The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-02-2009
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране Sif Team 1.9.3 и DM500S

Здравейте. Предлагам в тази тема да обсъдим предимствата и недостатците на този софт.Предполагам всеки който го е ползувал,а също и други софтуери има впечатления.
Лично аз минах през Nabilo 0.8 и след като на втория ден приемника изобщо не стартира го смених със Sif Team-a.
Засега установих следният проблем. След качването на софта и сканиране на сателитите излиза и списък на провайдерите. Дотук добре,но след известно време провайдерите изчезват или остават само един два.Пускам наново пълно сканиране на някой сателит и се появяват.Така и неразбрах защо се получава така.
Това известно време не му обръщах внимание докато не ми се наложи да преинсталирам компа. Качвам BitControl-a и с ужас установявам че несканира програмите на Дрийма и се започна ходене по мъките.Неще и това си е.Накрая излязоха някакви програми и забелязах че са само на един провайдер. Тогава се чатнах и веднага проверих на самият приемник там имаше само един и то същият. Веднага пресканирах и като се показаха всичките провайдери стартирах BitControl на компа. В опцията за Dreambox чукнах само на Refresh Chanels и вече всичко си дойде на мястото.
Другото което съм забелязал е при кодираните програми. Доста често забива самата програма и след време тръгва.
Пробвах със всички камове що намерих и всe си е едно и също. Или не се отваря или като се отвори забива и пак тръгва.
Ще се радвам и други да споделят своите впечатления.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26-02-2009
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Sif Team 1.9.3 и DM500S

Аз съм с Набило и съм доволен що годе за сега. А Sif Team го пробвах веднъж само и нещо не ми допадна. А иначе при качването на софт понякога се получават проблеми независимо какъв е. Това все пак е операционна система, а знаем че такива без грешки и бъгове няма.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26-02-2009
kalema kalema не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 155
Благодари: 1
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Sif Team 1.9.3 и DM500S

Аз съм със сифтийм,и засега съм доволен-описаните от теб проблеми ги нямам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26-02-2009
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 не е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Sif Team 1.9.3 и DM500S

Аз съм стози имидж,и не съм забелязъл да ми изчезват провайдерите,да уточня че имиджа е 1.9.3 C.Що се отнася до това дали забива на емулатор,там не съм компетентен защото не гледам програми които се отварят с клч.Приемника ми беше преди това с Джемини 4.2,и работи с него точно 2 дена,когато след поредната забивка,се принудих да го махна.Там ме дразнеше и телетекста,който излизаше некоректно на кирилица.Мога да кажа че при Сиф няма проблем с това.Като недостаък мога да кажа че няма меню на български език,но не знам до колко това може да се брои за недостатък.А и не може да се инсталира само определен език,инсталира се цял пакет от различни езици,което води до заемане на доста място в Var.На мен менюто на английски ми е достатъчно.В 1.9.3 B,ме дразнеха и вградените пикони на италианските телевизии,винаги съм смятал че пиконите са ненужна екстра,която заема само място.
__________________
No pain, no gain
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dm500s, sif, team


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Castle Team адонс сървър thunderstorm6 DREAMBOX 0 01-11-2010 11:59
PKT Team адонс сървър thunderstorm6 IPBOX 0 04-08-2010 00:37
CCCam и Sif team 1.9.4 въпрос mamdio CCcam 8 09-12-2009 21:27
Sif Team 1.9.4 Devnull DREAMBOX 5 12-11-2009 19:26
Enigma 2 RSP TEAM 3.4.5 ipbox 9000HD 0.5.0 marto IPBOX 0 23-06-2009 22:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.