The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Домашен майстор

Домашен майстор Форум в който разбиращите от електроника могат да споделят своя опит

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 12-06-2014
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,378
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина не пиши повече, просто им повярвай - иначе можеш да си пишеш глупости колкото искаш, но ще ставаш още по смешен!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12-06-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Пиша за последно в тази тема защото ме заболя корема от смях!
@yavor1, имам идея понеже виждам, че вече се сформира групичка от знаещи и разбиращи повече от японците, защо не вземете да направите един технически бум и да ги засенчите!? Като имаш толкова много тъп въпрос защо не го зададеш на OMRON! Аз съм убеден, че те ще ти отговорят ама ти едва ли ще ги разбереш. В последното съм сигурен.
Аз на теб ти казвам за пореден път: преди да пишеш прочети три пъти написаното по което си решил да се изхвърляш! Помисли, анализирай, вникни и чак тогава пиши. Че като ти чета как пляскаш мнения, явно на корабчето ти е скучно! То май така е по добре, че като знам там за удоволствията по добре мани, мани!
Казах ти да МЪЛЧИШ, когато говориш с мен, баси тъпото парче, е омрон да не са измислили законите на електротехниката и булевата алгебра, прекарал си се , не си бил на Далавера, преглътни и мълчи, а за корабчето - ами там не е за всеки, трябва доста и знания и хъс, не е за теб, слаб си и в кръста и в главата

А относно професионалните ми знания и умения, не си ти който може да ми дава оценка, това че си неграмотен не ти дава право да даваш оценки за област , в която си пълен профан , предполагам че дори и осцилоскоп не си виждал на живо, а иначе от Варна до София мога да те бия с дипломи и сертификати , ама това не е за твоята главица с 4-5 см череп.
Скривай се с тъпия си адаптер, който дори не е стабилизиран и мълчи
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12-06-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Пичове, май на всички ви е скучно, стига сте се занасяли, почна Мундиала, е за който не гледа футбол-кофти, ама за останалите КЕФ
Далавера, относно адаптерите на омрон, има едно такова нещо, дето му се казва маркетингов трик, пазарна икономика, работен дизайн и т.н.
Няма оригинален адаптер, който да не може да бъде заменен от друг, въпроса е когато техниката е прецизна, напрежението, което подава адаптера да е добре стабилизирано и точно, така, че да подава точното напрежение както на празен ход, така и при товар.
Относно ампеража, много се забавлявам като някой напише, че ако е повече ампеража може да изгори устройството ако искаш и 10А на колкото волта ти трябва му сложи, а устройството като консумира >1А, да си скъса гъза не може да изконсумира повече. Друг е въпроса, че прекаленото оразмеряване не е рентабилно.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
yavor1 (12-06-2014)
  #34  
Стар 12-06-2014
Аватара на pgi
pgi pgi е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 738
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само да допълня, че някъде е нужно не толкова да е добре стабилизирано, а добре филтрирано, например в аудиотехниката.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12-06-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Само да допълня, че някъде е нужно не толкова да е добре стабилизирано, а добре филтрирано, например в аудиотехниката.
Там е още по-особено,особено при големите мощности, ама да не раздуваме повече темата, че ще отиде на професионално ниво, а и мача започна
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адаптор, въпрос, За


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Wi-Fi адаптор за ET 4000 Дезео Xtrend 94 13-08-2015 13:53
!!!GM 990 HD SPARK RELOADED + WiFi адаптор!!! Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 1 09-11-2012 17:45
Купувам работещ адаптор за Dreambox 800 kolonkata Приключили продажби 0 05-07-2012 16:08
Продавам:Dreambox 500 S,рутер D-Link-524,USB БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР BELKIN play` Приключили продажби 3 10-02-2012 09:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.