The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Уроци и съвети за начинаещи > Уроци по Dreambox

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 17-09-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Arrow Въпрос за Dreambox , начинаещ

Интересувам се от този приемник понеже чета , че може да шерва тв .
Конкретно имам няколко въпроса , този вид приемници гледам имат няколко модела главно за 500 серия говоря , 500 , 500S , 500 china и тн , Каква е разликата ? Другото което е аз главно имам намерение да шервам булсатком , та въпроса ми е с оригиналното оборудване на булсат мога ли да го ползвам , тоест антената и коневертора или ми трябва по специално оборудване ? В последствие ще питам още неща
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-09-2011
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Exclamation

Гледането на кодирана телевизия с кодове, кардшеринг и др. без абонамент е незаконно!

Последно редактирано от антена : 18-09-2011 на 10:35
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18-09-2011
gradev gradev е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 168
Благодари: 14
Получил благодарност:
21 пъти в 10 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 0
По подразбиране На темата...

Ех,антенааааа.. човека пита за раликата в приемниците... Колкото до шеринга ако си го прави само за в тях си да гледа с 1 карта на всичките си приемници - къде е проблема ? Иначе да, то и да се иска подкуп е забранено, ма министри и магистрати го правят....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18-09-2011
Аватара на basti
basti basti не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 308
Благодари: 5
Получил благодарност:
54 пъти в 48 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от антена Вижте мненията
Гледането на кодирана телевизия с кодове, кардшеринг и др. без абонамент е незаконно!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18-09-2011
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Talking

аз кат питам нещо никои нищо не казва всеки си трае ,мога да му обясния ама не искам ,на мен никой не ми е помагал ,всичко сам съм научил с четене по чуждите форуми добре ,че знам някой друг европейски език
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18-09-2011
Аватара на color
color color не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 152
Благодари: 10
Получил благодарност:
28 пъти в 16 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Андрей Колев Вижте мненията
Интересувам се от този приемник понеже чета , че може да шерва тв .
Конкретно имам няколко въпроса , този вид приемници гледам имат няколко модела главно за 500 серия говоря , 500 , 500S , 500 china и тн , Каква е разликата ? Другото което е аз главно имам намерение да шервам булсатком , та въпроса ми е с оригиналното оборудване на булсат мога ли да го ползвам , тоест антената и коневертора или ми трябва по специално оборудване ? В последствие ще питам още неща
По първия ти въпрос разгледай секцията за дриймбокс. Накратко буквата S означава че приемника е предназначен за сателитна телевизия. Надписа China ще рече, че приемника не е оригинално производство, а клонинг. Няма значение каква антена и конвертор ще сложиш, може и с операторските да гледаш. По въпроса за шера, виж каво ти е писал колегата антена
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18-09-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре къде е проблема при положение че си плащам абонамент на картата на булсатком да си шервам твто да мога да си го гледам на компа , на телефона или на apple tv-то дето мисля да си взема ?

Другия ми въпрос е тези DM трябва ли да му качвам допълнително софт или всичко си има за настройка на интернета само трябва да ги направя за този шеринг ? Също искам да питам възможно ли е да се модне така ,че да има и wi-fi ,а не само жичен нет.

Иначе на мен ми трябва за конкретната ситуация , на вилата имам булсатком и там живее баба ми и си го гледа , искам от там да шерна за да мога да си гледам и в нас на пс-то или където съм на път през телефона.

Нз дали е незаконно ,но сега плащам 30 лева и нямам намерение да плащам още толко за втори пълен пакет ,а другото е че съм правил голям ремонт балконите са ми остъклени и като видя техниците с бормашините и като ми кажат само едно кабелче ще минава през всички стаи ми става лошо .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18-09-2011
Аватара на color
color color не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 152
Благодари: 10
Получил благодарност:
28 пъти в 16 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Операторските карти които са с кодиривка Булкрипт работят само с техните си приемници, а най-вероятно баба ти е с такава, така че не става така както си го решил. Освен това какъвто и приемник да сложиш, пак му трябва антена, кабели и т.н.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18-09-2011
Аватара на basti
basti basti не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 308
Благодари: 5
Получил благодарност:
54 пъти в 48 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране DM 500

Цитирай:
Първоначално написано от Андрей Колев Вижте мненията
Добре къде е проблема при положение че си плащам абонамент на картата на булсатком да си шервам твто да мога да си го гледам на компа , на телефона или на apple tv-то дето мисля да си взема ?

Другия ми въпрос е тези DM трябва ли да му качвам допълнително софт или всичко си има за настройка на интернета само трябва да ги направя за този шеринг ? Също искам да питам възможно ли е да се модне така ,че да има и wi-fi ,а не само жичен нет.

Иначе на мен ми трябва за конкретната ситуация , на вилата имам булсатком и там живее баба ми и си го гледа , искам от там да шерна за да мога да си гледам и в нас на пс-то или където съм на път през телефона.

Нз дали е незаконно ,но сега плащам 30 лева и нямам намерение да плащам още толко за втори пълен пакет ,а другото е че съм правил голям ремонт балконите са ми остъклени и като видя техниците с бормашините и като ми кажат само едно кабелче ще минава през всички стаи ми става лошо .
Купуваш си по горен клас приемник ХД карта Сат БГ и четене здраво или баба Шер също може да ти попее.... пп.Има Вонетс за ви-фи става на всеки приемник с лан.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18-09-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извинявам се за въпросите , но не разбирам много и питам ... Виждал съм хора гледат булсатком с ДМ , как го правят ? След като картите на булсат работят само с техните си приемници ? Иначе не ми трябват кабели тн , защото мисля да рисиивам от апле тв ,а той работи с wi-fi и има дреам бокс апп чрез който може да приема стреем от дреам бокс
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dreambox, Въпрос, за, начинаещ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за начинаещ мескалито Въпроси и отговори 2 03-05-2011 11:36
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 28-04-2011 23:26
Dreambox - Въпрос Шенкито DREAMBOX 11 25-12-2010 16:17
Dreambox 500S - въпрос! d09876 DREAMBOX 116 23-06-2010 17:49
въпрос от начинаещ към знаещите udas Въпроси и отговори 4 20-05-2008 09:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.