All In One IPTV Solution
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА МТЕЛ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА МТЕЛ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Eutelsat 16A (16E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Mtel TV

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар Преди 2 часа
wlad_69 wlad_69 е на линия
HD freak

Дата на присъединяване: Sep 2008
Благодари: 73
Получил благодарност:
57 пъти в 25 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MetaMan Вижте мненията
Не ми се вярва да са толкова тъпи и да го направят това, но не се знае. Ако е вярно това с радост ще чакам да ми дойде сметката с включен пакет, за който не съм подписвал нищо и да ги осъдя едно хубаво
Това с автоматичното продължаване не ми се вижда раелано за настоящите клиенти. За нови такива може да им го набият, ако подпишат договорче без да внинмават. На сателита обаче, няма да е HD!
Отговори с цитат
Стар Преди 1 час
worldnet worldnet е на линия
форумно сукалче

Дата на присъединяване: Aug 2008
Благодари: 45
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wlad_69 Вижте мненията
Това с автоматичното продължаване не ми се вижда раелано за настоящите клиенти. За нови такива може да им го набият, ако подпишат договорче без да внинмават. На сателита обаче, няма да е HD!
Точно така. Написаното по-назад не е вярно. Безплатно е до края на Март'2017. След това, който желае си го заявява - плаща и гледа.
Който не жела и не плаща просто няма да го има в списъка или ако е с DTV - ще е заключен.
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от SatShop.BG

Тагове
Канали, Мтел, Нови, от, Предполагаеми, Спортни

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 120 (33 членове и 87 гости)
angelkkk, ditev, doctuur, fox, gencomk, krisi, LyuboZ, mad_07, marto, moonstone, polomski, redstar, sando80, simeon dzhambazov, Sisyphus, topshoker, wassl, бай петко, Веско, владо636, Горголан, гремлин, дантебой, ДобринТодоров, Дългия70, иван гв, кйдлф, ЛосГалактикос, милстан, мнн, Скайлайн87, таткобарба, ЦецоЛ
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за спортни HD канали valseat HDTV дискусии 2 10-10-2014 17:21
Въпрос спортни канали. danielrivanov САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 11 30-09-2014 14:56
Нови спортни канали на 26Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 0 25-07-2012 15:38
Свободни спортни HD канали? kkooccee HDTV нови канали и новини 6 08-01-2012 17:45

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.