The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-03-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране Искам извинение от Хиената!

Преди десетина дена модератор Хиена си позволи за пореден път да промени (замени) мнение на съфорумец.След уличаването изтри всички мнения? http://dtv-bg.com/showthread.php?t=3...ED%F2%E5%ED%E0 Аз съм за истината и мъжкото държане и не понасям такова ..... поведение.След направена от мен констатация дословно ''Ставаш изключително нагъл'' бях баннат с обяснението:

Цитирай:
Вие сте баннат, поради следните причини:
За обида към модератор ! Следващия път повече!

Дата, на която баннат ще бъде премахнат: 05-03-2014, 23:00
Не смятам че съм го обидил с нещо.
Затова искам официално извинение.
Както казах обичам мъжкото поведение!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 06-03-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Хора вие съвсем изтрещяхте, накрая май аз ще се окажа най-нормален от всички.
Незнам какво точно е ставало в темата, той и Хиената е много сприхав на последък, но повярвай ми тая жаба не е въобще стока. Мисълта ми е, че може Хиената да е променил не веднъж някой пост, заличавайки първоначално някои тъпизми, а после целият пост и да сте видели само цензурираната част, незнаете и какво още са си писали на ЛС, може и по невнимание да е изтрил част от пост, може да е копнал нещо друго също по невнимание, всички сме хора може да сгрешим. Не съм адвокат на Пешо, но след като той в качеството си на модератор е преценил да изтрие някой пост, не може да го нападате и да искате обяснения - има го и в правилата. Когато сметнете, че даден модератор си превишава правата, единственото което трябва да направите е да сезирате администратора.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 06-03-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Жоро,жабата че не е свет не е.Ние с него сме се карали за различните му никове.Хиената му преправи пост в който той се опитваше да помогне на колегата и преправянето беше да го унизи и уязви.Не случайно него не го банна въпреки че си размениха обиди а мен за една навременна забележка...Знам и го приемам че модераторството е неблагодарна работа но човек като се е хванал с нещо трябва да го върши качествено.А и искам да видя след 10 дена какво му е мнението пречупено от времето.

И моля никой колега съфорумец освен модератор и нагоре да не пише(спами)в темата!

Последно редактирано от njor : 06-03-2014 на 02:04
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
exodus (06-03-2014)
  #4  
Стар 06-03-2014
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Аре сега ново двайсе.
Има една поговорка - Когато двама си ги мерят не си подавай дупето...
Първо искам да кажа на njor :

Правилата

3. Потребителят няма право да коригира действие на Модератор /Админ/ в дадено мнение. /например, ако Модератор изтрие част от мнението съдържащо ключове, реклама за платен шеринг, нападки, обиди или провокации към друг потребител/.

4. Потребителят няма право да обсъжда действията на Модератор /Админ/. Обсъждането им може да Ви доведе до незабавен бан.

Искам да попитам njor: Според правилата сега в този момент за БАН ли е ? Искам да го попитам кой е наглия в случая, при ясно написани правила!!!

Ще нахвърля на 2 на 3 за какво става въпрос. Правя го за 1 и последен път.
Този същия симпатяга, за който си сложил жалейка и оплакваш е наш стар познайник. Човек с няколко ника. Преди време беше доста активен тук, но след това се почуства нереализиран и реши след всеки един свой пост да иска БАН. Тогава не получи БАН точно поради тази причина, че много го искаше. Заяви, че повече няма да влиза в форума.
В последно време се прероди като Кермит. Единствената му цел в всеки пост бе апостроф, което по-късно се потвърди от тирадите му на лично.А не помощ към потребителите.
В момента в който започнах да действам като него, но по мой си начин, той започна старата песен на нов глас, но този път на лични. Искам БАН. Последва отговор от моя страна, че точно той няма да получи БАН реши да ме провокира в темата. След редакция на постовете му в стил, който кара хората на “откровение“, последва и телефонно обаждане към мен. В 1 мин. разговор последва заплаха от него, а последствие и в темата, че “Утре Ви затварям форума“! Така ме уплаши, че ходих по баячки да ми леят “куршум“...

