The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25-03-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам Xperia X10 и сега си купих и Iphone 4, еми кво да ви кажа бях доста резервиран към айфона, но да си призная честно досега по як телефон не съм имал.Тоя андроид нещо много сложен са го направили, не ма кефи кото искам нещо да си сложа на телефона да правя баси и гимнастиките.Смених си и копма с Аймак 27' и си взех и MacBook Pro, и двете машини са с i5 процесори, нямам думи, супер съм доволен, но не ги ползвам на мак ос, имам win7 boot, и когато искам си превключвам на мак ос или на уйн 7, аве яката работа.Та мисълта ми е че бях на андройд, сега съм на ios и май никога няма да се махна ееее освен ако ненаправят телефон с уйндос.Мисля и айпад да си взимам.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на данаил за този полезен пост :
bu12tras (25-03-2011)
  #22  
Стар 25-03-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,324 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Андроид сложен?
Всичко е направено супер интуитивно, както е и iOS впрочем, всичко е направено да се цъка с по 1 пръстче.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25-03-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@ spgi,
Ти само камерата ли забеляза? Как можа да ти убегне най-важното, че устройствата не са подходящи за телефониране? И това най-вече заради тъпия уиндоус мобайл. Дори производителят пише, че устройствата му са pocket PC, оборудвани допълнително с GSM модул. Т.е. това въобще не е телефон.
Хайде сега някой, който ползва wildfire с андроид да пише дали поне те стават за нещо? Интересувам се, за да знам дали HTC са си взели някаква поука от катастрофалния старт.
@tzvetann,
Совите не са това, което са. И "финландците" също. Такива ги направиха потребителите, отказвайки да плащат за качество, както и алчността на производителите, превръщайки ги в натворители. Лично се убедих в това преди около половин година, в един сервиз на Мтел. С една дума- КАТАСТРОФА!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25-03-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Айфоня все още е с най-добрия дисплей ... но кое е най-важното в едино тъчскрийн устойство
Да му работи антенята!

Последно редактирано от DON Джолан : 25-03-2011 на 10:41
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25-03-2011
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
@ spgi,
Ти само камерата ли забеляза? Как можа да ти убегне най-важното, че устройствата не са подходящи за телефониране? И това най-вече заради тъпия уиндоус мобайл. Дори производителят пише, че устройствата му са pocket PC, оборудвани допълнително с GSM модул. Т.е. това въобще не е телефон.
Хайде сега някой, който ползва wildfire с андроид да пише дали поне те стават за нещо? Интересувам се, за да знам дали HTC са си взели някаква поука от катастрофалния старт.
Wel wel wel, Въобще как ти мина през акъла тази мрна мисъл, че покет ПС е телефон не ми е ясно, явно покрай Андройда или Симбияна си се напушил здраво, след като ти е убегнало, че от 2002 год, Майкорсофт рекламира ПОКЕТ ПС, а не телефон и що си мислиш, че Андрой и Айфонето не са по подобен начин.... Операционната ситема Уиндоус мобайл си е перфектна и си много назад в нещата. Това, че в момента Андрой и Ейпъл са на върха, не значи, че старата операционна система ВинМобил 2002,2003-5-6.5 не си е вършила рботата, това, че ти по това време си имал ТЕЛЕФОН СЪС СИМБИАН, си е твой проблем.... А покетите със ВинМобайл им бяха спънати към тактова честота ( както и сегашните но по-не се забелязва) заради ограничения от ГСМ остество и др., които надали ще разбереш....
Бъди благодарен на ВИнМобиле до 6.5, щото след тях нищо не е е същото и напротив става по-сложно, вярно е, че хакерите разбиха маркет-а на Андройд и Ейпъл и новата Уйндоус 7, а сега си помисли какво ще стане с любимия ти Андройд или Ейпъл, ако ги заключат и трябва да си купуваш програмите, като останалите бели хора? Мислиш ли, че разработчиците на софтуер не гледат какви безобразия и кражби стават с техните продукти или смяташ, че и те са прости и не знаят как да си напишат гоогле.ком?
Гарантирам ти, че ще дойде време в което ще търсим ефективността и простотата на платформата виндоус мобайл 5-6.1, щото досега закачах покета и директно се изпляскваше в експлорера и ровех в него както си искам, ама Бил Гейтс видя какви ги изср@ Стив Джобс с този маркет и той направи всичко през Зуне, че и картата с памет не мога да видя, една снимка, ако не е хакнат софтуера не мога да изкарам като хората от покета... И покета не е телефон, покета съчетава: телефон, синия зъб, вифи, гпс в едно и ги управлява, ако не знаеш..
И пак ти напомням:
Гарантирам ти, че ще дойде време в което ще търсим ефективността и простотата на платформата виндоус мобайл 5-6.1

Последно редактирано от spgi : 25-03-2011 на 11:31
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spgi за този полезен пост :
ТИНТИН (25-03-2011)
  #26  
Стар 25-03-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Да му работи антенята!
Защо дрънкаш ,глупости чул недочул ,iPhone4 няма проблеми с антената
Отговори с цитат
Стар 25-03-2011
Музикантът
Това съобщение е изтрито от Чък Норис.
  #27  
Стар 25-03-2011
petkoshop petkoshop не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 87
Благодари: 51
Получил благодарност:
81 пъти в 30 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Класация за най-използваните умни мобилни телефони във Великобритания към месец март 2011 г. Прави впечатление че IPhone отново се е върнал в Топ 5.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25-03-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Айфона е много хубав телефон! Единствения проблем след като го купиш е как да признаеш на вашите, че си гей
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petkoshop Вижте мненията
Класация за най-използваните умни мобилни телефони във Великобритания към месец март 2011 г. Прави впечатление че IPhone отново се е върнал в Топ 5.
Върнал се е защото на блекберито с тъчскрийна и слайда много бързо са му се наситили като всяко чудо за 3 дни.
А както се вижда 4-ри от телефоните са с андроид и един с iOS, както и преди месец, когато на мястото на айфоня беше блекберито.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25-03-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Айфона е много хубав телефон! Единствения проблем след като го купиш е как да признаеш на вашите, че си гей
Ела аз ,ще ти покажа ,какво е да си гей , вземи си повече вазелин за аспуха ,че ще те боли ....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3d, htc, ПУСКА, сащ, смартфон


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПЪРВИЯТ СМАРТФОН С ДВУЯДРЕН ПРОЦЕСОР ИДВА В ЕВРОПА ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 04-03-2011 13:56
Британци тестват смартфон в Космоса ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 24-01-2011 18:35
Путин благослови руски смартфон dsc GSM мобилни комуникации 4 31-12-2010 11:47
Смартфон вместо ключ за хотелската стая ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 03-11-2010 14:14
TRT пуска TRT TURIZMI ТИНТИН НОВИ ЧЕСТОТИ 0 20-10-2009 10:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.