The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > Приключили продажби

Приключили продажби Приключили продажби или обяви с изтекъл срок

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21-10-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Чано, пропуснал си да споменеш че WEP мрежи почти няма, да не говориме за Unsecured незабравяй че хората не пасат трева и всичко е WPA и WPA2, така че шанса да приемеш безплатен нет с твоята антена е равен на 0
Я да няма unsecured, тук около нас са поне 5 и то сканирани с обикновен телефон с Wifi, по курортите да не говорим. По бензиностанциите също.

Последно редактирано от koko_varna : 21-10-2012 на 12:09
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21-10-2012
styni styni не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

колега какво стана със снимките и аз съм заинтерeсован
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21-10-2012
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Чано, пропуснал си да споменеш че WEP мрежи почти няма, да не говориме за Unsecured незабравяй че хората не пасат трева и всичко е WPA и WPA2, така че шанса да приемеш безплатен нет с твоята антена е равен на 0
то при и да няма,особено ако ги търциш телефона,при мен е пълно,имам още една антенка и от 2 години пари за нет не давам,поне 30 отключени има,да не говорим че като отида в некое заведение и седна и им искам ключа за нета хапна една пица и после всичко е фрее,,,,,,,те така се прави,
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21-10-2012
гбг844 гбг844 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 66
Благодари: 4
Получил благодарност:
23 пъти в 13 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Рутерите,които имат функция WPS/QSS и тя е включена с линукс и инсталиран reaver-wps се разбива паролата независимо от кодировката без използване на таблици.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21-10-2012
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от styni Вижте мненията
колега какво стана със снимките и аз съм заинтерeсован
ще ходя да я снимам днес че нее в апартамента а в къщата.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21-10-2012
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Я да няма, тук около нас са поне 5 и то сканирани с обикновен телефон с Wifi, по курортите да не говорим. По бензиностанциите също.
За курортите съм съгласен, бензиностанции също, но кой ще си купи такава антена и ще седи в близост до бензиностанция ил ще живее на курорт за да приема безплатен нет с подобна антена;;572 един Acess Point например върши в пъти по добре работа от подобнен китайски буклук, лично бях повдигнал подобна тема преди http://dtv-bg.com/showthread.php?t=23483 и се уверих, че тия китайски антени неструват, пък и ако е много хубава чано ще си приема той безплатен нет а няма да я продава Питал съм хора, които продават такива антени дали може да ми демонстрират как се хаква WPA мрежа и всеки отказва, ами от това по голямо доказателство какво.....
А относно това че има и хора които нищо неразбират от WEP и WPA е така, но рано или късно като им падне скоростта ще се усетят и тогава какво правиме с антена като тази?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21-10-2012
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
За курортите съм съгласен, бензиностанции също, но кой ще си купи такава антена и ще седи в близост до бензиностанция ил ще живее на курорт за да приема безплатен нет с подобна антена;;572 един Acess Point например върши в пъти по добре работа от подобнен китайски буклук, лично бях повдигнал подобна тема преди http://dtv-bg.com/showthread.php?t=23483 и се уверих, че тия китайски антени неструват, пък и ако е много хубава чано ще си приема той безплатен нет а няма да я продава Питал съм хора, които продават такива антени дали може да ми демонстрират как се хаква WPA мрежа и всеки отказва, ами от това по голямо доказателство какво.....
А относно това че има и хора които нищо неразбират от WEP и WPA е така, но рано или късно като им падне скоростта ще се усетят и тогава какво правиме с антена като тази?
абе ти къде живееш бре,да не си некъде по границите на БГ та говориш некви тъпотии тук,виж колко ти усилва сигнала оооооо,и тогава пиши тъпотий,а относно за WPA i тн,в нета всичко си пише и може за един ден да се изучи...АЙде стига си ми спамил по продажбичката,,,
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21-10-2012
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, давай снимки на антената и предлагай обща цена заедно със Скай Стара, да правим далаверата. Тъкмо няма да се разкаваш 2 пъти до еконт.
Стига сме си чесали езиците, бизнес да става
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21-10-2012
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Колега, давай снимки на антената и предлагай обща цена заедно със Скай Стара, да правим далаверата. Тъкмо няма да се разкаваш 2 пъти до еконт.
Стига сме си чесали езиците, бизнес да става
е и аз така викам де,само ми спамят тука,ми преложи нещо де,не ги разбирам аз много търговийте
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21-10-2012
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
За курортите съм съгласен, бензиностанции също, но кой ще си купи такава антена и ще седи в близост до бензиностанция ил ще живее на курорт за да приема безплатен нет с подобна антена;;572 един Acess Point например върши в пъти по добре работа от подобнен китайски буклук, лично бях повдигнал подобна тема преди http://dtv-bg.com/showthread.php?t=23483 и се уверих, че тия китайски антени неструват, пък и ако е много хубава чано ще си приема той безплатен нет а няма да я продава Питал съм хора, които продават такива антени дали може да ми демонстрират как се хаква WPA мрежа и всеки отказва, ами от това по голямо доказателство какво.....
А относно това че има и хора които нищо неразбират от WEP и WPA е така, но рано или късно като им падне скоростта ще се усетят и тогава какво правиме с антена като тази?
но рано или късно като им падне скоростта ще се усетят и тогава какво правиме с антена като тази?
един познат си беше купил една антена за обикновенна телевизия с мотор за 13 лв,и беше измъкнал мотора и го беше монтирал на такава антена и си въртеше и си ловеше нет човека ......
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, Заменям, ИЛИ, Интернет, Калифорния, продавам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам/Заменям Skystar HD2 PCI kristov Приключили продажби 1 10-09-2012 23:54
Продавам Интернет антена 5Ghz+ RocketM/комплект/ Бианконет Приключили продажби 1 31-08-2012 12:56
ПРОДАВАМ ИЛИ ЗАМЕНЯМ DM 500S росенганев Приключили продажби 1 09-01-2012 21:40
Заменям или Продавам Бойко Модули 0 07-12-2011 22:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.