Сега аз чакам от njor извинение, за това, че нарушава правилата на форума в т.3 и т.4! Че също е с няколко ника тук!
Или се извинява, или темата се заключва и мести в кошчето!
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 06-03-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Първо в никакъв случай не приемам че е редно да редактираш и пишеш от името на съфорумец.Имаш право да му изтриеш пост и да го баннеш аргументирано.
Второ това не е за първи път и не мисля че съм те обидил с изказване на истина.Доколкото обсъждане на модератор-да нямам право по правилата а трябва да се оплача на собственика но той също е вдигнал ръце и не въвежда ред.Аз писах на мейла на форума и отговор и реакция няма а не смятам че въпреки че имам телефоните на всички ви трябва да звъня и да се обяснявам по телефон.
Трето аз друг ник нямам и никога не съм писал с друг ник.Преди година и отгоре един колега от нашата фирмата със същото име като моето написа няколко поста в тоя форум и беше баннат до живот.От тогава се обиди и повече не погледна тук.Това ти го гарантирам и ако искаш вярвай.
А дали ще ме баннеш отново оставям на теб да прецениш,но аз неправди не мога да търпя.
С последен поздрав (може би).
Ники
Отговори с цитат
  #6  
Стар 06-03-2014
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Ти май не желаеш да прочетеш правилата. Твоя си работа.
Но моля ти се не ми давай съвети как да модерирам в форума.
Всеки, а и ти с регистрирането си се съгласил с правилата и тяхното спазване.
Със собственика се чуваме редовно, не знам какво имаш предвид под вдигнал ръце.
Ако много държиш мога да отворя дискусия в която да бъдеш обсъден надълго и на широко в мод. раздела. Пак ти казвам не си играй с огъня за неща, които лично те касаят. Ако много го желаеш, ще последваш съдбата им.
За сега оставям темата. Довечера след като имам време ще реша съдбата и.
Поздрави.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 06-03-2014
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@Пешо мислех да се ваздържа да не пиша в тази тема но немога.
Казах ти и тогава по време на случката на лично ще ти го кажа и сега за да го прочетът всички, каквото и да е направил @кермит не е редно да му слагаш думи в устата който не са негови, особенно пък да го изкарваш че едва ли не има обратни наклоности.
По начина по който се държите тук с потребителите на форума в един момент да не се окаже че ще останете само модератори и новодошли потребители.
На тея новодошлите надали ще има кой да им дава съвети ми се струва.

Поздрави.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
Следните потребители (21) благодарят на kostading за този полезен пост
bu12tras (06-03-2014), Cool_Breeze (06-03-2014), gentu (06-03-2014), gogyto (06-03-2014), jassen (06-03-2014), Joe (06-03-2014), koscom (06-03-2014), miral (06-03-2014), njor (06-03-2014), Rabin (06-03-2014), register (06-03-2014), ReVo (06-03-2014), rumen (06-03-2014), wisco (06-03-2014), БОБИ (06-03-2014), ВалчоП (06-03-2014), Виктор (06-03-2014), Питагор (06-03-2014), Пламен Тачев (06-03-2014), Стефо (06-03-2014), Хиена (06-03-2014)
  #8  
Стар 06-03-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Ако много държиш мога да отворя дискусия в която да бъдеш обсъден надълго и на широко в мод. раздела. Пак ти казвам не си играй с огъня за неща, които лично те касаят. Ако много го желаеш, ще последваш съдбата им.
Винаги съм живял с високо вдигната глава на тоя свят.Държа да се получи това обсъждане публично да видим кой какво мнение има за мен а не да ми се вменяват прегрешения като втори никове и тн.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на njor за този полезен пост
Rabin (06-03-2014), ReVo (06-03-2014), SatBox EOOD (06-03-2014), Хиена (06-03-2014)
  #9  
Стар 06-03-2014
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Достатъчно поседя темата, заминава в коша.
Следващия път няма да съм толкова благосклонен.
Обяснение ще искате от жените си, децата си и любовниците си !

П.п. Костадине, това го слушам от доста време, ушите ме болят.
Та даже и модовете от другите форуми пишат тук, че там явно им е скучно.
Мятам я в коша, следващата подобна ще е с награди за милосърдие.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
извинение, Искам, от, Хиената


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
искам справедливост register Искам ! 27 31-12-2012 16:53
Искам Бг тв във Франкфурт!??? джиджи ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 11 01-11-2012 12:29
Искам БАН Devnull Кошче 11 31-05-2011 09:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.