The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-12-2014
Васко721 Васко721 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 59
Благодари: 15
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Малиииии, сакън недей, сега ще кажа на колегите да не те ядосват, че край, замина ни форума

п.п. На @Люкс, ще трябва явно да се преви отделна секция, като на @Рабин
А не е ли време модераторите да се замислят как постапват с абонати на форума?Какъв им е аршина?И ли кога как им е изгодно.Трият се постове,наказват се съфорумци,но на тези които не им харесват, смисъл? с .Тези вече с по1000 поста няма значение какво пишат
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21-12-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
. Яко нервиран вкъщи го свързвам към телевизора и той не работи.
Еми той брат ми е с техническо образование и не ми вярваше.
Я виж,като минат нервите,мътилката изчезва ли!
Добре,че брат ти, не те ебава!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
sarivano (21-12-2014)
  #13  
Стар 21-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Малиииии, сакън недей, сега ще кажа на колегите да не те ядосват, че край, замина ни форума

п.п. На @Люкс, ще трябва явно да се преви отделна секция, като на @Рабин
Ти не си ме разбрал правилно, за да ти замине форума, трябва да е моят компютър негов сървър и аз да съм седнал да правя нещо с компютъра.
Значи нема страшно, виждаш по ИП-то ми че съм по-далече даже и от указаното ми местоположение, цели 2000 км.

А за да се чудите още повече, ще ви кажа че мога да разпознавам когато се сменят кабелите на Hi-Fi уредба. Може да са между плейъра и усилвателя а може и между усилвателя и колоните. Сядам и слушам на сляпо и ти познавам всеки път кой кабел как променя естетиката на звука. Което се равнява да познавам всеки пък кой кабел е използван, ако съм ги слушал предварително внимателно, щети ги назовавам по име, без да виждам кой слагаш.
Такова нещо няма как да го замериш с никакви уреди произведени от никакви инженери, трябват си добре тренирани аудиофилски уши.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21-12-2014
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране PLASMA

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Боже, боже, колко мъка има по този свят, боже
Колко мъка има не знам ма лудите са повече отколко си мислиш просто нямам думи то бива бива ма човек толко да не се усеща какво пише
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21-12-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
А за да се чудите още повече, ще ви кажа че мога да разпознавам когато се сменят кабелите на Hi-Fi уредба.Такова нещо няма как да го замериш с никакви уреди произведени от никакви инженери, трябват си добре тренирани аудиофилски уши.
Тук си прав,сигурно си го прочел някъде!Кабелите имат посока и вързани обратно е все едно ушна кал в повече!Това не се мери,а се слуша и трябва да знаеш,какво трябва да чуеш!Същото е и при телевизорите,някой вижда,друг не знае,какво да гледа,докато не го светне някой американец!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
sarivano (21-12-2014), vasilstf (21-12-2014)
  #16  
Стар 21-12-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Ти не си ме разбрал правилно, за да ти замине форума, трябва да е моят компютър негов сървър и аз да съм седнал да правя нещо с компютъра.
Значи нема страшно, виждаш по ИП-то ми че съм по-далече даже и от указаното ми местоположение, цели 2000 км...
Благодаря ти, сега вече съм спокоен, защото първоначално си помислих, че си много як медиум и някви си 2000км нямат значение, но сега всичко е ОК О велики фараоне!

Цитирай:
Първоначално написано от Васко721 Вижте мненията
А не е ли време модераторите да се замислят как постапват с абонати на форума?Какъв им е аршина?И ли кога как им е изгодно.Трият се постове,наказват се съфорумци,но на тези които не им харесват, смисъл? с .Тези вече с по1000 поста няма значение какво пишат

Нещо си в заблуда, доста потребители с повече от 1000 поста си заминаха и това не е било никога критерий. Ще ти дам пример, ако това, което казвам не е вярно, как ще си обясниш новоизлюпилата се компетенция на по един два месеца!
И като четеш, чети наред, не само избирателно!
А да, за малко да забравя и прочети правилата също така
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Стар 21-12-2014
вассил46
Това съобщение е изтрито от вассил46.
  #17  
Стар 21-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Тук си прав,сигурно си го прочел някъде!Кабелите имат посока и вързани обратно е все едно ушна кал в повече!Това не се мери,а се слуша и трябва да знаеш,какво трябва да чуеш!Същото е и при телевизорите,някой вижда,друг не знае,какво да гледа,докато не го светне някой американец!
Ама ти си 100% вярващ че аз няма как да знам нищичко повече от теб, в никаква област.
Еми прочел съм го първо да, още когато не ползвах интернет през миналия век, си купувах аудиофилските списания на френски и английски. Та там разправяха че тестват кабели, па аз като по-найвен разбираш ли, вземах да им се хванах на въдицата и почнах и аз да ходя да си купувам играчки и кабели и разни други "магически" дреболии.
И потроших сумати парици в търсенето на "идеалният звук".

