The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-10-2009
splashk splashk не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Онлайн Директ предлагат цифрова телевизия от 01.10.2009

Здравейте,
разбрах, че онлайн директ започват да предлагат цифрова телевизия от днес, за съжаление още не са го обявили на своята страница в интернет, до колкото разбрах от един техен сътрудник ще предлагат 2 пакета с по съответно 70 и 150 канала. Странното нещо е, че ще искат по 99лв депозит на приемник и ако имаш 2 телевизора, какъвто е моят случай, ще ти се наложи да се бръкнеш доста за да се абонираш за услугите им, а те са единствените, които предлагат тази услуга в моя квартал (Лозенец) за сега.
... моля ако някои има повече информация да я сподели.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 01-10-2009
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

не вярвам да предложат кой знае какво, и 300 канала да пуснат
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-10-2009
mashadov mashadov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли представа за качеството на услугата и дали си струва да се предпочете пред цифрова от Кейбълтел?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18-11-2009
hameleona200 hameleona200 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Мнения: 211
Благодари: 3
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 168
Ъплоуди: 2
По подразбиране

http://onlinedirect.bg/tv.php

ето вече и официялно предоставените канали и телевизионни пакети
както и двойни пакети тв + интернет
__________________
DM800 HD clone secontage 72 , парабула 150см , 2 dreambox , 1 triax офсет , 1 БСК 65 см. Конвертори инвертор
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26-12-2012
jodeci jodeci не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 1
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Честита Коледа на всички ви!

Извинявам се, че ъпвам стара тема, но някой би ли споделил впечатления от въпросната IPTV на онлайн директ, ако има такъв да я ползва?

Интересува ме по-специално има ли накъсване на картината, особено при ползване на p2p програми, както и дали set top box-a забива и въобще качеството му на работа като цяло.

Мерси предварително
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26-12-2012
Аватара на lubo781
lubo781 lubo781 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Пазарджик
Мнения: 130
Благодари: 29
Получил благодарност:
17 пъти в 11 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересно предлагат Sky Sport HD и Al Jazeera Sport +2.
__________________
DM800HD SE - TOSHIBA 32 RL 933

Последно редактирано от lubo781 : 26-12-2012 на 13:04
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26-12-2012
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Здравейте,
Имам колега, който е на OnlineDirect и ползва както нет, така и телевизия.
Доволен е от услугата и като сме се събирали на по мачове не е имало проблеми, работи си ОК.
Става въпрос за центъра, за други квартали нямам впечатления.
Поздрави
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
jodeci (26-12-2012)
  #8  
Стар 27-01-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте! Абонат съм на онлайндирект от декември, в квартал Мотописта. С противоречиви чувства съм. Цената е без грешка. Плащам 40 лв. за 2 телевизора и 64 мб нет. Нета е добре, до сега не съм имал проблем. Предишният ми доставчик беше мегалан и най-голямото ми притеснение при избора на нов беше дали нета ще е надежден. С телевизията, обаче нещата не са така. Откъм съдържание на каналите е супер -hbo, доста (смислени!) hd канали някои, от които не са обявени в сайта. Като качество на картината също е добре няма разлика с мегалан и булсат (бил съм и на 2-та доставчика). СТБ-тата са добре черни. Старите на мегалан са същите. Работят горе-долу добре. Нито много бързо, нито много бавно, не забиват и може да сменяш каналите по лек диагонал . Имам проблем, обаче с качеството на услугата. Телевизията насича понякога. Според доставчика има проблем с моя адрес, който вече месец и половина чакам да отстранят и се чуваме със съпорта ежеседмично. По мои наблюдения "проблемът" се случва в най-натоварените часови пояси. И през седмицата все пак не е драматично - може да се случи някоя вечер, някой от хд каналите да сече за няколко минути, но в неделя от 8 до 10, май вече от 3 седмици, не може да се гледа телевизия. За мен лично е проблем, защото гледам Под прикритие и не ми е много приятно да го гледам от сайта на бнт. Обаждах се 1000 пъти за момента няма разрешение. Направиха ми 30% отстъпка от миналата месечна такса заради този проблем, но вече се замислям дали да не сменя доставчика, специално на телевизия. Това е и една от причините да пиша тук. Някой друг има ли наблюдения върху телевизията на този доставчик? Има ли подобен проблем и смятате ли, че наистина има проблем с моя квартал или просто системата им не може да понесе толкова абонати? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27-01-2013
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сменяй ги директно. Мрежата им в този район е стара и неподдържана. Приказките как всичко ще се оправи съм ги слушал още преди 5 години, когато предлагаха само интернет. Връщай се на Мегалан или избери Нет1.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27-01-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мегалан са с много високи цени, затова ги смених. Пакет интернет и телевизия с 2 телевизора ми излизаше 43 лв. без hd канали. С hd каналите ставаше 63(!) и отделно 6 лв. за hbo. Друг проблем е, че ако се върна на тях ще ми дадат от новите си стб-та - белите, които са много бъгави. Във форума им има 10-ки страници с оплаквания от тях. Иначе го обмислях този вариант неколкократно.
Имаш ли някакви конкретни впечатления от нет1? Аз преди 4-ри години бях техен абонат за кратко, но от тогава мина доста време

Последно редактирано от Видич : 27-01-2013 на 01:10
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
директ, Онлайн, от, предлагат, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интересни сайтове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 6 19-04-2023 13:10
НЕТ 1 със свободна цифрова телевизия splashk Оператори в гр. СОФИЯ 246 05-09-2016 09:34
Форуми за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 10 15-07-2012 20:54
Не се приема ефирна цифрова телевизия Алекс1956д ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 12 22-11-2010 17:03
Сайтове с линкове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 1 21-02-2008 22:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.