The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 03-01-2015
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

STFU
Отговори с цитат
  #32  
Стар 03-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от алт Вижте мненията
STFU
Ти да не си собственик на магазин за телевизори, та така яко те дразни като някой разправя как тества телевизори и какво се получава ???

Да днес тествах плазма, в понеделник ( ако не натрупа яко сняг) пак ще ходя да тествам и други телевизори.
На теб какво ти пречи че имам време да ги тествам, преди да купя още един ?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 03-01-2015
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Люкси като гледам коя ценова група си избрал няма да намериш това което търсиш. Искаш с тая флашка дето ходиш с нея да тровиш хората (наречени от теб платени мошеници) да ебеш дявола във въздуха ама за 700 кинта той ще клати тебе! Аз ако съм собственик на магазин такива като тебе още на входа ще им давам по една свещ ти си умен човек сам се сетиш какво да правиш с нея и те пускам да тестваш. Затова хората са качили стоката и сервизна информация в интернет не като отидеш да гледаш зад телевизора в магазина ми да седнеш на удобно и да помислиш. Другия път си вземи и ролетка да измериш да не те мамят нещо в инчовете. За тия пари дето си ги приготвил каквото и да купиш е все тая ама нищо ходи тествай. Я забоди я тая флашка на един телевизор за 2 хилки да видим дали ще маже марки и модели няма коментирам ти си спеца там в технологиите. Оставам с впечатление че ти не търсиш телевизор а ти е кеф да тормозиш хората в магазина ама те ще те вземат за подбив което не е в твой плюс, ама ти си знаеш.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън

Последно редактирано от Ламерът : 03-01-2015 на 21:04
Отговори с цитат
  #34  
Стар 03-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Люкси като гледам коя ценова група си избрал няма да намериш това което търсиш. Искаш с тая флашка дето ходиш с нея да тровиш хората (наречени от теб платени мошеници) да ебеш дявола във въздуха ама за 700 кинта той ще клати тебе! Аз ако съм собственик на магазин такива като тебе още на входа ще им давам по една свещ ти си умен човек сам се сетиш какво да правиш с нея и те пускам да тестваш. Затова хората са качили стоката и сервизна информация в интернет не като отидеш да гледаш зад телевизора в магазина ми да седнеш на удобно и да помислиш. Другия път си вземи и ролетка да измериш да не те мамят нещо в инчовете. За тия пари дето си ги приготвил каквото и да купиш е все тая ама нищо ходи тествай. Я забоди я тая флашка на един телевизор за 2 хилки да видим дали ще маже марки и модели няма коментирам ти си спеца там в технологиите. Оставам с впечатление че ти не търсиш телевизор а ти е кеф да тормозиш хората в магазина ама те ще те вземат за подбив което не е в твой плюс, ама ти си знаеш.
Никакава ценова група не съм избрал още.
Тая плазма я нямаше преди 5 дена и по принцип, плазми няма из магазините вече. На нея няма и вход за сателитна антена. Та съм я тествал напълно случайно, за да видя дали е вярно, че плазмите нямали проблем с бързите движения.
Флашките съм ги пускал и на по 2000 евро крив Самсунг и Филипс. Със същия проблем на кофти картина. И на 1000 еврово ЛГ я забучвах и на други разни марки от по 1500 евро. Тука при мен няма нищо странно в това да си купиш телевизор за 1500 евро, всеки сульо и пульо може да извади толкова мангизи от джба си и да плати, особено в този период, на 13-та допълнителна заплата.
Лично за твое сведение, вече съм се прекарал и съм купил едно смотано 50 херцово LG LN5406 произведено януари 2014г. Та сега ги тествам, за да си намеря нещо с поне 100 реални херца на екрана и да работи без да насича и без да стават мътилки по време на бързи движения. Значи имам какво да гледам в момента и мога да ти тествам колкото си искам. Магазини има много, защото в всяка по-голяма бакалия продават и телевизори. А продавачите мога да ги тормозя много яко, защото знам че винаги мога да отида до гр. Трир и да си купя оттам по-евтино телевизор, когато съм разбрал кой ще ми върши работа.
Гледам че има едни и с двоини тунери за сателитна телевизия и има даже такиви и с 200 херцови ( реални иначе пише че са 800 ) екрани. В момента тези 200 херцовите от по 46 инча вървят по 999 евро, при първоначална цена от по 1400 евро.
Най-големият проблем е, че не знаят да ги настройват по магазините където са на по-ниски цени. В по-малките магазинчета може и да има разбиращи продавачи, ама как да му дам 400 евро повече на някой дребен търговец за един и същи телевизор ? Не върви някак си.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 03-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Люкси, не те познавам, но усещам някои неща в теб , които ще ги напиша - дано нищо от тях да не е вярно.
Държиш се като някое малко злобно човече, което още като погледне през прозореца вкъщи и вижда измамници навсякъде около себе си. Та тези измамници искат да ти продадат телевизор струващ 1500 долара за 500 долара, искат да ти продадат телевизор който работи по-добре от това което си очаквал, плейва всички формати, и за капак на всичко не маже никой канал. Телевизора е марка ALL(САМСУНГ+LG+SONY+PANASONIC+TOSHIBA) , ФУЛ ХД 4к УХД РЕДИ с 4д и активно-пасивни очила от които не те боли празната глава, ама те боли гъз*а щото е супер реалистична картината. Та тези същите хорица се опитват да те измамят на общо основание ама ти упорито не им се връзваш и търсиш телевизор който да ги може тия всичките работи АМА да не е на ПУЛС МОД ами да е винаги натопорчен и да те чака да влезеш в стаята па да се пусне сам.
Нищо лично , но от клиенти като тебе никой търговец или производител не е прокопсал. И за да не съм нацяло офтопик - твърдиш, че се занимаваш с телевизори от доста време и четеш ли четеш.... ПИЧ ТИ ПРОБВАШ ПЛАЗМА ЛГ!!!! Тука даже и на дзумбата ще му се приплаче... 50 инчова плазма LG за 700 долара и ти и правиш хайенд тестове... Просто си мисля че четеш форумите само за да пишеш глупости в тях...