А кабелите и усилвателите и колоните се "разработват" , преди да свирнат чисто. Един лампов усилвател ако не е свирил един месец, още не става за слушане на музика от аудиофил.

Да бе, цигуларите пък свирят с цигулката един час преди да почне концерта, за да "загрее" и да почне да вади магическото си звучене.
Един правач на цигулки в Люксембург го питах дали не може да й се пусне музика на цигулката от колона, да си вибрира сама, за да не се мъчи цигуларят да свири, ама той рече че не знае да има някой да прави така.

Има много неща, непознати на повечето хора, но си съществуват.
Да ви напомня че съм атеист.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21-12-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Ама ти си 100% вярващ че аз няма как да знам нищичко повече от теб, в никаква област.
Грешиш,в тази област,в която всички ти се подиграват и никой не ти помага,само там е 100%!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21-12-2014
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Ама ти си 100% вярващ че аз няма как да знам нищичко повече от теб, в никаква област.
Еми прочел съм го първо да, още когато не ползвах интернет през миналия век, си купувах аудиофилските списания на френски и английски. Та там разправяха че тестват кабели, па аз като по-найвен разбираш ли, вземах да им се хванах на въдицата и почнах и аз да ходя да си купувам играчки и кабели и разни други "магически" дреболии.
И потроших сумати парици в търсенето на "идеалният звук".

А кабелите и усилвателите и колоните се "разработват" , преди да свирнат чисто. Един лампов усилвател ако не е свирил един месец, още не става за слушане на музика от аудиофил.

Да бе, цигуларите пък свирят с цигулката един час преди да почне концерта, за да "загрее" и да почне да вади магическото си звучене.
Един правач на цигулки в Люксембург го питах дали не може да й се пусне музика на цигулката от колона, да си вибрира сама, за да не се мъчи цигуларят да свири, ама той рече че не знае да има някой да прави така.

Има много неща, непознати на повечето хора, но си съществуват.
Да ви напомня че съм атеист.
Може ли да ми кажеш каква е разликата в звука при различните оптични кабели от източника до усливатела че аз не правя разлика а ти си гранде ухо чуваш като във френските и английски списания само на тоя въпрос ми отговори.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21-12-2014
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
А за да се чудите още повече, ще ви кажа че мога да разпознавам когато се сменят кабелите на Hi-Fi уредба.
-ти да видиш сродна душа , аз пък разпознавам в кой от трите контакта на разклонителя е включен щепсела на уредбата!!!(по някога жената ги вади за да си включи прахосмукачката и после аз винаги познавам че не ги е наредила правилно)Също така познавам и когато щепсела е обърнат на 180 градуса - просто ми изчезва половината от дълбочината на звука!!!(а за аудио кабелите ако им е объркана посоката въобще да не говорим , дори и жената познава и ми казва че нещо не е в ред ,ама ти още не си достигнал до това ниво маи)
А за смяна на кабелите - в последно време установих че маи мога да го правя от разстояние , така че може да те пробвам дали ще познаеш че съм ти ги сменил , само трябва да ми кажеш марката на уредбите които ползуваш!!!

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Може ли да ми кажеш каква е разликата в звука при различните оптични кабели от източника до усливатела че аз не правя разлика а ти си гранде ухо чуваш като във френските и английски списания само на тоя въпрос ми отговори.
-не може да ти каже щото май не ползува оптика , но аз ще ти кажа че има огромна разлика защото зависи колко силиции и какви примеси има при производството на оптичните кабели , то и за това цените им варират в такива големи граници!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 21-12-2014 на 21:38
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
toshiba, огромен, проблем, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем със CEC и телевизор Toshiba bodurov Xtrend 3 21-07-2014 23:46
проблем Toshiba 40TL900 pinka ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 19-09-2012 17:36
Toshiba анонсира телевизор със 7-ядрен процесор uniqad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 10-04-2011 00:13
Toshiba представи първия 3D телевизор в серийно производство който се гледа без очилa Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 10-10-2010 12:51
Световното започва с огромен концерт – гледай по БНТ и по нета! ТИНТИН ДРУГИ 0 08-06-2010 23:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.