The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-02-2016
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Том Холандър за очаквания сериал по AMC - "Нощният мениджър"

В очакване на премиерата на
„НОЩНИЯТ МЕНИДЖЪР“
по канал AMC
на 22 февруари в 22.00 ч.


Интервю с Том Холандър, в ролята на майор Коркоран


Том Холандър е най-известен с ролята си на лорд Кътлър Бекет в „Карибски пирати – На края на света“ и „Карибски пирати – Сандъкът на мъртвеца“. Други филми с негово участие са: „Мисията невъзможна – Престъпна нация“, „Мъпетите – най-издирвани“, „Невидимата жена“, „Въпрос на време“, „Хана“, „Солистът“, „Кръгът на посветените“, „Операция Валкирия“, „Елизабет – Златният век“, „Госфорд парк“, „Енигма“ и „Гордост и предразсъдъци“, за които е удостоен с Наградата за комедия на раздаването на филмовите награди на вестник „Ивнинг стандарт“ и Наградата на лондонските критици за най-добра поддържаща роля.

През 2010 година Холандър и сценаристът Джеймс Ууд създават телевизионния сериал “Rev.”, отличен с Наградата на Академията за най-добра ситуационна комедия през 2011 година. Вторият сезон на сериала е излъчен в Англия по BBC 2 през 2011 година, а третият сезон – през 2014 година. Други телевизионни филми с негово участие са: “The Thick of It”, “Desperate Romantics”, “Headcases”, “Джон Адамс”, “Freezing”, “The Company”, “Животът и приключенията на Никълъс Никълби”, “Съпруги и дъщери” и “Шпионите от Кеймбридж”, за който е удостоен с Голямата награда на FIPA D’OR за най-добър актьор.

Холандър започва кариерата си в театъра, където през 1992 година печели Наградата „Йън Чарлсън“ за изпълнението си в “The Way of the World” в Lyric Hammersmith Theatre. Другите му театрални участия включват: “Както ви се харесва” на компанията Cheek by Jowl, “Ревизор” и “Тартюф” в Almeida Theatre и “Landscape with Weapon” в Royal National Theatre.

ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОБРАЗА

Том Холандър в образа на майор Коркоран


Майор Ланс Коркоран, или Корки, е човекът за всичко и дясната ръка на Роупър. Пъргавият ум на Корки е спасявал двамата в много рисковани ситуации. Корки е фанатично предан на своя Капитан и Джед. Циник по природа, Корки никак не харесва Пайн и няма да престане с дръзките си разпити, докато не го разобличи.

ИНТЕРВЮ

Том Холандър – Майор Коркоран

Какво можете да ни кажете за Вашия герой Коркоран?

Коркоран е дясната ръка на Роупър и негов агент.Той резервира хотелските стаи,грижи се за логистиката,транспорта и безопасността.Коркоран е много предан на Роупър и това го прави ревнив и мнителен по отношение на Пайн, докато Пайн е наясно, че ако иска да оцелее,трябва да се освободи от Коркоран,и това изправя двамата един срещу друг.Но, Коркоран не е напълно надежден, поради склонността си към алкохола, и Анджела Бър (в ролята: Оливия Колман) използва тази негова слабост, за да раздели двамата съперници.

Как бихте описали сложните отношения между Роупър, Пайн и Коркоран?

Мисля, че Роупър си пада по Пайн и Коркоран проявява агресивни хомосексуални аспирации към Пайн, за да го извади от равновесие!Такова е моето виждане.Мисля, че Коркоран ненавижда Пайн,но Роупър е заслепен от любовта си към него;той смята, че Пайн не е способен да извърши нещо лошо,защото е спасил сина му, и това прави Пайн недосегаем.

Какво ще кажете за работата си с режисьора Сузане Биер?

Тя е много спонтанна в работата си, при нея всеки ден е различен.Тя е европейски режисьор и това прави стила йразличен от стила на типичните телевизионни режисьори, които робуват на графика и са длъжни да заснемат определен брой страници всеки ден.Тя е много креативна иосвободена.

