The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Разгорещени дискусии

Разгорещени дискусии За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-04-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

@Joe
Няма чувствителни на еди каква си тема, има правила и в тях ясно е казано какво е позволено.
Пак казвам ПРАВИЛА и е време да престанете всички с тези глупости за чувствителност и да се правите на ощипани!!!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-04-2014
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Като няма чувствителни - къде отиде темата?
С цялото си уважение към всички тук ( половината ми оборудване е закупено от Милен, другата половина от Ники ), но не ви прави чест да се държите по този начин.
Още повече, че Гоогле прави излишни напъните ви. Всичко в света е толкова прозрачно, че няма как скриеш нещо.
Като напишеш в Гоогле xtrend 8000, на 6то място в резултатите се вижда от къде може да се закупи в БГ, както е и видно, че има 3 модела налични.
Така, че не разбирам какво се правите на ощипани.
@Ники - закупих от теб Xtrend 9200 минлата година през юли. . От тогава твоят конкурент не ми говори. Но това не ми пречи да купувам от него през Интернет.Сега бих си купил Xtrend 8000. Ако ТИ го предлагаше, щях да го купя пт теб. Ама в случая губиш. Бавно реагираш. И ще ида при конкурента. Съжалявам. ТОВА е ПАЗАРНАТА икономика. Печели по-добрият и по-бързият.
Работя в компания със 120 милиона оборот годишно. Боря се да спечелвам оферти/проекти с още 5-6 такива компании в световен мащаб и когато загубя проект, определено не започвам да рева и да се вайкам, а се опитвам да стана по-добър. Вземам си поука от грешките.
Какво му е толкова трудното да започнеш да бъдеш по-добър? Вместо да баннваш, вземи докарай Xtrend 10000, Новите GigaBlue- та, по света има поне още 5 приемника, които по нищо не отстъпват на по-горе споменатите - просто ги докарай тук.
Ако щеш ме банвай, ако ще ме гони. Все ми е тая. Като ми потрябва нещо - има откъде да го купя. Да не говорим, че през Интернет няма и да разбереш, кой е пазарувал.
Хайде със здраве.
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на Joe за този полезен пост
bu12tras (16-04-2014), jassen (16-04-2014), kostading (16-04-2014), sleeper (16-04-2014), ВалчоП (16-04-2014), Питагор (17-04-2014)
  #13  
Стар 16-04-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Добре де, според теб това не е провокативен пост, така ли
Цитирай:
Здравейте
Кога ще започне продажбата в България(надявам се не нарушавам правилата че споменавам тази държава) на Xtrend ET-8000(надявам се че и не нарушавам правилата споменавайки тази марка)?
За мен е най добре и да го закупя от София(надявам се не нарушавам правилата че споменавам този град)
Та ако не съм нагазил жестоко лука, дали има идея кога и къде ще го има?
Много се радвам, че се бориш за сериозни проекти и работиш за добра компания (съвсем искренно го казвам), но в момента не става въпрос за това, става въпрос, че си има правила и в тях ясно е казано какво може и тези правила са написани от собственика на форума.
Всички тук сме на гости, това май трябва доста често да се споменава.
А като отидеш на гости не местиш на домакина обзавеждането, както на теб ти е кеф или да му даваш наклон.
От постовете ти виждам, че комуникирам с интелигентен човек, надявам се да си ме разбрал правилно.
Поздрави.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #14  
Стар 16-04-2014
Аватара на roro91
roro91 roro91 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 300
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Като няма чувствителни - къде отиде темата?
С цялото си уважение към всички тук ( половината ми оборудване е закупено от Милен, другата половина от Ники ), но не ви прави чест да се държите по този начин.
Още повече, че Гоогле прави излишни напъните ви. Всичко в света е толкова прозрачно, че няма как скриеш нещо.
Като напишеш в Гоогле xtrend 8000, на 6то място в резултатите се вижда от къде може да се закупи в БГ, както е и видно, че има 3 модела налични.
Така, че не разбирам какво се правите на ощипани.
@Ники - закупих от теб Xtrend 9200 минлата година през юли. . От тогава твоят конкурент не ми говори. Но това не ми пречи да купувам от него през Интернет.Сега бих си купил Xtrend 8000. Ако ТИ го предлагаше, щях да го купя пт теб. Ама в случая губиш. Бавно реагираш. И ще ида при конкурента. Съжалявам. ТОВА е ПАЗАРНАТА икономика. Печели по-добрият и по-бързият.
Работя в компания със 120 милиона оборот годишно. Боря се да спечелвам оферти/проекти с още 5-6 такива компании в световен мащаб и когато загубя проект, определено не започвам да рева и да се вайкам, а се опитвам да стана по-добър. Вземам си поука от грешките.
Какво му е толкова трудното да започнеш да бъдеш по-добър? Вместо да баннваш, вземи докарай Xtrend 10000, Новите GigaBlue- та, по света има поне още 5 приемника, които по нищо не отстъпват на по-горе споменатите - просто ги докарай тук.
Ако щеш ме банвай, ако ще ме гони. Все ми е тая. Като ми потрябва нещо - има откъде да го купя. Да не говорим, че през Интернет няма и да разбереш, кой е пазарувал.
Хайде със здраве.
Не взимам страна в "спора" и е вярно че темата е малко "провокираща" но ЕВАЛА на @Joe това е самата истина което е написал Все пак живем в 21 век
__________________
Подпис :
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на roro91 за този полезен пост
kostading (16-04-2014), ВалчоП (16-04-2014)
  #15  
Стар 16-04-2014
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също смятам, че Joe е напълно прав. Освен това, смятам, че за провокацията на колегата си има причина, която точно е анализирана именно в поста на Joe! Пазарен дял в свободна конкурентна среда не се държи с похвати, различни от пазарните.
Tapatalk
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
kostading (16-04-2014)
  #16  
Стар 16-04-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Здравейте
Кога ще започне продажбата в България(надявам се не нарушавам правилата че споменавам тази държава) на Xtrend ET-8000(надявам се че и не нарушавам правилата споменавайки тази марка)?
За мен е най добре и да го закупя от София(надявам се не нарушавам правилата че споменавам този град)
Та ако не съм нагазил жестоко лука, дали има идея кога и къде ще го има?

