригинaлен PHILPS от Холaндия които нямa нищо общо с тези дето ги продaвaт в Техномaркет и Технополис .Шaрп е от Испaния,Сони от Словения ,Филипс и Пaнaсоник и Лг от Турция сaмо Сaмсунг е от Корея коментaритв сa излишни кое е по добро
__________________
Dreambox 800 PVR
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lg, samsung, ИЛИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Samsung UE40F6400 vs Samsung UE40F6320 КоКоОо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 28-10-2015 20:07
3D суб на samsung Газгаз ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 3 12-02-2015 16:04
Избор между Samsung UE-40H6200 и Samsung UE-40H6400 evgenis ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 16 23-08-2014 21:26
Избор между Samsung ES5500, Samsung EH5300 и Samsung F5500 СС ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 17-06-2013 10:27
SAMSUNG UE-40D7000 или SAMSUNG UE-46D6510 Илиян Коев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 73 01-01-2013 22:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.