The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 14-06-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

И 50% от абонатите ,дето сме пръснати из Еуропата , като ми изтечат тия 6 месеца , ще им платя един гол у" за по нататък, купувам си две Зеро и ги нанизвам на рутера , ебати и селяните Старозагорски, то техните простотии нямат край , с години им търпим изцепките, да не говорим , че качеството на каналите е като на Телевизор Опера от времето на Пленума от 76-та
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14-06-2015
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тука малко се изхвърли!
Човек трябва да е благодарен а не да плюе в кладенеца от който пие вода.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14-06-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Къв кладенец,кви 5 лева, ако не е малкия и моята с пет шест тъпи канала, които даже не знам и къде са на официалните кутии, тоя кладенец с престоялата вода не ставаща за пиене отдавна да съм го заринал
Ти кажи да оправят HBO-то, теории на конспирацията не ни интерисуват, като декодери Power Vu,трасета,прасета,тецове и старозагорски простотии, щом раята плаща нещо трябва да се гледа , ако не ,"а томар пор куло" и следващия на опашката, аз без Диема Спорт и Филм + , мога да мина , защото мачовете ги гледам и без черната лента криеща кражбата на интелектуална собственост, и да се стегнат , че Плюса е собственост от 1 месец на могъщата Телефоника , да не поемат чаршафа навътре и да немат кинти за ракетата

Последно редактирано от Neo64 : 14-06-2015 на 10:51
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
111111 (14-06-2015)
  #74  
Стар 14-06-2015
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Типично мислене на селски терикат. Жалко че толкова време живееш в бяла държава,нищо не си прихванал. Ще ме извиниш за откровенната оценка.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 14-06-2015
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък се чудя какво толкова му плащате на тоя HBO
Програмната схема ама въобще ни ми грабва окото - имам чувството, че е канал с наети видео касети от зората на кабеларките - един и същи филм в продължение на месеци го въртят хах
__________________
Отговори с цитат
  #76  
Стар 14-06-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Да не е луд да си подритва трудовата книжка че да ти каже, имат си телефон булсатком за връзка с клиентите там може и да ти кажат.

ПП: Само да ви светна ако не знаете че powervu катанеца на HBO се сменя на 24 часа.
Вито си казва някои неща, затова и написах.
На националния нищо не знаят и са пълен зян... Там съм звънял 2 или 3 пъти, като единия беше вечерта, към 8 и нещо, когато даваха Али Ръза. През цялото време на "разговора" с жената отсреща, чувах ясно филма, а на "консултантката" отсреща, ѝ личеше, че ѝ беше досадно да ми отговаря и искаше по-бързо да затвори, за да си гледа филма. Толкова със съпорта им.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 14-06-2015
Аватара на Iliyan N
Iliyan N Iliyan N не е на линия
наблюдаващ
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Italy
Мнения: 656
Благодари: 403
Получил благодарност:
201 пъти в 112 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БониБо Вижте мненията
Аз пък се чудя какво толкова му плащате на тоя HBO
Продължавай все така....с четенето на програмата!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 14-06-2015
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
...живееш в бяла държава....
Несъмнено в Испания има елементи на бяла държава, както и в България. Но ако си мислим, че там няма цигани, незаконни строежи, корупция, продажни политици, престъпност, значи сме мечтатели.
Просто при нас мащабите са малки и бялото не блести така, както е в Испания.
Имаме много общо с тях, но най-голямата разлика е, че те не са намръщени и агресивни, както е прието да се демонстрира у нас.
Накратко: При нас посредствеността е агресивна, а при тях посредствеността е усмихната.

По темата - ако проблемът е в това, че след смяна на ключ, не може да се рефрешне декодера, и така дни наред, баси и професионализма...
ОнемЕх, закУевам се...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
njor (14-06-2015)
  #79  
Стар 14-06-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Софийски ,
казва се "ТАРИКАТ" и това е призвание не епитет, и няма значение дали държавата е бяла, черна или пимбяна , след като плащам искам , да си получавам услугата за платеното , така трябва да бъде и в трите квалифицирани по цвят от теб държави, ама не, значи любимия ти оператор , може да краде излъчването на Канал+ Лига , но не може да излъчва ,пакета платен от хиляди , това ли искаш да ме убедиш мен и всички потърпевши, ти да не си на трудова книжка при тях , и ако си да ти обадя , ако нямате необходимите кадри ,които да се справят на момента с "проблема" , който според някой е вътре в операторските ви "джаджи"/ резолюция на ХД каналите отврат/,а не е неплатен абонамент към HBO, ще вдигните трудовото възнаграждение и от плеядата ,техници с висока квалификация , все ще клъвне някой да ви оправи бакиите.
И накрая , че в бялата държава, която упоменаваш , като просташкото отношение на Булсат към своите клиенти няма, спре ли карта и звъннеш на колцентъра , по Кроно експрес за 24 часа имаш нова,предполагам това ти говори нещо-24 ч., тия 24 дена се ебават с всички и ти ми изскачаш тука с някакво определение за тарикатлъци, селяни и прочие .
Съвет , като ги зацувам по телефона твойте и ако продължаваш и теб в това число ,направо ум ще ви зайде, и не бутай магарето под опашката , че черната лента от септември ще изчезне от раз......., да си "тарикат" , не значи да се правиш на глупак и да си траеш ,като такъв
x Валчо,
не вярвам да си мислиш , че и при вас не се показва само лъскавото , , те и швейцарците са най принципните ,най некорумпираните и най точните , ама я виж в последно време банки, аверчето Сеп Блатер и прочие, нали знаеш лафа , като чукат у комшията , се чува и у Вас, и проблема не е в агресивността, проблема е ,че когато има видим проблем , замазваме и замаскираме това със спорове , за да омаловажим проблема.
Да тука има корупция ,незаконни строежи , измами и прочие, но има съд осъдени и съборени строежи, докато това петно бяло ,което се вижда тука от време на време , няма как да се разпростре , върху огромното черно, което все се опитваме да омаловажим и прикрием ,с разтягане на локуми и безсмислени дискусии из нашта любима Родина и по форумите

Последно редактирано от Neo64 : 14-06-2015 на 17:47
Отговори с цитат
  #80  
Стар 14-06-2015
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ти да не глътна някоя ракийка,че запали така?
И за твое сведение си имам собствен бизнес така че не ме прикачай насам натам.
Не че няма да ми е приятно да имам нещо общо с тях,тъй като аз за разлика от теб мога да оценя какво са направили и какво правят.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo, Да, няма, повече, предлага, се, Спря


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
BTV action спря в мрежата на Blizoo дрим ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 42 26-05-2013 17:50
Спря токът в Мюнхен... ВалчоП Дъра-Бъра 30 15-11-2012 20:24
Була спря наполовина PayNera ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 17 22-01-2012 17:41
BNT World спря излъчване от 16Е???? berks Български програми на останалите спътници 10 01-05-2011 13:53
Телевизията на Виваком спря...... alexi ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 111 30-11-2010 23:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.