The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ЧЕРНА ТЕХНИКА

ЧЕРНА ТЕХНИКА Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Телевизори, Ресивъри, DVD / HD / BLUERAY Плеъри, Озвучителни тела и др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-11-2019
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 117
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Купувам бюджетен проектор

Търся да закупя втора ръка бюджетен проектор за около 50лв. Нямам претенции за оставащите часове живот на лампата, но да е работещ без проблеми. Ще се използва само за гледане на филми, така, че ако е възможно картината да е поне към 120 инча.
Проекторите които се предлагат по сайтовете за продажби втора употреба са с доста високи цени за това, което се предлага, за това пускам обява тук ако някой колега има проектор който не използва и предлага нещо в рамките на бюджета ми да се свърже с мен.
Съгласен съм и на някой китайски мини лед проектор, но поне да е с прилична картина, защото тези които се продават по сайтовете едно, че са на същите цени като нови в алито и амазон, а са и с некачествено изображение.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бюджетен, купувам, Проектор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Бюджетен приемник със cccam? Танннер IPTV (Internet Protocol Television) 2 13-01-2019 12:06
Проектор - ползвате ли? gogyto ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 23-09-2016 10:30
Кой приемник да избера - бюджетен краси098 Кошче 75 23-03-2016 03:43
Бюджетен DVB-T приемник със ЛАН - youtube... кламбрев ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 3 07-02-2013 16:48
Бюджетен комбо DVB-T/S приемник кламбрев ДРУГИ 27 11-01-2013 10:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.