The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24-06-2017
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shemeten Вижте мненията
От партида до партида разликата е огромна, същия модел може да е произведен в друга фабрика, която е дала по-добра цена, и опаковката да е същата. По закон всички LED крушки са с 2 години гаранция.
Фабриките в Китай са основно по крайбрежието, там влажността на въздуха е 98%, колко производителя си климатизират цеховете?
На VTAC всички влагозащитени прожектори се самонаводняват отвътре, понеже са с изолирани корпуси влагата не може да излезе.
Ако крушките, които купувате, са постояли в сух магазин и са изсъхнали добре, преди да ги купите, може и да посветят известно време

Ллеле ако знаеш какви фантастики пишеш ще се засрамиш.
С пишман майсторски пенизи отговаряш. Вдигни малко Левъла...
Проблема на диодните от евтините серии на В-так например и сродни лампи е следният: Използват се диоди които са смд монтаж високоволтови около 10волта. с 23 броя последователно свързани. един да изгори спират всичките.
Ако на някой му трябва дълготрайност енертоспестяващи лампи.

Диодните неизкарват повече от 1,5 година светене денонощно пробвано.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24-06-2017
Аватара на shemeten
shemeten shemeten не е на линия
заблуден електрон
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
5 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CITRON Вижте мненията
Ллеле ако знаеш какви фантастики пишеш ще се засрамиш.
С пишман майсторски пенизи отговаряш. Вдигни малко Левъла...
Проблема на диодните от евтините серии на В-так например и сродни лампи е следният: Използват се диоди които са смд монтаж високоволтови около 10волта. с 23 броя последователно свързани. един да изгори спират всичките.
Ако на някой му трябва дълготрайност енертоспестяващи лампи.

Диодните неизкарват повече от 1,5 година светене денонощно пробвано.
Търговец съм и всичко това ми минава през ръцете, знам какво пиша. За смд монтажа е така, за енергоспестяващите важат същите неща. Диодните изкарват много повече, ако чиповете са добре охладени и драйвера е качествен. На "изгорели" светодиодни слагам външен драйвер и светят с години. На чипа нищо му няма.
Вивалукс са една идея над VTAC но са същия дол дренки. ULTRALUX са окей.
Осрам и Филипс също се правят в Китай, разликата е в контрола на качеството, и че това което пише на опаковката е мерено и е вярно.
__________________

Отговори с цитат
  #23  
Стар 24-06-2017
Аватара на johnfogerty
johnfogerty johnfogerty е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 131
Благодари: 8
Получил благодарност:
54 пъти в 35 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shemeten Вижте мненията
Осрам и Филипс също се правят в Китай, разликата е в контрола на качеството, и че това което пише на опаковката е мерено и е вярно.
Осрам-а, който ползвах аз, си беше произведен в Германия. Поне така пишеше на самата крушка. Въпреки това не издържа кой знае колко (около година и няколко месеца). Повечето вивалукси, които съм ползвал са издържали повече от това.
В случая не хваля Вивалукс, просто казвам, че всички са един дол дренки, без значение марката и къде са произведени. Ултралукс също ги правят в Китай, между другото.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25-06-2017
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shemeten Вижте мненията
Търговец съм и всичко това ми минава през ръцете, знам какво пиша. За смд монтажа е така, за енергоспестяващите важат същите неща. Диодните изкарват много повече, ако чиповете са добре охладени и драйвера е качествен. На "изгорели" светодиодни слагам външен драйвер и светят с години. На чипа нищо му няма.
Вивалукс са една идея над VTAC но са същия дол дренки. ULTRALUX са окей.
Осрам и Филипс също се правят в Китай, разликата е в контрола на качеството, и че това което пише на опаковката е мерено и е вярно.
Че си търговец си пролича. Какво е драйвера според теб!? Нали не смяташ че е шофьор. Изгорел диод само поялника го оправя. В -так нямат генератор на ток.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25-06-2017
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Купувайте качествени продукти. Осрам си е качествен, но и цената му е качествена.
Имам един познат германец, който казва, че не са ли ти удобни обувките и леглото, целия живот ти е крив. Към това мога да добавя и другите дребни несгоди в живота като лампи, тоалетни казанчета и т.н. Това си е лично мое мнение, но иаз имах подобни проблеми след един ремонт на коридора... купих си китайски лед тела, разпробих окачрния таван и след месец светене 1 по 1 всичко изгоря. Тръгнах да ги отварям, ремонтирам, сменях диодни групи, купувах нови ленти... накрая прибрах поялника и си купих качествени готови и всичко заспа

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Автономия, електрическа, крушка, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.