The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10-07-2009
nevy nevy не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Кейбъл тел или Мсат

Здравейте, в момента съм абонат на КТ. Имам цифров приемник и плащам такса 21+5. Купих нов телевизор с кабелен цифров тунер, като се надявах, че ще мога да гледам цифрвите канали без проблем. Да ама не. Оказа се, че за да мога да ги гледам, трябва да да си взема САМ устройство и да плащам още 5 лв към таксата. И така общо 31 лв за кабелна .
Имам приятел, който е на мсат. Той има същия телевизор с цифров кабелен тунер и гледа без проблем цифровите канали. На всичкото отгоре не се плаща допълнително за декодер и таксата е 17 лв.
Сериозно се замислям да стана абонат на мсат. Има ли някой абонат на мсат да сподели мнение?
Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на nevy за този полезен пост :
Nicky (09-03-2011)
  #2  
Стар 10-07-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това за Кейбълтел нещо не го схванах -демек ако си вземеш хубав телевизор със слот за модул(повечето вече имат тази опция) ти излиза още 5 лева отгоре + парите за модула Conax(в повечето случаи) около 100лв. Ако е така то трябва веднага да се махнеш от тях-не виждам просто смисъл със тая политика да си им клиент -лично мнение.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10-07-2009
nevy nevy не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CANALSAT Вижте мненията
Това за Кейбълтел нещо не го схванах -демек ако си вземеш хубав телевизор със слот за модул(повечето вече имат тази опция) ти излиза още 5 лева отгоре + парите за модула Conax(в повечето случаи) около 100лв.
Да, правилно си разбрал. Аз вчера като разбрах, че трябва още пари да давам за модул и доп. такса направо полудях.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10-07-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nevy Вижте мненията
Да, правилно си разбрал. Аз вчера като разбрах, че трябва още пари да давам за модул и доп. такса направо полудях.
А те как ще разберат, че им ползваш карата не в тяхният приемник, а в модул на ТВ-то? Според мен не сте се разбрали нещо.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10-07-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Според мен касиерката си е помислила че искаш да гледаш цифрова на втори телевизор, на който да му използваш цифровия тунер. За всеки допълнителен приемник (било то и вграден в телевизор), таксата е + 5 лв.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10-07-2009
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

На Мсат цифрата фрии ли върви?
Кейбъл дават безплатен приемник на абоната за да ползва цифровата тв , а също и ПВР в някой от случайте.
Какво очакваш да раздават безпалтно по 3-4-5 ли приемника или да инвестират в няколко вида CAM moduls. Верно че е малко скъпичко +5лв за всеки следващ телевизор, но пък някой трябва да плаща тая техника всепак. Кофтито е ,че конкуренцията играе тънко и не влага особено старание да събира по "европейски" такси. Абоната винаги може да избира къде да си дава парите, като не му харесва се мести там където му е според вижданията за удовлетвореност.
Винаги ми е било чудно защо можем да дадем 2-3000 за телевизор, в някой случаи и 900 за дреамбокс, а искаме да гледаме телевизията за 5лв.
Мсат ги разбирам за това бол абонати, народна такса, голям келепир, никакво развитие на напред. Булсатска схема бих казал също.
Но когато дойде момента на насищане на пазара от към нови абонати схемата ще е - стабина такса на европейско ниво, тъкмо ще сме излезли от кризата.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на heracle за този полезен пост
hariss (11-07-2009), netman (08-08-2009)
  #7  
Стар 03-07-2011
барабеско барабеско не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Със сигурност при който и кабелен оператор да се прехвърлиш и ако не искаш да им ползваш цифровия приемник , а тунера на телевизора ще трябва да си купиш Conax модул. Различните оператори го предлагат на цени от 65лв до 100лв, но ако се разровиш малко може да намериш и на по-добра цена, например 45-50 лв. Според мен когато са ти продавали телевизора е трябвало да ти го обяснят в магазина. Ако проявяваш интерес мога да ти намеря Conax модул на добра цена.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 03-07-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да, той 2 години чака твоя отговор и не гледа телевизия
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИЛИ, кейбъл, мсат, тел


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Заслужава ли си да се купи HD приемника на МСАТ 22vale Оператори в гр. ВАРНА 5 06-08-2011 19:24
Излъчват ли се при МСАТ ARD HD и ZDF HD dvt1 Оператори в гр. ВАРНА 2 26-05-2010 11:44
PANASONIC TX-P42V10E в мрежата на МСАТ Дилаз Оператори в гр. ВАРНА 2 20-04-2010 20:17
Кейбъл Тел -> Булсатком mashadov Кабелни [DVB-C] оператори в България 8 26-12-2009 12:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.