The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 04-11-2017
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Ехххх кога ще ги стигнем Хамериканците ? Отговора е НИКОГА,просто и ясно. Ние по-скоро да се стремим да стигнем Чехия,словкаи,Словения все държави от "нашата" черга преди години , които сега са с няколко десетилетия по-напред с развитието си. Имах удоволствието да ходя на всеки 6м в Словения преди 4-5 г. влюбих се в тая страна която по население е колкото София.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
Ooo_Pepi (06-11-2017)
  #52  
Стар 04-11-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
ако животът ти се върти единствено и само около парите - да
хамериканците само това знаят
буквално само това


Нормално като работиш за чест и слава тук, хората за пари мислят.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #53  
Стар 04-11-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
ако животът ти се върти единствено и само около парите - да
хамериканците само това знаят
буквално само това


Хм, не ми казвай, че твоя живот не се върти около парите. Защото ще излъжеш. Всички работим заради парите.

Иначе Америка е всичко друго, но не и стерилна. Хората са широко скроени, защото така ги учи обществото. Случвало ми се е да ми подаряват билет за увеселителен парк ( Dollywood ) струващ 68 долара, подарявали са ми и билет за паркинг на стойност 48 долара... Дали някой Ганчо тук ще направи подобно нещо? Там хората знаят как да живеят. Които е ходил там, знае това. Работят много, но и се забавляват много. Не съдете за нещо само от филмите. Филма е гледната точка на някои за нещо. Лично на мен, признавам си - Америка ми влезе в кръвта. Пътувал съм много, обиколил съм цяла Европа, но определено Америка е уникална и тотално различна от Европа. Тук е много по-стерилно от там.


Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Joe за този полезен пост
bu12tras (04-11-2017), digimp (06-11-2017), r4ptor (05-11-2017)
  #54  
Стар 06-11-2017
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Хм, не ми казвай, че твоя живот не се върти около парите. Защото ще излъжеш. Всички работим заради парите.

Иначе Америка е всичко друго, но не и стерилна. Хората са широко скроени, защото така ги учи обществото. Случвало ми се е да ми подаряват билет за увеселителен парк ( Dollywood ) струващ 68 долара, подарявали са ми и билет за паркинг на стойност 48 долара... Дали някой Ганчо тук ще направи подобно нещо? Там хората знаят как да живеят. Които е ходил там, знае това. Работят много, но и се забавляват много.

Tapatalk
Най-малко 27 избити при стрелба в църква в Тексас
https://www.24chasa.bg/novini/article/6533918

Над 58 души са убити и повече от 500 - ранени, при стрелба на кънтри концерт в Лас Вегас.

https://nova.bg/news/view/2017/10/02...C%D0%BA%D0%B8/

Забавляват се яко....
Отговори с цитат
  #55  
Стар 06-11-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Най-малко 27 избити при стрелба в църква в Тексас
https://www.24chasa.bg/novini/article/6533918

Над 58 души са убити и повече от 500 - ранени, при стрелба на кънтри концерт в Лас Вегас.

https://nova.bg/news/view/2017/10/02...C%D0%BA%D0%B8/

Забавляват се яко....
Осъзнаваш ли глупостта на това което си писал?
Я виж по-надолу спокойна Европа... мисля, че купона тук е в пъти по-голям... или просто толкова ти стига гънката... да плюеш и сееш омраза...Това там е детска игра в сравнение с тъпата ти Европа...
И си промени локацията - Индианските степи...бах, там ще ти отрежат главата, а не скалпа само...

Най-големите терористични атаки в Европа за последните години:

13 души загинаха, а повече от 100 пострадаха след вчерашния атентат в Барселона с микробус.
Подобна атака имаше през нощта и в курорта Камбрилс в Каталуния. Там бяха ранени шестима души и ликвидирани петима заподозрени терористи. Във връзка с двете атаки агенция Асошиейтед прес припомня някои от най-големите атентати в Европа, извършени през последните години. Сред тях са изброени и атентатите с превозни средства, врязали се в хора, пише БТА.
На 19 юни 2017 г. британец, за който се твърди, че имал антиимигрантски и антимюсюлмански убеждения се вряза с кола в богомолци край джамия в Лондон. Един човек бе убит и 9 бяха ранени.
На 3 юни 2017 г. трима ислямисти прегазиха пешеходци на Лондонския мост и после атакуваха с ножове минувачи в съседния квартал. Убити бяха 8 души и ранени десетки.
На 7 април 2017 г. мъж подкара откраднат камион в центъра на Стокхолм и прегази минувачи. Загинаха 5 души, а около 15 бяха ранени.
На 22 март 2017 г. мъж прегази пешеходци на моста Уестминстър в Лондон и уби 4 души, а после намушка до смърт полицай.
Терористичните атаки в Западна Европа за последните две години
На 19 декември 2016 г. радикализиран тунизиец подкара откраднат камион през коледен базар в Берлин и уби 12 души. Десетки бяха ранени. Нападателят избяга и бе ликвидиран в Милано от полицията.
На 14 юли 2016 г. радикализиран мъж, живеещ в Ница, прегази с камион хора, събрали се на крайбрежен булевард в града на националния празник на Франция. Загинаха 86 души и стотици бяха ранени.
На 11 март 2004 г. 191 души бяха убити в бомбени нападения в четири влака в Мадрид, извършени от свързани с „Ал Кайда” терористи.
На 7 юли 2005 г. 52 души бяха убити в четири атентата, извършени в три влака на метрото и в автобус в Лондон от атентатори, вдъхновени от „Ал Кайда”.
На 22 юли 2011 г. антимюсюлманският норвежки екстремист Андерш Брайвик взриви бомба в Осло и после откри огън по младежи в лагер на съседен остров. Загинаха 77 души, много от тях тийнейджъри.
В периода 7-9 януари 2015 г. нападатели нахлуха в редакцията на "Шарли Ебдо" в Париж и убиха 12 души. Паралелно с тях нападател взе заложници в еврейски супермаркет в Париж и уби четири души. Нападателите бяха свързани едновременно с „Ал Кайда” на Арабския полуостров и с Ислямска държава.
На 13 ноември 2015 г. нападатели атакуваха концертната зала Батаклан в Париж и още редица обекти в града и убиха 130 души. Ранените бяха стотици. Атентаторите бяха свързани с ИДИЛ.
На 22 март 2016 г. атентатори се взривиха на летището в Брюксел и на метростанция в града и убиха 32 души. Стотици бяха ранени. Установи се, че атентаторите са свързани с групата, извършила нападенията в Париж на 13 ноември.
На 22 май 2017 г. атентатор се взриви на концерт на певицата Ариана Гранде в Манчестър и уби 22 души, а десетки бяха ранени.

Последно редактирано от Joe : 06-11-2017 на 09:59
Отговори с цитат
  #56  
Стар 06-11-2017
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не е необходимо да се стрелят - повече от половината сбирщина са тюфлеци.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 06-11-2017
Аватара на vassilp
vassilp vassilp не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 456
Благодари: 168
Получил благодарност:
143 пъти в 71 поста
Сваляния: 100
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamer Вижте мненията
...
Може ли да пиша лс?
Да, няма проблем. Макар, че може и във форума да пишеш - предполагам, че дискусията ще е полезна и за другите.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 06-11-2017
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,379
Благодари: 497
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Joe, бъркаш понятията, едното е тероризъм, другото е някакви откачалки решили да се правят на мъже!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 06-11-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не е ли все едно когато има загинали. Както терористичната атака е внезапна, така и тези на откачалките. И терористите не са ли откачалки? Кава е разликата мжеду това да те разстреля терорист или някоя откачалка? Вие бъркате понятията, просто защото не можете да избягате от марксистко- ленинските си възгледи и промитите си мозъци. Мразите нещо, което не разбирате. Живеете живота си оковани в руските вериги и не искате да избягате от тях. Защо? Защо българина е толкова късоглед? Или обича да го ебат в гъза. Забравихте как живяхте преди 89та, забравихте нищотата по магазините преди 89та, харесвате дори и сегашното положение на безнаказаност и тотално неуважение между хората. ТОВА очевидно се харесва на българина. И затова този народ никога няма да дръпне напред.


Tapatalk

Последно редактирано от Joe : 06-11-2017 на 12:21
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
1ivjak (06-11-2017)
  #60  
Стар 06-11-2017
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,397
Благодари: 1,035
Получил благодарност:
1,045 пъти в 683 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Не разбирам българите мразещи Америка. Още повече ако не са били там. Факт е, че никои не емигрира в Русия, а всички се стремят към Западна Европа или САЩ. Както и да е. Успех с живота в БГ.


Tapatalk
Имам роднини които живеят от 2 десетилетия в русия и са по добре от Хамерите.
Фрии образование, фрии медицина.
Не ходят на 2+ места да работят,
а и не живеят под наем.

Фали ми ти Хамерика за елементарна пломба 250$+ при зъболекар, труда отделно.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
digimp (06-11-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, зелена, карта, сащ, Спечелена, Щатите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SKY UK карта Дензел Смарт карти 26 01-11-2011 23:22
карта на sky uk мирокостов Смарт карти 2 30-03-2011 10:23
фън карта biser Смарт карти 3 29-12-2010 09:38
мигаща зелена лампа vanko23 DREAMBOX 3 12-06-2010 00:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.