The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 25-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Яворе, ако на зазката си сложиш гуми от F1, аз дали няма да те "отнеса" с опела , на магистралата, като бръмбар сламка? Защо си толкова убеден, че перфектната техника се намира у вас, а останалите сме идиоти? Тъпо е!

P.s: ЗАЗ 965, питай пингвина какво е това
додо, никога не съм имал ни претенции, ни желание да имам най-перфектната техника , дори и нископрофилните гуми на мерседеса замених с по-високопрофилни, но относно теб наистина отвсякъде ще те отнеса.
прапоръчвам да си пиеш с кеф питието и да си жив и много здрав.

дълъг живот , много здраве и любов пожелавам на всички , останалото е подробности , основното е да сме щастливи
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25-12-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

dodo_pv , малко повече четене (елементарна проверка в Гугъл) спестява писането на глупости . Бъркаш технологиите - това което ти виждаш (трепкането ) , няма нищо общо с обработката на картината и всички споменати процеси (и херци ). Това трепкане си е следствие на използваната технология (плазма - "При йонизация на атомите газ, произхожда изпускане на Ултра-виолетово-излъчване - тези процеси произхождат в плазма от където идва названието на плазменият телевизор и панел. УВ-излъчването не се вижда от човешкото око, но се преобразува от вещество под названието луминофор във видима светлина. Различните вещества светят с различни цветове" - има си http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...BB%D0%B5%D0%B9 въпреки всичките и недостатъци е полезно ) - виждат го малък процент хора и за тях естествено не е удачно да купуват плазмени тв .

Последно редактирано от Дедал : 25-12-2012 на 18:25
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Дедал за този полезен пост
dodo_pv (25-12-2012), Питагор (26-12-2012), Чък Норис (25-12-2012)
  #43  
Стар 26-12-2012
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Здравейте,
От много ядене и пиене снощи забравих вратата отворена и сега се връщам да я затворя.
@Дедал,
Много благодаря за информацията, снесена ми наготово. Така най-обичам, липсва каквато и да е загуба на време. А и не бих се сетил въобще да свържа трепкането с плазмената технология. Определено не съм съвсем сигурен дали ще е неудачна инвестицията ми в плазмен телевизор, при положение че половината си живот съм прекарал в гледане на 50 HzCRT. Особено ако контрастът и яркостта са прилични, както цената.
@Яворе,
Отдавна си член в този форум, имаш стойностни постове и мненията ти много тежат. Затова се закачам предимно към тези от твоите постове, съдържащи невярна или неточна информация. Идеята ми е единствено да накарам читателите им да потърсят паралелна информация по съответната тема от някъде другаде, да не приемат нещата, изнесени от теб, за чиста монета. Никакви личностни претенции нямам, а ако някога се появят, има си раздел Л.С.

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Когато в периферното ми зрение попадне Пълен набор завит в Мръсен найлон и собственика на тази компилация дава мнение за телевизори,наистина е Нещастие и ми идва в повече!

Dzumba,
Твоят проблем с DMе същия, като моя с тайвандската HTC. Няма решение, каквото и да се опита. Повтарям се, като напомням, че проблемите с гадния образ (мръсния найлон) са разрешени преди повече от 4 години. В момента той съществува частично при някои телевизори от много нисък клас, като недоразуменията SamsungSyncMasterXL2370HD, който имам нещастието да притежавам.
Мисля да си редактирам (за известно време) подписа, с надеждата нещата да се поизгладят.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26-12-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

цитат:
недоразуменията SamsungSyncMasterXL2370HD, който имам нещастието да притежавам.

И аз имам Самсунг ЛСД Sync Master 22 инча и това си е чист компютърен монитор или бъркам?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26-12-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,480
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,161 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз проблем с ДМ нямам,защото дървета не ползвам,ако ти ми кажеш какъв проблем е оправен и кой го оправил преди 4 години и как го е оправил,ще ти бъда много благодарен!И да си корегираш подписа,няма как да си изгладиш погледа!Камо ли да виждаш някакви светкавици и трептения в магазина!С горните дървета, истинско HD няма как да видиш,ако тоя мазньоч дето гледаш от набора те кефи,просто си щастливец!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26-12-2012
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Нека да не намесваме ЗАЗ - ГАЗ - АЗЛК 408 и 12-так дефорсак и сие в темата.
Додо - питай ме мен на л.с. какво е ГАЗ 53 че на такъв дзвер взех шофьорския курс С кат. 98г. - още се чудя как съм му въртял волана
Офтопик
Ами на ГАЗ 51 81-ва стартера беше долу до газта
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26-12-2012
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
цитат:
недоразуменията SamsungSyncMasterXL2370HD, който имам нещастието да притежавам.

И аз имам Самсунг ЛСД Sync Master 22 инча и това си е чист компютърен монитор или бъркам?
След като установих, че има проблеми при функционирането му като монитор с DVI и HDMI кабел, го занесох в севиза. Там ми съобщиха, че това било... телевизор. Като го тествах в режим 1920х1080 с компютъра и два дрийма, видях това, което дзумбата отдавна повтаря.
@ dzumba,
проблемите с мазането ги оправиха със скъсяване на времето за реакция на матриците, повишаването на честотата на опресняване и различните софтуерни методи за интерполация. В средните и високи класове TV е необходимо да вкааш в суров вид цялата информация от LNB по HDMI кабел, без да я скопяваш. Тунерите и процесорите на трите ми приемника го правят и не намирам проблем на LED телевизор от среден клас.
Ps: И аз нямам вече HTC, но проблемът с фирмата остана. Я се вземи в ръце и се анализирай по-сериозно, няма да си избягаш!

Последно редактирано от dodo_pv : 26-12-2012 на 14:13
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26-12-2012
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LZ5ZI Вижте мненията
Сто лева отгоре и вземам без да се замисля това:
http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E

телевизора предава идеално
но има два проблема
един чифт очила са 160 кинта
и консумацията на енергия му е 800 вата пик
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Отговори с цитат
  #49  
Стар 26-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
След като установих, че има проблеми при функционирането му като монитор с DVI и HDMI кабел, го занесох в севиза. Там ми съобщиха, че това било... телевизор. Като го тествах в режим 1920х1080 с компютъра и два дрийма, видях това, което дзумбата отдавна повтаря.
@ dzumba,
проблемите с мазането ги оправиха със скъсяване на времето за реакция на матриците, повишаването на честотата на опресняване и различните софтуерни методи за интерполация. В средните и високи класове TV е необходимо да вкааш в суров вид цялата информация от LNB по HDMI кабел, без да я скопяваш. Тунерите и процесорите на трите ми приемника го правят и не намирам проблем на LED телевизор от среден клас.
Ps: И аз нямам вече HTC, но проблемът с фирмата остана. Я се вземи в ръце и се анализирай по-сериозно, няма да си избягаш!
мноого интересно как става това упражнение,
направо за нобелова награда може да кандидатстваш ако направиш такова упражнение реалност
най-добре пийни малко зелева чорба или друг илач за изтрезняване
Отговори с цитат
  #50  
Стар 26-12-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,480
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,161 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нема да изтрезнее,не е пиян!Само дъртите комунисти имат такива бетонни тикви!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
2500, де, до, Избор, ЛЕВА, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор спънджбобо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 66 02-12-2012 21:48
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 07:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 18:42
Избор на телевизор valbg ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 16 21-08-2012 21:15
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 16:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.