The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > Xtrend

Xtrend Xtrend приемници

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #25  
Стар 04-08-2012
Аватара на shemetcho
shemetcho shemetcho не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Димитровград
Мнения: 280
Благодари: 134
Получил благодарност:
68 пъти в 41 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TOLIO Вижте мненията
не не съм правил фулбекъп и не знам как става! смених си имиджа още в началото сам като попитах тук и ме оплюха че не можело да го прави някой който не знаел как става! Разбирам че пишпаме къде ли не НЕЗНАЕЩИТЕ но някой ден трябва да станем знаещи. Никой не се е родил научен. Благодаря за оказаната помощ и маааалко по-скромно от колегата в поста преди мен! Може да осирам но осирам си МОЯ приемник! Ако съм помолил за помощ то то е за да ми помогне някой ЗНАЕЩ нали за това е форума? Ако се бъркам в това поправете ме! Жалко че има такива Сеирджии които само критикуват! Ако не желаеш коега да помогнеш (говоря за колегата с поста преди мен) по-добре не давай мнение! Благодаря на Веско за помощта и за желанието да помогне!
Колега, не си ме разбрал явно. Винаги съм бил ЗА да се учи човек. Нямам нищо против това да питаш. Ама преди да попиташ защо не поразрови из форума? Имаше преди време подобен казус, или е по лесно от вратата и за краката...
Някой ти даде акъл да си купиш Xtrend а сега де го тоя?

http://linuxsat-support.com/clarke-t...-3-0-1%5D.html
Първото попадение от Google
Ето ти още малко инфо от същия форум: http://linuxsat-support.com/clarke-t...w-upgrade.html
__________________
Hasta siempre, comandante

Последно редактирано от shemetcho : 04-08-2012 на 22:10
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
6000, xtrend


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпрос за HANDAN HCX 6000 CHD MP crashover ДРУГИ 2 12-03-2012 18:22
XTREND ET5000 HD - 528 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 10-07-2011 17:12
Очаквайте скоро DM 6000 PVR Крал Артур DREAMBOX 4 02-04-2009 19:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.