Тя има практиката да разговаря с всеки в началото на деня, за да обсъди сцените по начин, за който много режисьори нямат време. Всеки споделя своето виждане за сценитеи на базата на всички различни мнения тя изгражда своята версия. Този процес в началото на деня беше интересен, той показваше, че всичкиса сериозно заинтересовани от филма.Хю Лори беше изключително заинтересован от него и го харесваше. Неговото мнение беше от голямо значение.

Какво ще кажете за работата си с Хю?

Хю е много чаровен и забавен.Работили сме заедно в края на90-те годинивъв филма „Maybe Baby“. Тогава се запознахме и бях щастлив, че мога отново да работя с него– той е толкова впечатляваща фигура.Бях му фен като ученик и възможността да работя с него по-късно е чудесно нещо.Чувствам го като приятел.


Вашият герой е може би един от тези, които са най-близки с Джед.Какво можете да кажете за връзката между двамата?

Те са много близки.Хубавите жени обикновено се чувстват в безопасност в компанията на гейове.Предполагам, че Джед харесва Коркоран, защото се чувства уязвима,а Коркоран разбира това. Мисля, че Роупър понякога показва любовта си, но понякога проявява жестокост и се дистанцира и може би Коркоран компенсира това.Освен това, и двамата знаят колко е трудно да обичаш Роупър. Ето защо, мисля че Коркоран се чувства уплашен и застрашен, когато се оказва, чеДжед е увлечена по Пайн.

Льо Каре се появява в малка, но запомняща се роля в една от вашите сцени– какво чувство изпитахте, когато го видяхте на снимачната площадка?

Беше много мило.Той беше допълнение към телевизионната адаптация на собствената си книга, което респектира всички ни и беше голяма чест да се запознаем с него.Той е вече в 80-те си години, но има енергията на35-годишен!През целия си живот съм се възхищавал от него,без да познавам творбите му в действителност.Сцената с неговото участие всъщност беше най-добрата сцена на Коркоран– в нея Коркоран се държи много зле в един ресторант, с което в крайна сметка легитимира своя провал. Той направи много добра сцена,чието заснемане беше удоволствие– ние посветихме на тази сцена цял ден, без да се отегчим.

Кое Ви достави най-голямо удоволствие в този проект?

Той е много разнообразен.Имаше дни, когато се наслаждавах на пребиваването си в Майорка,имаше дни, когато ми беше приятно да се смея с Хю Лори. Сега ме радва фактът, че хората изглежда го смятат за успешен, което е чудесно.Когато бях по-млад, представата ми за актьорството беше да седя на някое бляскаво място в някой от столовете за актьори заедно с Роджър Мур и Тревър Хауърд.Доближих се максимално до тази представа с Оливия и Хю – хора, с които имаме известна история,така че това е, което ми достави най-голямо удоволствие.

Снимки: Des Willie, Mitch Jenkins
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
amc, За, Интервю, Нощният мениджър, очаквания, ПО, сериал, Том, Холандър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интервю с Оливия Колман за очаквания сериал по AMC - "Нощният мениджър" Chello Central Europe ФИЛМИ 0 05-02-2016 14:57
Интервю с Елизабет Дебицки за очаквания сериал по AMC - "Нощният мениджър" Chello Central Europe ФИЛМИ 0 05-02-2016 14:35
Интервю с Том Хидълстън за очаквания сериал на AMC "Нощният мениджър" Chello Central Europe ФИЛМИ 0 04-02-2016 13:38
Интервю с Хю Лори за очаквания сериал по AMC "Нощният мениджър" Chello Central Europe ФИЛМИ 0 04-02-2016 12:48
Интервю с режисьора на очаквания сериал по AMC „Нощният мениджър“ – Сузане Биер Chello Central Europe ФИЛМИ 0 03-02-2016 16:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.