The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 29-09-2011
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Когато си изградят оптичната мрежа , което значи след около 30 г приблизително , за момента има само 2 блока с оптика в Младост ако не се лъжа.
Абе май вече не са само 2. Преброих на картата към 30 и спрях, доста бързо пипат. Преди месец наистина бяха 2-3 блока.
Вчера се срещах с търговския представител от Виваком, който отговаря за нашата фирма в Сливен. Дойде да ни зарибява за по-бърз АДСЛ. Бъзикнах го, кога ще пуснат Файбър нет и в Сливен. Каза, че до края на годината ще има в много градове, но в Сливен специално ще позакъснее, защото имат спорове с кмета (Лечков) за канализациите. Според него Лечков е прибвал пари от друга фирма, която използва канализациите сега и не пуска БТК да полагат оптиката. Предполагам става въпрос за Близу, те се хвалят, че са им повечето от кабелите подземни вече. Абе хубава работа ама българска Иначе съм голям мераклия и аз на оптиката...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30-09-2011
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Виваком да не са пуснали и IPTV? Това от кога?
от 15.10 в 20 града, в още 40 през 1-во тримесечие догодина. Това през ADSL (колкото и да е ограничена услугата по този начин)
Оптика на много места, преполагам, че ще ползват влакна на други оператори срещу ползване на канална мрежа, а в някой градове ще им излезе по-тънко просто да изкупят готови мрежи (навремето така сториха с магазинната мрежа на 2be). Просто много закъсняха и ако искат да са поне малко адекватни...
Ценово ще тръгнат много агресивно. Да почакаме още 2 седмици.

Последно редактирано от мнн : 30-09-2011 на 20:21
Отговори с цитат
  #23  
Стар 01-10-2011
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги някой май беше казал, че БСК са купили и net is sat но ме съмнява понеже рекламират виваком и поточно вижте на страницата на нет ис сат че ми дава нещо бъг като дам линк.

Последно редактирано от Jovanoty : 01-10-2011 на 13:40
Отговори с цитат
  #24  
Стар 01-10-2011
Аватара на peterkk
peterkk peterkk не е на линия
Маркшайдер
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 135
Благодари: 32
Получил благодарност:
61 пъти в 22 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Специално за София - Младост 3 това е вярно. Аз от 3 месеца съм с интернет от БСК. Изкупиха мрежите на НетиСат и КоелНет. Качеството и скоростта са си същите, но намалиха цената за тези които ползват и телевизия. Предлагат скорости до 44 Мб.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 01-10-2011
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Четох в нета че нет ис сат са купени от виваком дори на техния сайт има реклама за техния нет, не мисля че са купени от БСК. Не слагам линк,че като сложа и се получава бъг.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 01-10-2011
Аватара на peterkk
peterkk peterkk не е на линия
Маркшайдер
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 135
Благодари: 32
Получил благодарност:
61 пъти в 22 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peterkk Вижте мненията
Специално за София - Младост 3 това е вярно. Аз от 3 месеца съм с интернет от БСК. Изкупиха мрежите на НетиСат и КоелНет. Качеството и скоростта са си същите, но намалиха цената за тези които ползват и телевизия. Предлагат скорости до 44 Мб.
Може да касае само "Младост 3". Аз повече от 5 години бях абонат на НетиСат и от 01.07.2011 ни прехвърлиха към Булсатком.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10-10-2011
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Възможно е колега, но ми е чудно понеже има реклама в дясно като отвориш техния сайт на net is sat за VIVACOM FIBERNET !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, виваком, ГЛЕДАМ, Да, как, на, сат, Тв, Телевизиите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Саитове за програмите на телевизиите imported_admin EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 9 03-10-2018 19:39
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 22:46
Как телевизиите все по-настойчиво ухажват дамите dido sat 2010 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 02-03-2011 19:25
Саитове за програмите на телевизиите imported_admin Полезни сайтове 0 04-04-2007 18:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.