И защо по дяволите си решил, че продавача в магазина е длъжен да ти настрои телевизора??? И как разбра че 2000 евров филипс става за нещо? Тва някой ти го каза или ти го реши по собствено усмотрение? Това, че ти продават телевизор за 2К не означава че телевизора струва толкова. И ако можеш да намериш магазини с разлика 400 евро между тях на един и същ продукт нищо чудно че не можеш да намериш хубав тв Те до 2к евро са нисък клас

Последно редактирано от TUISTERa : 03-01-2015 на 23:55
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
sarivano (04-01-2015)
  #36  
Стар 04-01-2015
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Лелеее... Пък аз като си купувах телевизора, работех в магазин за техника като продавач-консултант. И сам си го продадох и сам се излъгах. Купих го "на сляпо" заради IPS матрицата и марката (Panasonic - която преди две години говореше много). Но не съжалявам за избора си, телевизора е уникален и вади страхотна картина.
След като го взех, го изложихме в магазина на една стена с всичките "големи" марки и единствено модел на Toshiba можеше да се конкурира с него като цвят и контраст.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 04-01-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Лично за твое сведение, вече съм се прекарал

Щеше да е УЧУДВАЩО, ако при такива задълбочени "техничарски познания" си беше купил правилен телевизор))))

Я се престраши и дай линк към "техничарските " форуми където Звездиш

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
На нея няма и вход за сателитна антена.

Вероятно няма спътников тунер, но за "техничар" като теб отсъствието на един "вход" не е препятствие)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 04-01-2015 на 00:29
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на sarivano за този полезен пост
TUISTERa (04-01-2015), vasilstf (04-01-2015), БОБИ (04-01-2015)
  #38  
Стар 04-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
И за да не съм нацяло офтопик - твърдиш, че се занимаваш с телевизори от доста време и четеш ли четеш....


И ако можеш да намериш магазини с разлика 400 евро между тях на един и същ продукт нищо чудно че не можеш да намериш хубав тв
Въобще не се занимавам с телевизори от доста време. През ноември ми дойде на акъла идеята да си купя още един телевизор, по-голям и по-добър.

Тука има и малки магазини, все още останали живи, който не могат да купуват големи количества и съответно вносителите им ги продават по-скъпо на тях, не им правят отстъпки от цената. По обявената цена на сайта на вносителя да ги продават на клиентите си. Та оня от малкия магазин като е купил един телевизор през лятото и като не го е продал за 1400 евро, сега големите магазини го продават същия само за 999 евро, още преди да почне сезонното намаление\разпродажба. В средно големите магазините които са го платили по-скъпо, преди да пуснат промоцията, сега свалят и те цената на 999 евро, само и само да се отърват от него навреме. Защото 400 евро за 28 процента от 1400 евро. А тяхната горница която надслагват върху платената от тях цена на вносителя, не е съществено по-голяма от 30 процента. А ако вносителя е решил да им дава да продават само с 25% горница, те тогава са на загуба ако му свалят цената до промоционалната. Та така, ценообразуването е кофти момент за дребните магазини, те заради това се принуждават да се групират в централи за купуване заедно на стоки от вносителите.
Аз в малък магазин не искам да влизам, защото знам че са прекалено скъпи стоките при тях. Пък и въобще няма същия избор както в големите магазини.

Последно редактирано от Люкс : 04-01-2015 на 01:06
Отговори с цитат
  #39  
Стар 04-01-2015
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да те светна, че всичките малки магазини, а и някои от големите не купуват стоката която продават. Взимат стоката на консигнация за определен период от време и ако не я продадат я връщат.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на vasilstf за този полезен пост
sarivano (04-01-2015), ВалчоП (05-01-2015)
  #40  
Стар 04-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vt1bg Вижте мненията
Да те светна, че всичките малки магазини, а и някои от големите не купуват стоката която продават. Взимат стоката на консигнация за определен период от време и ако не я продадат я връщат.
Тука при мен няма такъв филм.
Поради което малките измират бавно но сигурно. Повече от сугурно е че не можеш да отвориш малък магазин за продажби на телевизори, ако си нямаш вече клинтела. Ще фалираш много бързо.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32, 700, lcd, led, до, ЛЕВА, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИЗБОР НА 3 ДЕ ТЕЛЕВИЗОР ДО 2500 ЛЕВА хикиро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 74 27-12-2012 18:11
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 17:50
60 лева данък "телевизор" Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 26 17-06-2010 17:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.