Благодаря предварително.
Трябва някой да го внесе, предишния вносител се отказа, така, че засега само от едно място можеш да го закупиш има го внесен, не знам колко бройки са но поне 1-на има.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16-04-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Трябва някой да го внесе, предишния вносител се отказа, така, че засега само от едно място можеш да го закупиш има го внесен, не знам колко бройки са но поне 1-на има.
Мислиш ли, че това той не го знае и, че не е проверил предварително та в последствие да се прави на интересен с тази тема тук написана по точно този начин.
После се парви на дескиминиран, а ние сме лошите и неразбралите.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #18  
Стар 16-04-2014
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Мислиш ли, че това той не го знае и, че не е проверил предварително та в последствие да се прави на интересен с тази тема тук ...
На мен ми се струва, гледайки отдалече, че целта му не е да се прави на интересен, а да изрази учудване по интересен начин...


via Tapatalk
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16-04-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
На мен ми се струва, гледайки отдалече, че целта му не е да се прави на интересен, а да изрази учудване по интересен начин...


via Tapatalk
Значи и двамата сме на мнение, че провокацията му е целенасочена и съзнателна. А да изразиш учудване чрез провокация и след това да очакваш толериране, няма как да стане.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #20  
Стар 16-04-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Не виждам какво се правите ударени, темата е провокативна, Коцето е предупреждаван вече за жалки опити за заяждания, да ходи другаде да се прави на интересен, тук не е.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
et8000, xtrend, Коцето, на, Напъните


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DM 8000 HD PVR или Xtrend ET-9500 HD ВалчоП Анкети 7 11-07-2012 16:19
амико хд 8000 grigoris Въпроси и отговори 6 13-11-2011 17:39
DM 8000 imported_admin DREAMBOX инфо 5 08-04-2009 15:55
Dreambox 8000 HD PVR Крал Артур DREAMBOX 0 08-02-2008 16:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.